Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, na imię mam Paweł i wróciłem do jazdy rowerem z 3 lata temu po baaaardzo długiej przerwie :-) Obecnie mam 2 rowery, jeden na ramie Dartmoor Hornet 2016 a drugi na ramie Bulls Cross Bike 1. Pierwszy do terenu a drugi do utwardzonych ścieżek.

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nadejszła wielkopomna chwila :D

Nie taki znowu amator, bo kiedyś żyłem z rowerów i rowerzystów całkiem nieźle teraz mam swój mały watsztacik w garażu i coś tam kręcę po godzinach. Do niedawna konserwatysta na 26 calach i 3x9 Scott Scale 2010 któremu się skończył resurs. 

Od tygodnia użyszkodnik dużego koła i prostego napędu co powoduje banana na ryju, którego można spotkać na wilgotnych i zimnych szutrach w krainie trolli i wikingów.

Witam serdecznie B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jeżeli chodzi o rowery to jestem amatorem, aktualnie posiadam jeden rower który użytkuję regularnie w celach rekreacyjnych i dojazdach do pracy. 

Mój drugi, stary rower, marki Batavus jest w stanie agonalnym, ale i w takim stanie go nabyłem za grosze. Nie inwestowałem w niego wcześniej ponieważ jest dla mnie zwyczajnie za mały i był jedynie alternatywą przed zakupem obecnego roweru.

Planuję jego renowację żeby w przyszłości służył jako pojazd dla moich gości, o ile będą mieli ochotę na wycieczki rowerowe ;) Ewentualnie odsprzedam go po renowacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam szanowne grono

Powoli coraz bardziej wracam do jazdy na rowerze. 

Wcześniej sam później z Żoną zjeździliśmy sporo górek wokół kotliny jeleniogórskiej. Następnie rodzinka zaczęła się dynamicznie rozrastać i rowery poszły nie co w odstawkę. Ale szybko się ogarnęliśmy i śmigaliśmy po mieście i nie tylko z przyczepkami ciągnąć w nich dzieciaki. Teraz dzieciarnia podrosła sami śmigają na rowerach i staram się zaszczepić w nich chęć do jazdy, poznawania okolicy przez wycieczki rowerowe i chyba coś z tego wychodzi. Obecnie wyszukuje bezpieczne trasy na wycieczki rodzinne i myślę nad modernizacją roweru na początek amortyzator           

Pozdrawiam

Zibi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam.

Mam na imię Darek i żyję w zachodnich Niemczech.

Dołączenie do waszego grona spowodowała faszystowska polityka FB doprowadziła to sytuacji w której nie mam już dostępu do tej strony, a dokładniej do grupy rowerowej.

Swego czasu uprawiałem sporty "kontaktowe" jogging. Niestety z powodów zdrowotnych musiałem z tym bezwzględnie skończyć. Aby nie zdziadzieć przerzuciłem się w ramach próby na rower i obecnie jeżdżę zapasowym MTB gdyż rower właściwy mi niedawno ukradziono(trzeci w 5 lat i to dzień po ukończeniu porządnego serwisu), oczywiście bez  szans na odzyskanie a w międzyczasie odnawiam nieco swoją szosówkę z roku 1980-go.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

@chudzinki znam gościa czyli tego całego Szaja z YT kiedy to napisałem komentarz, że pierniczy od rzeczy w temacie enduro, którego nawet nie liznął a zabiera się za doradztwo. No to ban i po temacie. To jest mitoman i moim zdaniem człowiek z kłopotami emocjonalnymi. Oczywiście to nie wyklucza, że jest cwany i chytry na kasę. Nie mniej czego oczekiwać po kimś kto ma spore forum i się nie udziela a na YT nikomu nawet na najbardziej merytoryczną odpowiedz nie odpisze? Jak znam życie walnął focha. Nie wiem czasem czy zaczynem wszystkiego nie była akcja z tą budową "szajbazy". Pocisnęli mu tam solidnie od mitomanów, oszustów, gejów i czego tam jeszcze po drodze. Cóż kto sieje wiatr ten zbiera burze. Ale są tu przecież uciekinierzy z tego forum to wiedzą nieco więcej. Pytanie czy ktoś ma odwagę napisać prawdę bo jeszcze jak wznowi to forum czego wykluczyć się nie da to go wytropi za krytykę i ban. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...