[Napęd] Przeskakiwanie łańcucha, czy bębenka.
-
Podobna zawartość
-
[Serwis] Giant Cadex 2 CFM-2, przywrócenia do sprawności CFM-2 wersja górska nie szosowa)
Przez MagicSchoolDropout,
- 2 odpowiedzi
- 394 wyświetleń
-
- 21 odpowiedzi
- 1 046 wyświetleń
-
[hamulce Shimano] zacisk SLX BR-M7110 lub GRX BR-RX400 tył + klamka SLX BL-M7000
Przez prezi,
- shimano
- flat mount
- (i 1 więcej)
- 12 odpowiedzi
- 1 513 wyświetleń
-
- 3 odpowiedzi
- 796 wyświetleń
-
- 5 odpowiedzi
- 822 wyświetleń
-

Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.