Skocz do zawartości

[Kurtka] Merida Team


jmayday

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 


 


zastanawiam się nad zakupem kurtki Merida.


 


Pierwszy pytanie tyczy się rozmiaru. Mam 180 cm wzrostu, ważę 72 kg - kurtka nie powinna ani krótka ani za szeroka. Czy ktoś z Was posiada odzież Meridy i może doradzić rozmiar? Wg tabelki na stronie raddiscount byłby to rozmiar M (wzrost do 180 cm). Podejrzewam jednak, że jest to tabelka "generyczna" więc wolę się upewnić przynajmniej tutaj. 


 


Jacke Merida Team mit Kaputze, Raddiscount Online-Shop, der Fahrrad-Discounter in Deutschland


 


Oczywiśćie, jeśli taka kurtka byłaby dostępna w PL to jeszcze lepiej (ja jednak nie znalazłem szukając na google). 


 


Drugie pytanie - czy mogę spodziewać się jakiejkolwiek oddychalności? Kurtka jest na wiosnę i późną jesień (wg opisu). Nie chciałbym, żeby powtórzył się problem moich aktualnych kurtek - mam jakiś noname z napisem "belowzero" (nazwa firmy) i co prawda nie przepuszcza wiatru ale jest cała mokra od wewnątrz. 


 


Trzecie pytanie - jak zwykle - alternatywy ?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kurtka to bardziej do łażenia niż jeżdżenia. Krój jest wybitnie nierowerowy. Odpuść sobie. Przyzwoita kurtka rowerowa jesień/zima musi mieć przedłużany tył i długie rękawy. Posiadać membranę na klacie i ramionach a plecy muszą być dobrze wentylowane (najlepiej bez membrany). 

Np: http://www.rowersport.pl/sklep/produkt/24067,rogelli-bluza-trani-20 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to nie jest kurtka rowerowa. To jest kurtka z logo Merida  w ktorej mozna ew jedzic na rowerze rekreacyjnie.

Pisza że moze to byc w zimie wiatórka :P ale.... nawet wiatrówki kosztuja wiecej :P  Klawiatura wszystko zniesie. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...