Skocz do zawartości

[konkurs] Pomoc koleżance:)


Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcie z pomysłem, ładna buzia, miły uśmiech /a nie jakiś kretyński dzióbek/. W dodatku dziewczyna gra fair /patrz post nr 44/ . Jeśli ktoś jeszcze się zastanawia, to naprawdę...niech się nie zatanawia tylko da wsparcie.

Trza podgrzać atmosferę! Do łapkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gdy

 

Bo co? Bo dziewczyna napisała żeby na nią głosować? Gdyby nie takie "ogłaszanie" się to nikt by o takim konkursie nie wiedział, spójrz chociażby na wyniki innych fotek.

 

Zresztą, temat Cie nie interesuje i nie chcesz pomóc to ... idź sobie. Zawsze ale to zawsze musi się znaleźć jakiś "hejter" któremu coś nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że już się stała, więc wygranie tego konkursu wiele nie zmieni :D

 

Tak czy inaczej, fajnie obserwować jak rzesza ludzi codziennie klika aby podbić głosy, gdybym ja przykładał się tak do swoich obowiązków jak do tego klikania  :sweat: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

"konkurs" żebrania hehehheheh
Dlaczego jesteś taki niemiły? Dzieci się z tobą nie chciały bawić w piaskownicy jak byłeś mały i zgorzkniałeś bo inaczej tego nie potrafię sobie wytłumaczyć? Idź stąd jak się nie umiesz bawić i nie psuj zabawy innym!!!! 

 

 

A ode mnie 3 łapki poszły :) Powodzenia życzę i trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Nie no pany to trza wygrać bo jak na 1 miejscu może być Giant na fałbrejkach ?

Przewaga maleje ale trzeba by zmobilizować jeszcze większą ekipę bo jedynka jest pompowana niemożebnie. I nie ma innego wytłumaczenia jak wałek. No bo nawet człowiek nie zainteresowany rowerami oceni, że zdjęcie jest jak "kupa na butach".

Kolejny :thumbsup: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...