Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego XXera ... gdziekolwiek byle wewnątrz


Rekomendowane odpowiedzi

Aż wszedłem na Twój profil, żeby sprawdzić, czy to alu czy karbon. Już byś opieprz dostał. :D
Fajny ten stojak z Lidla. Kupiłem "podobny" na Allegro, w dodatku drożej, ale po dwóch sezonach taka lipa, że szkoda słów. :/ Jak się całkiem rozpadnie, to wezmę ten z Lidla.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie jeszcze żadnych. Byłem na przeglądzie, zasygnalizowałem problem i prosiłem o zwrócenie uwagi na tylne koło (w sensie na naciąg szprych). Stwierdzono, że koło jest ok, chociaż "nie jest najwyżej jakości". Na pewno nie sprawdzali tensometrem, bo nawet powietrze z opony nie było spuszczane. W wolnej chwili podjadę do serwisu w którym pracowałem i poproszę o tensometr, podzielę się wynikami tego sprawdzianu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie paczonc na zdjęcie widać pięć opon od żuka- sezonowe, przedwiośnie, cztery na kapletnych rowerach, dwie zwijane drutem szfalbe rocket league, od kosiarki to nawet nie może być bo to koła plasykowe, odlewane w wannie, może w misce czewronej kryje się jakaś, trudno powiedzieć, jak i szafki mogom coś przed sokolim wzrokiem kryć. Wonsz ogrodowy, zielony w swej nieskończoności tyż w ostateczności słurzyć morze za oponę w wersji slick marathon extreme.

Zwierzynę jakom możesz posiadać na własność to kot, świnia śródlądowa, mysz domowa lub chomik,zważając na trociny które posiadasz, ziemniaki na kosiarce mogom sugerować posiadanie bez zezwolenia lekarza weterynarii świnię na rynek zachodni, dziura w gumoleum oznaczać może że posiadłeś też kozę.

Pozdrowek

 

  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dążąc do idealnej sztywności i stalowości w rodzinie, z niekrytą radością pragnę oznajmić, że obecnie cała moja 4 osobowa rodzina już pedałuje. Dziedzic prawie 5 letni od zeszłego tygodnia też pedałuje na dwóch kołach, przedtem biegał tylko. Cała też rodzina na sztywno, większość na stalowo (oprócz ram moich dam). Fotografia poniżej, wykonana za pomocą nożyc do żywopłotu pokazuje całą Rambolbambolową stajnię.

sztywne.thumb.jpg.a2bd00a414702d29570c45c9cdff3ee8.jpg

PS. Potrzebuje ktoś takiego sztućca bujanego jaki oparty o karton stoi?

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...