Skocz do zawartości

[Policja] Niekompetencja i beszczelność


Rekomendowane odpowiedzi

Kolego abyśmy się zrozumieli funkcjonariusz w wozie to nie Drogówka,aby to uściślić są poszczególne wydziały jak Prewencja,Kryminalni,Logistyka,Wewnętrzna,Ruch Drogowy,Prewencja itp. więc jeżeli chcesz strzelić babola to najpierw się upewnij z kim rozmawiasz a dopiero pisz głupstwa to tyle z mojej strony bo jestem porażony tym wszystkim co czytam i zwala mnie z nóg coś takiego  :wallbash:  :wallbash:

Niech każdy z was jedzie jak chce i kiedy chce,nikomu nie bronię ale jak dostaniecie po tyłkach to przestańcie wylewać swoje gorzkie żale tutaj o swoim i czyimś ego,sami sobie będziecie winni że będą na was psy wieszać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

funkcjonariusz w wozie to nie Drogówka,aby to uściślić są poszczególne wydziały jak Prewencja,Kryminalni,Logistyka,Wewnętrzna,Ruch Drogowy,Prewencja itp. więc jeżeli chcesz strzelić babola to najpierw się upewnij z kim rozmawiasz a dopiero pisz głupstwa

 

Jasne - zapewne zatrzymał mnie pan z logistyki :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz z siebie pośmiewisko i jeszcze utwierdzasz w swoich głupotach innych,PRZESTAŃ PISAĆ BABOLE BO ŚMIERDZI TROLEM,nie wiesz nie pisz to moja prośba,ogarnij się człowieku 

Jak to mawia mój tata "nigdy nie kłóć się z idiotą bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a następnie pokona doświadczeniem " 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Robisz z siebie pośmiewisko i jeszcze utwierdzasz w swoich głupotach innych,PRZESTAŃ PISAĆ BABOLE BO ŚMIERDZI TROLEM,nie wiesz nie pisz to moja prośba,ogarnij się człowieku  Jak to mawia mój tata "nigdy nie kłóć się z idiotą bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a następnie pokona doświadczeniem " 
 

 

Człowieku kultury trochę. Nie wnosisz do dyskusji nic konstruktywnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbuchałeś temat,rozwarstwiłeś nas,nawet nie masz pojęcia kto ci nakazał faktycznie opuścić drogę(policjant-przebieraniec??),z każdego Policjanta w samochodzie robisz Funkcjonariusza Drogówki!! 

Moim zdaniem dostałeś słuszną z....kę od nich a teraz chcesz się wybielić i być cacuńko a oni są bleeee,znamy wyłącznie twoją opowiastkę która jest mocno naciągana i robisz z ludzi debili którzy są inteligentni i wnoszą coś pozytywnego do rozmów,twojej osoby nie jest w stanie zaspokoić nawet jak dostajesz przepis prawny który jasno określa kto może ci nakazać dane zachowanie na drodze i według ciebie to burak i jakim prawem zwrócił ci uwagę? Takim że miał pełne prawo do tego bo za to mu płacą tak jak tobie za twoją pracę.

A pianę to bijesz ty mistrzu szos Kazachstańskich 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednostce wojskowej?

Czyli w jakimś stopniu jesteś przedstawicielem władzy, co trochę cię kompromituje, tak?

Nie chcę ci dokuczać, ale policjant przeszarżował ze swoimi kompetencjami i nie możesz za to ganiać niewinnego kolarza. Chyba, że zakładasz, że jest debilem, ale skoro tak, to napisz bezpośrednio do niego.

 

 

 

Janek chyba wiem o którym mówisz bo widuję go często w tych okolicach z racji swojej pracy w jednostce wojskowej przy Powązkach,nie wiem czemu gość podejmuje ryzyko rozmazania się na masce pojazdu 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czyli w jakimś stopniu jesteś przedstawicielem władzy
 A jakim ty jesteś organem władzy że podejmujesz się skontrolowania mojej osoby??

 

Nie chcę ci dokuczać, ale policjant przeszarżował ze swoimi kompetencjami i nie możesz za to ganiać niewinnego kolarza
a wiesz jak było faktycznie że podnosisz temat?

 

co trochę cię kompromituje, tak?
Ja nie odczuwam żadnej kompromitacji z racji wykonywanego zawodu ale ty najwyraźniej kompromitujesz siebie pisząc coś takiego i sugerując mi coś takiego 

Nie mam ochoty na dyskusje z podobnymi tobie bo są bez żadnej wartości i powodują wyłącznie spam,więc jeżeli masz jakieś ale do mnie lub mojego zawodu to daruj sobie bo na mnie nie robi to żadnego wrażenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zainteresuj się literą R na boku radiowozu
mnie uczyć nie musisz bo wiem doskonale jakimi pojazdami poruszają się dane służby w naszym państwie i na jakich oznaczeniach  co pozostawiam wyłącznie do swojej wiadomości ale innym którzy starają się uświadomić mi że Policjant w radiowozie to musi być Drogówka jest żenujące 

Przepraszać nie mam za co bo nikomu krzywdy nie robię pisząc prawdę a każdy kto potrafi czytać ze zrozumieniem wie o tym doskonale więc nie do mnie z tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Teoretycznie powinienem podziękować za udział w dyskusji ( jeśli można ten temat tak nazwać),ale tego nie zrobię.

Niemniej jednak - oklaski są

clap-gif.gif

 

Z drugiej jednak strony poziom dyskusji był równie ciekawy,jak kontemplacja stojących wideł w gnoju. Po prostu dramat...

giphy.gif

 

Żegnam ozięble.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...