Skocz do zawartości
Oldzi

Składanie bmx'a

Rekomendowane odpowiedzi

Oldzi

Otóż chcę złożyć sobie bmx'a i chciałbym wiedzieć czego mi brakuje do tego, gdyż nie jestem w tym temacie obeznany.

Posiadam:

Ramę

Kierownicę z widelcem

Przednie koło

To coś do są przymocowane pedały razem z zębatką

Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Quner
      Przez Quner
      Witam
      Posiadam damper fox dhx rc4 z roku 2015 ze sprężyna fox racing shox 350 lbs 3.25. Mam mały problem ponieważ amortyzacja działa za miękko, tzn często dobija. Mam zamiar kupić 4-setkę ale nie mam w tym momencie kasy na kolejną sprężynę foxa, mam zamiar kupić jakąś manitou, ale nie wiem czy posiadają oni sprężyny które pasowały by do tego dampera mam na myśli odpowiednią średnicę, bo niestety każda firma inaczej oznacza rozmiar sprężyn. Czy wie ktoś może jaka była by dobra, może poleciłby jakąś cena do 150 zł. Jeśli można proszę również o link do sklepu, bądź informację o konkretnym modelu. Mam nadzieję że dobrze opisałem sprawę, to mój pierwszy post na forum. 
    • ixi24
      Przez ixi24
      Witam!

Chciałbym kupić nowy rower elektryczny na średnie dystansy.

Kilka razy w tygodniu dojazd do pracy  ok 10 km i raz w miesiącu dłuższa wycieczka ok 50 km w jedną stronę ( tam ładowanie baterii)

Mam  na oku dwa modele, co o nich myślicie? Warto dopłacać do tego droższego? Polecacie inne rowery?

1. https://www.decathlon.pl/rower-miejski-el-elops-500-e-id_8379379.html

2. https://portal.bikeworld.pl/artykul/testy_i_nowosci/testy_rowerow/14512/test_geobike_touring_miejski_e_bike?strona=2

Z góry dzięki za pomoc :)
    • Krsssos
      Przez Krsssos
      Witam serdeczne mam taki dylemat czy w zacisku sprężynki mieć po jednej stronie czy tak jak z tyłu po 2 stronach? 
    • Marjolka
      Przez Marjolka
      Witam
      Zakupiłam niedawno rower z amortyzatorem marzocchi bomber 44rlo 100 z 2012
      Mam problem gdyż jest strasznie tępy niedługo będę przeprowadzała pełen serwis amortyzatora z wymianom wszystkich uszczelek lecz nieoge ich znaleźć do tego modelu
      Potrzebowała bym jeszcze mililitrówki ile mam wlać oleju i oleju do amortyzatora i gdzie ile mililitrów
      Z góry dziękuję 
      Pozdrawiam Marjolka