Skocz do zawartości

[śruba] Specialized stumpjumper fsr 08' POMOCY


jahoo84

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie w znajomym warsztacie dorobili 2 śruby do wahacza Stumpjumpera FSR 2010, takie jak te z Twojego zdjęcia (te dwie po prawej), tyle, że dorobili z brązu, a nie z alu (żeby miały kolor jak orginalne) :)

 

Jeśli nawet nie w tym warsztacie który podałem (przykładowo) , to zapewne bez problemu znajdziesz jakiś inny, samo dorobienie śruby to żaden problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za różnica? Dajesz do tego odpowiednią nakrętkę i tyle. Nakrętkę z kołnierzem kupisz bez problemu.

Kolego taka różnica że nie będę łachmanił ładnej ramy karbonowej jakimiś półśrodkami... śrubę wkręca się w wklejony w karbon insert aluminiowy, żeby zrealizować twój pomysł musiał bym zniszczyć ten gwint. Jeżeli nie znajdę oryginału to dotoczę odpowiednią śrubę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po prostu mam FSR XC 07 alu i u mnie jest po prostu nakrętka i identyczna śruba, wyszedłem z założenia że tu jest tak samo.

 

 

Po prostu mam FSR XC 07 alu i u mnie jest po prostu nakrętka i identyczna śruba, wyszedłem z założenia że tu jest tak samo.

Ja nawet mam komplet śrub wlasnie z tego modelu ale wszystkie zakrótkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja bym jeszcze szukał sklepu specjalizującego się w śrubach ze stali nierdzewnej, był kiedyś taki sklep niedaleko mnie, co oni tam nie mieli. Wszystkie długości, typy łbów i gwintów.

Już mój teść specjalista rokarz akrobata dorobił mi tą śrube, ze stali na imbus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...