Skocz do zawartości

[kolizja] pytanie o odszkodowanie / naprawe z oc


Adam26

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na rzeczoznawce czekalem ok 10 dni, masz prawo domagac sie stanu roweru sprzed wypadku, wiec jesli rama nie miala rys to malowanie / do wymiany, itp.najlepiej jesli sklep rowerowy wyceni ci koszty naprawy. Jesli wartosc naprawy bedzie przekraczala cene roweu dostaniesz za caly rower pomniejszone o amortyzacje. Jak trafisz na kumatego rzeczoznawce to ci wszystko wytlumaczy. Btw uderzona rama od razu kwalifikuje sie do wymiany ;-) co do cen i paragonow najlepiej miec, jesli nie posiadasz to podajesz szacunkowa cene, ja mialem tylko na rower, ubrania podawalem szacunkowa wartosc rzeczoznawcy, pozdrawiam i zycze powodznia

Ps za literowki przepraszam - pisze z telefonu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Pozwolę sobie odświeżyć temat post pod postem.

 

Warto walczyć o swoje ;-) z ubezpieczenia sprawcy zostało również przyznane zadośćuczynienie oraz pokrycie kosztów leczenia! czyli ogólnie rzecz mówiąc wszystko co dało się uzyskać zostało uzyskane :-)

 

pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Pan na komendzie powiedział ze ubezpieczalnia sie ze mna skontaktuje i nic wiecej mi nie powiedział. Dodam również że kobieta nawet nie pofatygowała sie jeszcze ze mną skontaktowac a ja sam do niej nie mam tel itd...

Ubezpieczyciel nie skontaktuje się z Tobą. Nie ma takiej praktyki. Nie ma takiego obowiązku. Na sprawcę też nie czekaj.

 

thomason89:

 

Wg mnie ubezpieczyciel nie skontaktuje się z Tobą bo może nie wiedziec o szkodzie. Na Twoim miejscu zglosiłbym oficjalnie szkodę.

...

 

Właśnie.

...

 

Czy są jakieś oficjalne druczki do wypełniania jesli chodzi o zadośćuczynienie?

...

Po prostu piszesz ile chcesz i za co, do tego dowody, czyli dokumentacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Napisano · Ukryte przez anarchy, 23 Kwietnia 2015 - Dziwnie pachnie kryptoreklamą.....
Ukryte przez anarchy, 23 Kwietnia 2015 - Dziwnie pachnie kryptoreklamą.....

W ubiegłym roku byłam w podobnej sytuacji. Uległam wypadkowi na rowerze, wjechał we mnie samochód osobowy. Samodzielna walka z ubezpieczycielami była trudna dlatego też zgłosiłam się do poleconej mi p. Iwony - specjalistki ds. odszkodowań - z pomocą której udało mi się uzyskać stosowne odszkodowanie z polisy oc sprawcy jak i własnej. P. Iwona to osoba kompetentna, rzetelna, uczciwa, dlatego tez wszystkim osobom potrzebującym pomocy pozostawiam namiary na nią - 882-127-772.

Odnośnik do komentarza

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...