Skocz do zawartości

[rower] Pierwszy rower do XC


zmoR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W najbliższym czasie mam zamiar kupić rower MTB. Bedzie to mój pierwszy tego typu markowy rower.

Na uwadze mam Krossa level B2, Scotta Aspect 950 oraz Authora Solution. Mieszczą sie mniej więcej w przedziale do 2000 zł.

Rowerem mam zamiar wystartować w amatorskich zawodach. Mam 16 lat, wzrost 180cm, waga 60kg.

Pozdrawiam, i z góry dziękuje za pomoc w dobraniu tego odpowiedniego :D

 

Aha dodam jeszcze ze krossa oraz authora oglądałem już w sklepie, scotta jadę jutro.

Edytowane przez zmoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że możesz się zainteresować rowerami, które kosztują (normalnie, katalogowo) trochę więcej niż Twój budżet i spróbować utargować zniżkę.

Umiem czytać ze zrozumieniem... Mój budżet to 2000zł (Authora Solution- cena producenta wynosi 2250 teraz jest do nabycia za 2000) Jak widzisz obniżkę po sezonową brałem pod uwagę.

 

Oczekuje jednak ze ktoś pomoże wybrać jakiś model..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych trzech, ktore wymieniles nie widze jasnego 'zwyciezcy', moze author za probe wrzucenia hamulcow hydraulicznych i minimalnie wygodniejsze manetki. Naped i cala reszta kompontentow sa dosc podobnej klasy, mozliwe ze nie poczujesz roznicy. Tak naprawde zaden z nich nie jest przeznaczony na starty w zawodach, wiec moze lepiej miec troche zapasu gotowki na ew. naprawy.

 

Co do mojej uwagi odnosnie ceny - za tyle kasy powinno dac sie kupic krossa b3, przy wiekszym wysilku b4 (ktory ma wyraznie lepszy naped, hamulce, manetki, amor). Ten solution za 2kpln to taka wyprzedaz 'w trakcie sezonu' ;)

Edytowane przez blebnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Czyli twoim zdaniem w granicy do 2000pln najlepszym wyborem będzie Kross level B3/4?

 

PS. kross level b3 czy Author Solution? Bo rozumiem Scotta nie brać pod uwagę?

Edytowane przez zmoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...