Skocz do zawartości

[Miejski] Romet Mistral City 2016 - opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

zastanawiam się nad zakupem Rometa Mistral City 2016, ma ktoś może ten rower i może podzielić się jakąś opinią. Większość czasu spędzam na drogach asfaltowych, czasami lekki szuter. Znajdę coś lepszego w tej cenie 1600zł? Ewentualnie zastanawiam się jeszcze nad Btwin Triban 100. Zależy mi, żeby był w miarę wytrzymały ważę prawie 100kg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj wersji 2015, jest sporo tańsza a różni się tylko malowaniem ramy. Jeżeli nie zależy Ci na błotnikach i przerzutce z przodu to zobacz na wersję Urban. Sam takim jeżdżę(możesz zerknąć na link do garażu) i jestem bardzo zadowolony, ale wymieniłem korbę i zamontowałem przednią przerzutkę właśnie do wersji Urban(jest miejsce na poprowadzenie linki, ta sama rama co w City).Rower jest bardzo zwrotny i lekki jak na swoją cenę, ma takie same kąty rurek jak mój triban 540, tylko nieco szerszą bazę kół.Standardowo jest na oponach 35 i o ile z tyłu spokojnie wejdzie coś większego to widelec już wyższej raczej nie pomieści.

Edytowane przez mambaout
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Okazało się że mam w moim mieście AMBike-a (przeniesiony z innego miejsca) a na stronie Mistral Urban :):teehee: 

Lece po pracy oblukać a tak jak to w tym sklepie tylko na zamówienie, ehh. No nic myślę zobaczę co tam w wysprzedaży. Przymierzyłem 2 gianty:  z amorem i ze sztywnym ~1,5kzł oraz meridę http://ambike.pl/rower-merida-speeder-100.html.

Co prawda wszystkie 21' ale co przykuło moją uwagę. W rękach merida wagowo była przepaścią w stosunku do reszty - nie wiedziałem że mogą być takie zauważalne różnice. Speedera unosiłem przysłowiowym 1 palcem.

 

No nic, molestuję sprzedawcę aby ściągnął Urbana 19'. Jak przypasuję to biorę i od razu mysle o apgrejdzie wagowym :)

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez pierotez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...