Skocz do zawartości

[rower] Peak 29 czy KTM , KROSS


Sebmc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

Planując zmianę koła 26 na 29 mam kilka wątpliwości co do opcji zakupu:

 

1)Składać Peak29-a na grupie slx plus koła systemowe wh mt15 (korba dwublat, przerzutka gs, hamulce wersja metaliczna, amor epixon rlrc oś 15mm)

 

po wycenie rower z nowymi komponentami wychodzi około 4100 zł 

 

2) KROSS B7 Ciekawa opcja 3999 zl opcja dwie sztywne osie niezły sprzęt tylko czy w ogóle będzie dostępny?

 

3) KTM ULTRA 1964 LTD przemawia reba i niezłe skonfigurowany rower jedynie rama i jej geometria 4400 zł

 

4) Kellys Gate 50 2015 zestawienie osprzętu bardzo dobre cena 4650 zł

 

tyle opcji co tu wybrać ? rower ma służyć do jazdy w terenie , mam zamiar wystartować w kilku maratonach i tyle. Waga moja 92 kg z tendencja spadkowa, wzrost 184 cm . Rozmiar ramy w kierunku 19 cali.

 

 

pozdrawiam i liczę na kilka pomysłowych sugestii, Lub ofert handlowych

Edytowane przez Sebmc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Kellys Gate 50 wypada osprzetowo najlepiej więc jeśli jeszcze uda Ci się znaleźć rower w odpowiednim dla siebie rozmiarze to brać... Z tym Krossem to jest jakaś śmierdzące sprawa, w listopadzie miałem go obiecanego na połowę grudnia a do dziś go nie ma... Składanie Peak a też nie głupie tylko pamiętaj ze przy takich inwestycjach budżet potrafi być jak z gumy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic lepszego niz gate 50 nie znajdziesz w kategori osprzet/cena. Przerabiałem parę dni temu, jedzie do mnie gate50. 

 

Możesz podzwonić i znajdziesz jeszcze w klepach Mki, nawet gdzieś gdzie dzwoniłem taki mieli. Parę telefonów na to zejdzie ale jest to jeszcze możliwe. U dystrybutora nic już nie ma, w sklepach na magazynach jeszcze są do znalezienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...