Skocz do zawartości

[bikepacking] Podróże na rowerze


Rekomendowane odpowiedzi

Miałem tradycyjnie wystawić za pół ceny ale zgadali my się z Ishim na temat jego wyjazdu i wziął go w trasę

 

 

Żeby nie było że to jakieś banialuki... 

 

...wczoraj przedzierał ze mną bagna Mordoru...

 

085834refk943ge2.jpg

 

... a dziś cały dzień w deszczu i silnym wmordewindzie kilkadziesiąt kilometrów dzikich plaż...

 

093u8rhej8d992y.jpg

 

...i jeszcze nic nie odpadło :]

Edytowane przez ishi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kompleksiki i zazdrość wylewa ci się. Poczytaj o człowieku zanim ocenisz powierzchownie.

 

Nie zaczynaj proszę personalnych wycieczek, bo się nie znamy.

 

Czytałem, osobiście kolesia nie znam, zdania nie zmieniam. Monetyzuje swój styl życia, bardzo dobrze. Ale jego 'dowcipna' poza i szukanie popularności, w mojej ocenie, nie do końca idą w parze z koncepcją luzu i wolności, o których wspominasz. A tym bardziej romantyzmu :D Chociaż luz i wolność to pojęcia na tyle abstrakcyjne, że możliwe jest, że nie mówimy o tym samym ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Chopy, wyluzujta :) Temat bardzo przyjemny i bez napinki. Po co to zmieniać?

 

Sam nie mam nic w temacie ;) niemniej:

Na szutrach nie ma to aż tak wielkiego znaczenia, bo torba zachowuje w miarę stabilnie i w ogóle nie przeszkadza. Na trudniejszych zjazdach, kiedy tyłek wędrował za siodło miałem ją praktycznie cały czas miedzy nogami, więc nie doświadczałem bujania.


ps: ale jak by nie było - jak masz sztywną torbę to leci się pod górę pięknie.... jak by nic pod tyłkiem nie dyndało... :rolleyes:


przydałby się temat "Najlepsze cytaty z użytkowników forumrowerowe.org" :D

Edytowane przez porcelanowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaczynaj proszę personalnych wycieczek, bo się nie znamy.

 

Czytałem, osobiście kolesia nie znam, zdania nie zmieniam. Monetyzuje swój styl życia, bardzo dobrze. Ale jego 'dowcipna' poza i szukanie popularności, w mojej ocenie, nie do końca idą w parze z koncepcją luzu i wolności, o których wspominasz. A tym bardziej romantyzmu  :D Chociaż luz i wolność to pojęcia na tyle abstrakcyjne, że możliwe jest, że nie mówimy o tym samym  ;)

 

 

 

 

I tak zdiagnozowałeś go jako osobowość narcystyczną?

Wszyscy monetyzujemy swój styl życia w taki czy inny sposób, lepiej lub gorzej.

Jeśli nakręcenie reklamówki czy udzielenie wywiadu pozwoli mu żyć tak jak sobie chłopak chce to super.

 

Co do personalnych wycieczek to zrobiłem w stosunku do ciebie to samo co ty w stosunku do niego. Oceniłem nie znając. Głupie co?

Edytowane przez yarr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

o tym dualu wiadomo nie od dziś
Ale naprawdę dziwię się, że tak dobra marka jak Rapha poszła do takiej firmy jak apibzdura..
Nawet na tym na gorąco wrzuconym zdjęciu na insta widać jak apidura jest przyszykowana na pracę z baranem... :D


Ciekawe dla mnie osobiście o tyle, że własnie przed momentem odszedłem do maszyny z tym:
(z lewej znany niektórym xpl)
DSCN4614.jpg DSCN4615.jpg

Od dłuższego czasu w tzw międzyczasie konstruowana wersja na transcontinentalrace2016. Waga poniżej 300gram z dystansami (!). Ale funkcji tyle co w normalnym packmanie:)
Za mało czasu teraz żeby walczyć dalej ale do 250 gramów można zejść z pełnoprawną uprzężą (mnie tam ryba, ale są tacy co liczą każdy gram)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

o tym dualu wiadomo nie od dziś

 

... o ile ktoś jest na bieżąco zainteresowany tym co dzieje się na tym rynku to pewnie wie, ale taki abnegat jak ja jak nie przeczyta tutaj lub przypadkiem nie trafi gdzieś w sieci to nie wie :D

 

 

 

że tak dobra marka jak Rapha

 

Może i dobra, ale tak masakrycznie przeszacowana, że tylko snoby dla których Castelli jest zbyt plebejskie tam się chyba zaopatrują ;)

 

 A jak by tak bardziej fantazyjnie powycinać? Nie byłoby 250g?

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Nie powycinać bo traci na "stabilności" całości, w pewnym momencie coś się zagina, coś zaczyna falować
Kolejne podejście dopiero jesienią ale będzie i regulacja rozstawu i 250gramuf - obaczysz ;)


 

 

Może i dobra, ale tak masakrycznie przeszacowana

i w sumie masz rację - trafił swój na swojego ;) 

-----------------------------------------------------------------

 

 

Bikepackingowo, lekko, szybko .. i polsku ;)


 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Michale, a nie dało by rzeczami typu pół prali ciuchów do prania wypchać? Lepiej się ułoży i swoje waży (i będzie łatwiejsze potem innym do porównania u siebie)
I jak można - takie trzepanko plus dłuższe ruchy ciut wolniej (tak jak byś dawał na stojąco pod górę), odważniej!
plisss ♥

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...