Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat u Mnie miejsca w brud 2 piwnice z czego jedna to mała lakiernia a mam jeszcze taki garaż na dworze jako letnia suszarnia i tam cały samochód wchodzi + 3 skutery więc mam gdzie składować  hehe Ale ta rama Mi nie ucieknie, bo to u babki w szopie jest, ale brak suportu jest tylko tył koło i kierownica z widłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bije się w pierś. Dopiero teraz przeczytałem, że to jednak singiel. Jak gdzieś kiedyś przeczytałem, że przerzutki są dla osób po 40 tak, więc nie ma, że boli z czasem się przyzwyczaisz i będzie ci się lepiej jeździło niż na mtb :D Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu. Ja swojego czasu myślałem, że singiel i fix to dokładnie to samo... :blush:

 

 Jak gdzieś kiedyś przeczytałem, że przerzutki są dla osób po 40 tak, więc nie ma, że boli z czasem się przyzwyczaisz i będzie ci się lepiej jeździło niż na mtb :D Pozdrawiam serdecznie.

 

Powoli zaczynam widzieć różnicę, od czasu pierwszej jazdy. "Alleluja i do przodu".  Pozdro!
 

Edytowane przez bukakewarior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna zabawa z tym jest, chociaż nie wyobrażam sobie sytuacji, w której miałbym okleić duża powierzchnię, przykładowo maskę samochodową.

 

Mam nadzieje, że dałeś na folie clear?

 

Zachowałem się przezornie/ nieufnie i położyłem.

 

PS. Też lubię modelarstwo, chociaż nieco inny dział.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówił Mi, że tak się zachowują teraz prawie wszystkie opony przez promienie słoneczne i syf, bo zmienili recepturę tej farby kauczukowej.Co do preparatu to nie wiem jaki, bo się spieszyłem, ale myślę, że chodziło mu o preparat który czyści tarcze z syfu ulicznego, może też chodziło Mu o WD40. Trzeba pokombinować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...