Skocz do zawartości

[filmik] makro-debilizm


WojtasGCE

Rekomendowane odpowiedzi

Coz rzec kolesie chcieli zablysnac i zgasli :P Ja sie na skokach nie znam i nie ciagnie mnie do nich t osie za nie nie biore. Kazdy powinien robic to do czego ma predyspozycje, a operator urzadzenia zwanego dalej kamera powinien ograniczyc sie do przecinkowania i nie dawania rad rowerzyscie na shimanochach :( Dobrze, ze sie tylko na ala, ala ku...a skonczylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Każdemu mogło się zdarzyć, jakoś szczególnie się nie wygłupił w sumie, żal gościa. No i mógł mieć chociaż orzeszka to poza naprawą twarzy i głębokiej renowacji jamy ustnej "nic" by mu nie było :) Pewnie przesadzam ale jak się patrzy na coś takiego to dreszcze przechodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam ,ze do smiechu wam by nie było by film trwał dalej.Wstrzasnienie mózgu gwarantowane,zęby z pewnoscia do wymiany,kręgi szyjne kręgosłupa mogły ulec złamaniu,pół roczna rechabilitacja,a w pózniejszym okresie możliwe kłopoty z padaczką,poprzez uraz glowy.

Wiec zastanówcie sie czasem co piszecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem nie mogłem słuchać, jak ten gość nie potrafi się wysłowić i to jego k....a co chwilę. Mysli, że jest kozak hehe, z z gleby się śmiałem. Najlepsze jest, jak matoł skacze z ta bolącą nogą i chwyta sie na początku za rękę.

 

Nowa kategoria: Debil klasyczny - jak w "Kaziu Wichurze" :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...