Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No i przyjechała. I co? i standardowo. Polak nie czyta instrukcji. Wszystko intuicyjnie ustawiłem, i odszukałem. Działa wszystko. Najlepsze, zakładam czujnik HR na gołą klatę, a wchodzi mój kiero do biura :) hehe bo w pracy jestem. Ale luz. Wszystko zadziałało za 1 podejściem. I nawet dobrze z zasięgami.

Licznik jest zadziwiajaco lekki. Spodziewałem sie wiecej.

Musze się jeszcze pobawić z wysokością. Ale czuły jest, wszedłem z nim po schodach, i już mi pokazał -3m. Ciekawe.

 

Co mnie się nie spodobało? To że wszystkie baterie były wsadzone. Nie były odizolowane od styku. Więc każda część pracowała. Ciekawe teraz ile czasu lezał w magazynie.

 

Macie do niego jakąś kartę gwarancyjną? Ja mam tylko kupon na program i WIELKĄ instrukcję obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siemka. Długo nic tu nie pisałem, bo musiałem odłożyć plan zakupu licznika, ale chciałbym już coś mieć a nadal Rox 6.0 jest dla mnie bardzo ciekawą propozycją.

 

Macie namiar gdzie najtaniej lub z kodem rabatowy można nabyć owy licznik ze stacją dokującą ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Wychodzi na to, że to najtańsza oferta na rynku.

Czytałem wątek ale chyba nie było tego pytania.

 

Czy da sie publikować dane z treningów na przygład na bikestats coś jak z endo ?

Czy licznik umożliwia zapamiętanie kilku treningów zanim przejrze je na komputerze ?, pytam bo szykuje się na etapówkę i nie będe miał dostępu do PC a codziennie chciałbym kasować dane z poprzedniego etapu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treningi możesz z ich softu exportować do csv ale czy podejdzie to do bikestats nie wiem, jak chcesz to daj maile podeśle Ci jakiś to sobie sprawdzisz.

 

Nie ma możliwości zapamiętywania kilku treningów. Jedyne co to można dodawać kolejne okrążenia..... Rozgraniczałem tak sobie kiedyś dni jazdy.

Tzn. przy starcie daje następne okrążenie i potem patrze na czas, dystans bieżącego okrążenia a nie dzienny. A jak się to wrzuca na kompa to cały trening z 4 dni wrzucasz 4 razy i z każdego wycinasz trzy dni niepotrzebne, zmieniasz daty i jest. Tutaj ograniczeniem może być tylko 19h rejestracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Pany, mój Rox się nie wyłącza. Zostawiam go w podstawce, nie odpinam. Rower stoi w piwnicy. Ciągle migają cad, hr i prędkość. W sumie możliwe że widzi czujnik hr'a? Z 2m? Jak wypnę z podstawki, to się wyłączy. Tak to nie. Jak jest u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przejechałem ponad 3000 km na tym liczniku i jestem bardzo zadowolony :).

 

Ale mam inny problem wczoraj zgubiłem gdzieś magnesik z koła i musze dokupić i mam pytanie czy jak kupie sam magnes bedziw kompatybilny z czujnikiem co szczytuje prędkość ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pany, mój Rox się nie wyłącza. Zostawiam go w podstawce, nie odpinam. Rower stoi w piwnicy. Ciągle migają cad, hr i prędkość. W sumie możliwe że widzi czujnik hr'a? Z 2m? Jak wypnę z podstawki, to się wyłączy. Tak to nie. Jak jest u Was?

 

A na pewno nie ruszasz go jak wchodzisz do tej piwnicy ? U mnie się wyłącza ale wystarczy nawet minimalnie poruszyć rowerem i się włącza, ma jakiś czujnik ruchu i to dość wrażliwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoim rox 6.0 zaopserwowałem że od pierwszego uruchomienia i ustawienia to jakieś cztery miesiące temu  zegarek miał 42 min opuznienia, pomyślałem że żle ustawiłem ale poprawiłem godzinę na aktualną i po paru dniach sprawdziłem to się okazało że 2 min do tyłu. Więc teraz mam wątpliwości czy inne parametry wskazuje poprawnie. Natym liczniku przejechałem 880 km i nie wiem czy to są poprawne wyniki np. pulsu kadencji itd. Wszystko sobie zapisuję w sigma data center bardziej dla zabawy zawodowcem nie jestem. Dlatego mam pytanie. Czy zegarek w liczniku oblicza ten sam procesor czy tam kwarc co km, cad itd? Bo jeżeli nie, to może resztę rejestruje dobrze to nie bede sie bawił w reklamację a jeżeli ten sam to niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ustawienia to jakieś cztery miesiące temu  zegarek miał 42 min opuznienia,

 

U mnie jest dokładnie to samo. Zegarek już po 1 tygodniu ma opóźnienie.

Też się zastanawiałem czy pozostałe wskazania są ok.

Ktoś ma jakieś spostrzeżenia tym temacie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...