Skocz do zawartości

[u-lock] Uchwyt do U-Locka


piter123

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Czy można gdzieś dokupić uchwyt do mocowania u-locka? Mam kilka rowerów (którymi nie jeżdżę jednocześnie) i problematyczne jest wożenie ulocka bez uchwytu. Przekładanie zbyt uciążliwe.
Czy ktoś zna jakiś inny patent na solidne mocowanie lub domowej roboty uchwyt? To jest Kryptonite.

Dodam, że interesuje mnie tylko mocowanie do ramy ale nie w trójkącie bo tam jest sakwa tylko obok niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.kryptonitelock.com/content/kryt-us/en/products/product-information/current-key/000730.html proszę bardzo :) Jest jeszcze wersja na kierownicę. 

 

A z uchwytów domowej roboty to głównie torba przymocowana do ramy do której można go wrzucić albo taśmy velcro którymi przymocujesz u-locka. 

 

Ale z racji sakwy podejrzewam że obie opcje odpadają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sadzę by to się dało zamocować w pozycji poziomej. Rzep za słaby i się zsunie.
I czy to w ogóle dostępne jest w Polsce? Pytałem również w sklepach i nic takiego nie mieli.
I oczywiście 15$ na amazonie to lekkie przegięcie. Za tę cene to mam nowego ulocka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...