Skocz do zawartości

[suport] jaki suport do korby Shimano FC-M361


imperatorus

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Poszukuje suportu do w/w korby ale za chiny nie moge znalez takiego jaki polecaja, tzn o dokladnych wymiarach. Wedlug Shimano do tej korby idzie suport UN26 o dlugosci oski 122mm, tylko ze szerokosci pomiedzy miskami do wyboru 68 albo 73mm a w mojej ramie mam 70mm. Jaki wziac, szerszy czy wezszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyzerowałeś ją właściwie przed pomiarem?

Mierzyłeś gołą mufę po wymontowaniu korb i suportu i wyczyszceniu? Może coś podeszło albo krzywo trzymałeś suwmiarkę? Obstawiam że tam jest 68mm, a dopiero na końcu że meridowa produkcja ma takie odchyły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie z powrotem, ciezko sie do bledu przyznac szczegolnie tak blachego, zmierzylem suport razem z wystajaca miska dlatego bylo 70mm :D juz zamowilem suport 68x122.5 z angielskim gwintem, dzieki za zainteresowanie tematem, niedlugo wrzuce fotki z odnowy mojej meridy, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

O ile w tej Meridzie jest włoski gwint a nie BSA to mogło by tam być 70mm

A właśnie że nie, a właśnie ze nie, bo małe chińckie rączęta wprowadzają własne standardy :D

 

Gwint włoski ma 70mm, i średnice 36, to warto wiedzieć. BSA ma 68-73 na 34mm. Ale ja spotykałem 70mm więc dziś nic nie wiadomo, tylko suwmiarka w dłoń i porządnie zmierzyć trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...