Skocz do zawartości

[filmik] makro-debilizm


WojtasGCE

Rekomendowane odpowiedzi

http://paweljumper.patrz.pl/

 

W zasadzie to nie wiem czy ten filmik powinien znaleźć się w tym dziale, czy w ogólnym czy jeszcze jakimś innym. Sam znalazłem go na innym forum w OffTopicu, ale myślę że tutaj nie powinien być traktowany w kategorii rozrywki :025:

Mam dziwne wrażenie, że polska młodzież młodsza ma mózgi wyprane przez amerykańską telewizję. Jak patrzę na takie wyczyny to nagle zaczynam myśleć, że cenzura w TV może nie była by taka zła. Pewnie wtedy nie leciały by badziewia w stylu "Jackass".

No nic, gleba niezła i tylko cud, że koleś bez jakichś większych uszczerbków na zdrowiu z tego wyszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

No bez głosu to całkiem w porzadku filmik, przedstawiający zacofaną Polską młodzierz, która dla popisania się potrafi nawet sobie krzywdę zrobić. Debile łączcie się, jak już się połaczycie dajcie znać to bombe w to miejsce zrzucimy i po krzyku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za idiotyzm!! Skakał na makro i jeszcze prawie zerowa prędkość i nawet nie podniósł kierownicy :035: brawo dla nich. Dobrze, że nic się tamtemu nie stało, może będzie miał teraz nauczke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BikerFG

a ja Wam mowie, ze za kilka lat chlopaki beda nakrecac filmy, ktore beda emitowane w TV, np. na kanale "eX" i wtedy pewnie wykorzystaja ten kawalek, zeby pokazac jakie mieli poczatki....

oczywiscie glupio zartuje,

tytul watku jak dla mnie trafiony w 10-ke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...