Skocz do zawartości

[sklep] Decathlon - odzież i akcesoria sportowe


MikeSkywalker

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Miałem tak z kurtką "przeciwdeszczową", kosztowała w Deco jakieś 300 złotych. Za 500 w innym sklepie znalazłem taką z dwa razy lepszymi parametrami, także tego... 

 

Zapłaciłeś prawie dwa razy więcej więc nie dziw się, że dostałeś dwa razy lepszy produkt. Chyba uczciwie. Porównanie byłoby adekwatne jeśli byłyby to kurtki o tych samych parametrach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, dwa razy może nie. Być może to kwestia tego, ile można wydać. Dla mnie 300 złotych to sporo (zwłaszcza za coś, co szału nie robi), ale jak szukam rzeczy, która ma być na lata, to wychodzę z założenia, że skoro mogę wydać 300 złotych na coś przeciętnego, to mogę dołożyć jeszcze 200 i mieć rzecz świetną. Co prawda potem trzeba sobie odpuścić w danym miesiącu kupowanie innych pierdół, no ale coś za coś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No, dwa razy może nie. Być może to kwestia tego, ile można wydać. Dla mnie 300 złotych to sporo (zwłaszcza za coś, co szału nie robi), ale jak szukam rzeczy, która ma być na lata, to wychodzę z założenia, że skoro mogę wydać 300 złotych na coś przeciętnego, to mogę dołożyć jeszcze 200 i mieć rzecz świetną. Co prawda potem trzeba sobie odpuścić w danym miesiącu kupowanie innych pierdół, no ale coś za coś

 

Ciekawe podejście. Chciałbym sobie móc pozwolić na takie. Kupując rower za 3000zł dołożyć 2000zł i kupić coś lepszego. Albo kupując auto za 30000zł dołożyć 20000zł i dziwić się, że inni tego nie robią (bo przecież dostaje lepszy produkt). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe podejście. Chciałbym sobie móc pozwolić na takie. Kupując rower za 3000zł dołożyć 2000zł i kupić coś lepszego. Albo kupując auto za 30000zł dołożyć 20000zł i dziwić się, że inni tego nie robią (bo przecież dostaje lepszy produkt).

Rząd wielkości robi jednak różnicę.

Zdarzyło mi się zamiast piwa za 3pln sięgnąć po piwo za 5pln, zdarzyło mi się kupić goły rower za 5kpln mimo, że miałem na niego ustalony limit 3kpln z butami i pedałami.

Ale nie miałem przypadku by kupić samochód za 50000 miast 30000, a pewnie takich też sporo po ziemi biega...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Rząd wielkości robi jednak różnicę.

Chyba jednak nie. Co udowadniasz dalej:

 

 

Zdarzyło mi się zamiast piwa za 3pln sięgnąć po piwo za 5pln, zdarzyło mi się kupić goły rower za 5kpln mimo, że miałem na niego ustalony limit 3kpln z butami i pedałami.

:)

Ja podchodzę do sprawy troszkę inaczej. Ustalam ile kosztuje coś czego mi potrzeba i nie kombinuję żeby "mieć lepsze" tylko kupuję (albo zbieram kasę i dopiero kupuję). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość ciekawe promocje mają w Deca na końcówki serii.

Kupiłem wczoraj Spodnie z szelkami 500 i koszulkę z długim rękawem:

 

59,99 - https://www.decathlon.pl/spodenki-na-rower-z-szelkami-500-id_8354160.html

 

Za 60zł chyba warto spodnie 500?

 

Kupiłem sobie komplet 500 i niestety będzie do zwrotu. Mam 170cm, chude nogi i dość szeroką klatkę. Wziąłem S.

 

O dziwo spodnie okazały się ciasne, a koszulka luźna. Co więcej spodnie w pozycji wyprostowanej są ok, ale na rowerze szosowym zaczynają strasznie opinać w okolicy pachwin - jakiś błąd konstrukcyjny. Co do wkładki to materiał wydaje się ok, ale wypełnienie jest bardzo sztywne co źle wróży. Koszulka w ogóle jest cała luźna - wisi bardzo na brzuchu, jest zdecydowanie za długa - a szkoda bo materiał wydaję się ok. Mam koszulkę 300 sprzed 2 lat - też S i jest idealnie dopasowana.

 

Reasumując jeśli komuś nie zależy na super jakości, to polecam brać spodnie o rozmiar większe od koszulki. I ogólnie jak ktoś jest szczupły to krój tej serii nie jest dla niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up a mierzyłeś rozmiar M? 

ja mam 174 z waga 81kg , Lka jest idealna natomiast XL delikatnie  luźna w nogawce i talii.

w Lce czuje sie lepiej,w razie "W" kupiłem tez XL :)

test w czwartek 

 

na metce rozmiarówka 

L 99-106CM

natomiast

XL 90-100

 

czy to nie jest na odwrót?  :teehee:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te spodnie na szelkach 500 mam już dwa lata równo i zero zastrzeżeń, na 2-3h kręcenie idealne. Zjechane 11000km i nie są zużyte. Mam 176cm, ważę 83kg i mam XL. Teraz zamówiłem L i XL bo myślałem, że się w L zmieszczę ale nieeeeee, cisną w uda jak smok. Za 60pln, spodnie z szelkami z gwarancją - nic tylko brać. Kilka dni temu nie było innych rozmiarów, obecnie są dostępne wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Za 60zł bardzo polecę 500tki.

