Skocz do zawartości

[rama] jaka będzie najlepsza?


koristo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zgłaszam się z prośbą o pomoc do was, bo nie mogę znaleźć ramy odpowiedniej dla mnie.

Potrzebuję ramy '18 lub '20. Tylko rura podsiodłową musi mieć 34.9mm.

Niestety nie udało się znaleźć ramy oprócz Accent El nino, i Leader Fox Evolution 2012.

 

Proszę o pomoc i z góry dziękuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia jeszcze czy na duże czy małe koło...

Jeśli byś z podsiodłówki zrezygnował, to poleciłbym Ci Accent Peak ;) wersję na małe koło sam posiadam i chwalę, podobnie jak i mój kolega, który także posiada takową. Wersja na duże koło zbiera świetne opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod temat. Co myślicie o tej ramie: KTM Toryn World Cup Racing Carbon Rahmen 2012, Gr: 48cm, Umwerfer Shimano SLX | eBay Mogę ją mieć za 325€ + 17€ wysyłka. Wychodzi około 1500zł. Na allegro w tej cenie nie ma nic ciekawego i nie było. Ewentualnie w grę wchodziłoby jeszcze coś takiego: RAMA JAPOŃSKIEJ FIRMY CCT MTB 26'' 48c ŁÓDŹ (3103018096) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ,ale nie jestem pewien co do japońskiego pochodzenia tej ramy. Nie znalazłem żadnych informacji o tej firmie. Cenę myślę,że uda mi się utargować. Za kupnem te ramy przemawia to, że jest nowa i lekka. Rozważam jeszcze taką On-One Carbon XC Whippet Frame ale odstraszyła mnie jej realna waga- w rozmiarze 20" około 1450g. Co wybrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak chiński carbon :woot: Kilka minut i znalazłem http://carbonal.en.alibaba.com/product/781347927-213779378/2013_top_selling_Toray_T700c_full_carbon_fiber_bike_frame_26er.html?tracelog=cgsotherproduct1

No i teraz widze,że na aukcji jest kilka błędów. Rama ma główkę tapered (na zdjęciach aukcji też to widać). Z wagi i rozmiarów wynika,że rama ma 18" a nie 20".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...