Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, a więc jakiś czas temu: komplecik kół Wolber GTX II do mojej kochanej retro szosówki plus korba RX100, teraz jest czysta przyjemność śmigania takim retro klasykiem gdzie znam każdą śrubkę i kulkę w tym rowerku i wszystko hula jak w zegarku, natomiast przed kilkoma dniami świecidełko małe, a cieszące czyli Convoy s2+ mod 2,8 A świeci na mtb w lesie aż miło, na szosę aż za jasno i trochę męczy wzrok dość dużym kontrastem między jasnym pasem ruchu a ciemnicą po bokach szosy, adaptacja wzroku do ciemności cierpi, (ostatnio jechałem na testy w nocy, to małe bździe w max trybie świeci na szosie wizualnie z 3 x mocniej niż lampki u gości na motorkach wyprzedzających mnie) ale od czegoś są programowalne tryby świecenia :) a że cosik hajsu mi zostało, to może jeszcze jakiś bzdecik rowerowy pod choinkę sobie kupię, nie wiem jeszcze bo w zasadzie wszystko mam, ewentualnie jakiś ciuch rowerowy może się przydać, ale tego też mam już sporo i czasem nie mam co na siebie włożyć na rower ... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema świąteczne chwalipięty! :D

 

Ja dziś zakupiłem nową tarczę hamulca tylnego (starą scentrowałem i stuka podczas jazdy) - model SLX 160 mm oraz szarpnąłem się na mostek PRO-LT o nachyleniu -17 stopni /  90 mm (dłuższy o 1 cm od posiadanego). Chcę przez to uzyskać bardziej "sportowy" feeling na moim 29'erze, który uzyskałem testując mostek 90 mm -6 stopni.  W paczce również znajdę nową osłonę tylnych widełek do przełajówki oraz jedną dętkę 26 cali jako zapas do starej zimówki mtb, która nie raz łapała flaka w miejskim syfie.  Oprócz tego czekam również na coś innego niż części rowerowe lecz związane z serwisem - Stojak Velomann Biketrim (tym jaram się najmocniej!), płyn do mycia Muckoff, spray do amora Brunox i odtłuszczacz cytrusowy Pedros ;) W końcu ogarnę moją stajnię bez akrobacji do góry nogami i bez bólu pleców! :D  Czekam również na paczkę z ubraniami z Endurastore.pl zakupionymi w konkretnej promocji.  Na testy ubrań poczekam jednak kilka miesięcy ponieważ to typowe ciuchy na upalne lato. Przynajmniej sprawdzę rozmiar ;)

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie, po 40 dniach, przyszła "sprytna" ;) lampka z Chin https://pl.aliexpress.com/item/Meilan-X6-Brand-mading-Smart-Bike-Light-Bicycle-rear-back-led-Light-rechargerable-CE-RHOS-FCC/32575161420.html

Na żywo prezentuje sie dużo lepiej niż na obrazkach, plastik, ale wygląda solidnie, reaguje na światło i ruch.

 

IMG_20161221_162123_zps95dye3go.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budzetowe stery NECO A-Head do zimowki, a dodatkowo w tematyce rowerowej:

Vaude Air Jacket

Kask ZEroRH+ ZY CZarno-Pomaranczowy

Shimkowe papucie spd

I mniej rowerowo ale tez blisko

80mkw paneli podłogowych QuickStep niech tam Etixx ma z mojej strony na ....moze na korek do bidony ;-P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Mikołaja dostałem zimowe rękawiczki Shimano. Dość przyjemne jednak poniżej 0*C już zimno.

 

Do szosy nowe linki i pancerze do przerzutek, oraz opony Continental ultra sport II 25

 

Do MTB nowe hebelki. Przód używany w stanie idealnym, tył nowy - model to Shimano M615. Siła hamowania znakomita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...