Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, FigoiFago napisał:

Tylko 13 km, ale odkryłem fajnego singla, wzdłuż rzeki obok której mieszkam. Jak widać człowiek uczy się całe życie. Do tego zahaczyłem o trasę MTB XC. O dziwo mój cross dawał radę :)

Piszesz o XC Rokitnica? Wczoraj miałem taki plan, żeby zapakować rower na auto i pojechać tam w celu zrobienia kilku pętli tej trasy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

U mnie w sobotę 5 dych ( głównie po lesie ), ale lekko spuchłem, co mnie trochę zaskoczyło, bo jakoś szczególnie nie katowałem...
Wczoraj myśl "3 -4 dychy będą w sam raz", no i były 4, w dodatku w granicach miasta, a jednak teren - po lesie tylko 5 km ( z Morysinem prawie 6, a ze skarpą ok.7 ! :icon_wink: ), ale mam coś takiego, że jak jest ścieżka obok asfaltu, to zazwyczaj nią jadę ;-)

image.thumb.png.4f6f6dc211992cde917ed61c2393e83b.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rodzinnie - miało być na Kabaty ale za dużo ludzi - kazała wrócić, w auto i pod Górę Kalwarię. Mniej ludzi a w każdym razie szerzej, więcej miejsca niż na ścieżce.  Trochę mnie speszył fakt, że za jedną parką ciągnął się zapach perfum na wiele metrów - jak cząstki perfum się przenoszą to korona pewnie też:/ Tak z 30 km spacerowania wyszło więc na powrocie zrobiłem sobie mocniejsze 22 km i tyle.  

Wciąż nie wiem, czy dobrze robię. Ale leń przeszedł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto tam dzisiaj z mocnych jeździł? Nie spotkałem nikogo, byłem między 14 a 16, na Stravie też nic nie widziałem. :P

*tam - w Chojnowskim, chyba, że widziałeś ją w Kabackim.

Żeby nie było - ja dzisiaj z rana (no dobra, po 11 ;)), umyłem Scale'a kobity, potem się przebrałem i wskoczyłem na swojego, coby go przetestować po złożeniu do kupy. Wpadło 50 km, po drodze złapałem się z moją, bo też postanowiła się przejechać.

edit: no dobra, widzę, że część Twojej trasy pokrywa się z trasą koleżanki, może o niej mowa. :D

Edytowane przez TheJW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

TheJW

Jesteś pierwszy sektor, to może dla Ciebie nie było ;)
Zdradzę tylko, że imię zaczyna się na "I", a mijali mnie na wys. DK 722 ( tabliczka na mapie ) :icon_cool:
O więcej nie dopytuj, a i sam zachowaj dyskrecję :ninja: - z góry :thanks:

SoloTM
Zdradzę Ci w sekrecie, że można nawet podejrzeć niektóre aktywności osób, które mają ustawioną opcję "zapytaj, czy możesz mnie śledzić" - wystarczy trafić właśnie czas z jakiegoś segmentu, i wtedy można wejść w daną aktywność, która normalnie byłaby niewidoczna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, SoloTM napisał:

Ja odkryłem ostatnio, że można sprawdzać na Stravie kto jechał ( oczywiście o ile udostępnił trening ) dany segment np. dzisiaj, w tym tyg, miesiącu.

To akurat wiem, ale założę się, że jest pińcet funkcji, o których nie mam pojęcia. ;) Ale to dlatego, że jestem minimalistą i używam tylko tego, co mi potrzebne, a nie wszystkiego jak leci. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też włączyć Beacon i widzieć na żywo. A przynajmniej kiedyś, jak miałem na początku "premium" za free, coś takiego mi Strava oferowała.

Ale faktycznie, po segmentach można sprawdzać, kogo się objechało/przez kogo jest się objechanym.

17 minut temu, KrissDeValnor napisał:

Jesteś pierwszy sektor, to może dla Ciebie nie było ;)
Zdradzę tylko, że imię zaczyna się na "I", a mijali mnie na wys. DK 722 ( tabliczka na mapie ) :icon_cool:
O więcej nie dopytuj, a i sam zachowaj dyskrecję :ninja: - z góry

No wiadomo.
Chyba udało mi się rozwiązać rebus porównując obydwie mapy. :D Zmylił mnie ten 3. sektor, bo nie kojarzę, gdzie ona jest w 3. Zaraz się dopytam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, KrissDeValnor napisał:

Prawie 7 dych w nieco ponad 3 godziny ( luźno ) :

image.thumb.png.8119093851bb24ef1a9662788a5bb36d.png

Tłumów nie widziałem :no:
Z akcentów sportowych, to widziałem Panią z 3 sektora - akurat kręciłem bez napinki, więc mnie łyknęła z kompanem, choć i tak by mnie objechała, bo jest jedną z mocniejszych w okolicy ;)

to kiedy się umawiamy na jazdę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

No nie wiem, czy jestem gotowy :icon_redface:
Ciekawe, czy przeprawa w Gassach będzie normalnie działać, bo w końcu po 2 dekadach jeżdżenia, wypadałoby zacząć zwiedzać drugi brzeg...
Niby można dookoła, ale nie wiem czy chce mi się strzelać ze 130 km ( w tej chwili nawet o tym nie myślę ) :unsure:


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...