Skocz do zawartości

[Białystok] Gdzie tanio serwisować rowery


KamilUrban

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym oddać mój rower do przeglądu + wymianę kilku części i poszukuję taniego serwisu rowerowego, który jednak wykonałby robotę na w miarę dobrym poziomie. Odwiedziłem dotychczas Olympic i Sprint i oba serwisy zażyczyły sobie ponad 250 PLN (Olympic za samą robociznę zażyczył sobie 120) za robociznę i części. Dziękuję z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Szersza dyskusja na temat serwisów rowerowych w Białymstoku wywiązała się w temacie: [białystok] Serwisy rowerowe: Olympic vs. Sprint - podlaskie - Forum Rowerowe - Największe w Polsce i w miarę odwiedzania różnych serwisów najlepiej oceniam właśnie "Milsport - Mobilny serwis rowerowy" do którego finalnie oddałem rower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też polecam Milsport. Kontakt, szybkość wykonania oraz jakość usług bardzo dobra a to wszystko w bdobrej cenie. Ten serwis to nie tylko centrowanie kół, ale też wymiana łożysk ślizgowych dampera czy wymiana łożysk wahacza w ramie full.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...