Skocz do zawartości

[2015] NS Bikes Snabb- nowy rower z NS


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

W modelu 2014

Ciężko nazywać poprzednią wersję modelem, według mnie to bardziej prototyp który nie był dostępny w sprzedaży. Więc pewnie coś poprawili.

 

Ramka ale jak dla mnie droga :)

 

Nie zapominajmy też że NS Bikes ciągle raczkuje w temacie ram amortyzowanych - przyszłoroczna Soda będzie wprawdzie piątą edycją ale Fuzz i Snabb na dobrą sprawę dopiero pierwszą dostępną dla szerszego grona. Jako fan marki ufam jednak że się sprawdzą nie tylko na rodzimym rynku. 

 

Patrząc na obecne dokonania firmy na pewno możemy być dumni z tego że polski produkt jest w czołówce światowej a jakiśtam Kross czy Romet do pięt mu nie dorastają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Faktycznie NS jest baaaardzo podobny do Kanjona... szczególnie tylne widełki, umiejscowienie dolnego zawiasu ,punkt mocowania tylnego koła i tylnego zawiasu, przedni trójkąt, główka ramy...

Normalnie niemal identyczne.

Jak widać hejterzy cierpią na jakieś wady wzroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rama jak na NS przystało. Miło widzieć, że są polskie firmy, które nie stoją w miejscu.

 

NS:
(...)
Nie mają wstydu.

 
Czy ktoś już wspomniał?
 
not-sure-if-troll-or-stupid.jpg
 
Jeśli masz słabe serducho, nie klikaj w kolejne linki, może być zabójcze:
 
http://www.radon-bikes.de/fileadmin/_processed_/csm_STAGE_28748c3b0f.jpg
http://www.cube.eu/media_ftp/BIKE_Bilder_2015/653200/653200_light.jpg
 
Zaskakujące, co nie?
 
I wisienka na torcik:
http://static.specialized.com/media/2008/bikes/9383-43_l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150-140 to trochę za dużo, zdecydowanie rozrosła się ta definicja roweru ścieżkowego  ;) Może to się teraz jakoś inaczej nazywa, nie wiem. Nie nadążam. Jeszcze kilka lat temu skok 120-130 był absolutnie wystarczający w rowerach trail, więc co się zmieniło? Rozmiar koła na pewno, ale czy to ma od razu oznaczać przyrost skoku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snabb T ma przecież 142 mm skoku dampera. Geometria złagodzona w porównaniu do dałnhilowego Fuzza (przydałyby się jakieś liczby), jak dla mnie jest to rasowy ścieżkowiec-endurak. A to że kilka lat temu kategoria Trail różniła się do XC głównie szerokością opon, to trzeba się cieszyć a nie smucić :laugh:

Ciekawe ile sztuk Moona się sprzedało w PL, hehe.

 Zaskoczę Cię że nawet w Toruniu jeden latał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na zawieszeniu się nie znam bo póki co więcej niż 140 mm nie próbowałem ale mam wrażenie że to zasługa amortyzatorów - większy skok nie wiąże się z dużo większą wagą, bujanie też jest znacznie ograniczone więc czemu nie. Inną sprawą jest to ile użytkownik tego skoku wykorzysta, grunt żeby wyglądało rasowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...