Ale po normalnej cenie (120) dużo bardziej polecam z tematu kilka niżej Kallisto , na promocji ze 180zł na 120zł, zupełnie inna jakość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Hej mam pytanie jestem zielony jeżeli chodzi o ciuchy. Nie będę wchodził w szczegóły, ale decathlon Bielsko-Biała sprezentował mi zestaw do wyboru, na zimne dni i przejściową porę roku. Niestety nie mam o tym pojęcia, będą to moje pierwsze takie ciuchy. Mam im linki podesłać z ich strony co mają w Bielsku na sklepie i nie mogą to być końcówki serii. I mam sobie 2 rzeczy wybrać góra i dół.  I tak wybrałem sobie takie spodenki. Z opisu wydają się odpowiednie :  https://www.decathlon.pl/legginsy-na-rower-900-mskie-id_8396396.html . Tylko mam dylemat z górą. Waham się między: https://www.decathlon.pl/koszulka-dugi-rkaw-900-id_8343628.html , a tą bluzą mają w kategorii kurtek, ale podpisaną bluza: https://www.decathlon.pl/koszulka-dugi-rkaw-aerofit-700-mska-id_8343363.html . Co się lepiej sprawdzi w przejściowej porze roku i chłodniejszych dniach, co polecacie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jednej jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Wszystko zależy od Twojego indywidualnego poziomu komfortu cieplnego.

Mam ich koszulkę z serii 700 chyba i bardziej mi to podchodzi pod bluzę lub koszulkę zimową. Tak koło 10-12 stopni na MTB zakładam tylko potówkę pod to i jest ok. Na szosie już piździ i trzeba kolejną warstwę. Jak widzisz zmiennych jest dużo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HarveyDent Wiem, że nie ma myślałem raczej tak ogólnie. Ale napiszę tak jak odczuwam. Na lato ciepłe dni mam ich zestaw aerofit 700. A na zimnie dni to mieszam z ciuchami do biegania. Góra jakaś zwykła termiczna koszulka z MartesSport a na to koszulka taka z niższych serii do biegania. I nie za dobrze się sprawdziło często wiatr czułem i jak niższe temperatury to nie było zbyt ciepło. Chociaż w okolicach zera i poniżej nie jeździłem. Natomiast duł to spodenki letnie aerofit 700. i na to leginsy do biegania na chłodne zimne dni. I tu się to fajnie sprawdzało. Zastanawiam się jeszcze nad https://www.decathlon.pl/kurtka-p-deszczowa-roadr-900-id_8343686.html z wyglądu podobna do tej aerofit 700, ale tamta podpisana jako bluza jest a ta jako kurtka. A zależy mi na czymś by to było uniwersalne w sensie jako jedna warstwa lub jako druga na termiczną. Jak wspominałem to będą moje pierwszy ciuchy ,na taką porę roku. A przy okazji jaka jest różnica między tymi letnimi koszulkami: https://www.decathlon.pl/koszulka-krotki-rkaw-roadr500-id_8502854.html lub https://www.decathlon.pl/koszulka-krotki-rkaw-roadc900-id_8487221.html . Któraś lepsza jest, mnie ta pierwsza stylistycznie by pasowała. Może też się uda dostać.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dzisiaj wyrwać w Rumii spodenki z szelkami Velo 700 z niebieską wkładka za 69,99. Nie wiem skąd ta cena, ale nie narzekam. Jutro test :)

 

https://www.decathlon.pl/spodenki-na-rower-z-szelkami-700-id_8354156.html

 

Jakiś leżak magazynowy pewnie, bo nawet według strony ich nie ma, a na paragonie jako Velo 900.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Niestety dokładnie tak jak pisze PiotrKaaaaaaaaaaa 

napalam się po czytaniu promocji jadę i pustka... zero wyboru a przyzwoite spodenki ciezko zamawiać przez internet. (i latać potem z oddawaniem) Tej serii 700 to jak na lekarstwo u mnie (nawet bez promocji) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cervandes napisał:

No i ja bym w życiu już nie kupił spodenek bez szelek, szelki to zupełnie inny komfort.

 

56 minut temu, sthEn napisał:

Jak wyżej - spodnie tylko z szelkami, i tylko z niebieską wkładką - seria minimum 700 (raz spróbujesz, już pomarańczową pogardzisz).

Jeździłem w spodenkach z szelkami i bez szelek i nie rozumiem tego zachwytu szelkami. Jak dla mnie bez różnicy, a te z szelkami mają ten minus, że się nie wysikasz łatwo.

17 minut temu, lederfox34 napisał:

Niestety dokładnie tak jak pisze PiotrKaaaaaaaaaaa 

napalam się po czytaniu promocji jadę i pustka... zero wyboru a przyzwoite spodenki ciezko zamawiać przez internet. (i latać potem z oddawaniem) Tej serii 700 to jak na lekarstwo u mnie (nawet bez promocji) 

Jak masz blisko do sklepu to z oddawaniem nie ma problemu. Ostatnio tak buty kupowałem.

Co do szelek to mówię ogólnie, może Decathlon ma wersję z szelkami inną niż bez szelek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...