Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. odzież i akcesoria sportowe.


KolegaMisia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team
ale w obu pękło pokrętło regulacji.

 

drugi upadł z może metra na ziemię, na tyle niefortunnie że pokrętło się rozleciało.

Trudno tutaj doszukiwać się wady kasku, uszkodzenie mechaniczne. W taki sposób można źle oceniać każdy produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano · Ukryte przez mrmorty, 23 Lutego 2015 - Brak powodu
Ukryte przez mrmorty, 23 Lutego 2015 - Brak powodu

 

 

Od 5 marca
 

Ciekawe jak te plecaki się sprawdzą, bo miałem poprzedni mały dedykowany na rower i się rozsypał w b krótkim czasie, ale nie ukrywam, że go przeładowywałem. 

Ten mały z nowej gazetki wydaje się fajny na 1 dniowe wyrypy w teren.

Odnośnik do komentarza

Tak, patrząc na tą ofertę to w większości się pokrywa bo prawie wszystko było u nas w latach ubiegłych. 

 

Co do przelicznika cenowego to chyba jakiegoś jednoznacznego nie ma bo jak porównywałem ceny z tymi które były u nas podczas poprzednich akcji to nie da się jednoznacznego wyznaczyć. Jeśli już to popatrzyłbym na poprzednie oferty w Polsce - ceny będą zbliżone. 

 

http://www.rowerowywalbrzych.pl/index.php/rowerowy/217-sezon-rowerowy-w-lidl-i-aldi-.html tutaj znalazłem jakiś zbiorczy artykuł. 

 

A co do samej oferty to narzekać zacznę jak pojawi się nasza żeby nie gdybać ale nie widzę skarpetek i spraya do czyszczenia łańcucha. Co roku kupuję i chwalę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś z Was styczność z tymi butami? Będę potrzebował w tym sezonie butów aby przejść kawałek po górach (raczej lekki teren), a szosowe zbytnio do tego się nie nadadzą ;) Łącznie może z 5-10 razy bym je użył, tak więc jak są w miarę spoko to nie będę musiał dawać 3 razy tyle za "markowe".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Będę potrzebował w tym sezonie butów aby przejść kawałek po górach (raczej lekki teren), a szosowe zbytnio do tego się nie nadadzą

Ja bym poszukał czegoś w Decathlonie. Pomierzysz na spokojnie, wybór spory, ceny tak samo dobre. Wprawdzie używam z Deca butów do biegania ale podejrzewam że i inne trzymają poziom. Chyba że mówisz o chodzeniu po górach w SPD. 

 

Poza tym jest kolejny model skarpetek  :rolleyes:  

No i nie ma spraya do łańcucha, może w jakiejś ofercie motocyklowej się pojawi bo nie ma konkurencji niestety i trzeba robić zapas na cały rok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poszukał czegoś w Decathlonie. Pomierzysz na spokojnie, wybór spory, ceny tak samo dobre. Wprawdzie używam z Deca butów do biegania ale podejrzewam że i inne trzymają poziom. Chyba że mówisz o chodzeniu po górach w SPD. 

 

O typowym chodzeniu, czyli zostawiam rower i idę np. 5km w góry to nie. Bardziej wepchnięcie kawałek roweru jak podjazd będzie za ciężki, przejście do schroniska, zwiedzenie jakiś ruin (w planach też Ojcowski Park Narodowy i Szlak Orlich Gniazd), no i wgramolenie się do pociągu. A w szosowych SPD jakie mam obecnie to tego nie widzę na kamieniach :P

 

Nie spieszy mi się z tym, więc jak nie uda się dostać tych w Lidlu lub nie będą pasować to zobaczę co tam w Deca mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do "typowego" MTB niespecjalnie się nadają, ale do lajtowych, trekkingowych zastosowań, kiedy trzeba rower przepchać czy coś zwiedzić jak najbardziej są ok. Używam podobnych lidlowych sprzed - chyba - trzech lat. Jeszcze całkiem nieźle trzymają się kupy, choć głównie w nich jeżdżę (SPD), a nie chodzę :-) Ja jestem generalnie zadowolony z wydania tej stówy na owe buty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...