Skocz do zawartości

[1000PLN] zakup roweru (MTB rower górski)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Załozylem nowy temat gdyz postanowilem dolozyc te 150 zl i zakupic rower za kwote 1000pln.

Rower powinien byc:

# Dizajnerski (fajny wyglad)

# Wytrzymały

# i sprawiac przyjemnosc z jazdy.

Daje wam wolna reke co do wyboru firmy (lepiej zeby byla dosc znana).

Dodam jeszcze ze moj wzrost to 187cm i 77kg wagi, napiszcie odrazu jaka rame powinienem wybrac (rower ma byc zwrotny i wygodny).

Co do czesci mam tylko 1 wymaganie, a mianowicie musza byc wytrzymałe.

 

Wymieniajcie rowery ktore byscie mi polecili.

 

Z góry dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomas81PL

nie będę Cię oszukiwał,ale z takim budżetem trzeba trochę poszukać,postaram się jakoś pomóc,zauważyłem iż jesteś wysoki,ów rower posiada też ramę 21cali :thumbsup: :

http://allegro.pl/so...2435708258.html

http://allegro.pl/la...2439001897.html

http://allegro.pl/ro...2439178057.html

rowerki które ci polecam mają jakąś swoją opinię użytkowników,pochwal się jak dokonasz zakupu :icon_cool:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Załozylem nowy temat gdyz postanowilem dolozyc te 150 zl i zakupic rower za kwote 1000pln.

Rower powinien byc:

# Dizajnerski (fajny wyglad)

# Wytrzymały

# i sprawiac przyjemnosc z jazdy.

Daje wam wolna reke co do wyboru firmy (lepiej zeby byla dosc znana).

Dodam jeszcze ze moj wzrost to 187cm i 77kg wagi, napiszcie odrazu jaka rame powinienem wybrac (rower ma byc zwrotny i wygodny).

Co do czesci mam tylko 1 wymaganie, a mianowicie musza byc wytrzymałe.

 

Wymieniajcie rowery ktore byscie mi polecili.

 

Z góry dziekuje.

 

jezeli za tą cene chcesz mieć cos wytrzymalego (co sie równa z wyzsza grupą co sie z kolei rowna z wyzsza cena) to w gre raczej wchodzi tylko używka... na alledrogo aż roi sie od aukcji z kazdego miasta (bo najlepiej ogladnac osobiscie wsio zanim kupisz, za duzo czesci mechanicznych zeby brac w ciemno)

rozmiar ramy- zeby było zwrotnie to 19", zeby bylo wygodnie na dluzsze trasy to 21", ale ze to jest mtb i chcesz wygodnie i zwrotnie to raczej 20", w razie czego dluzszy mostek i gitara... ale niech sie jeszcze inni wypowiedzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie uzywka nie wchodzi w gre iteresuja mnie tylko nowe rowery.

 

Oglądałem sobie rowerki na allegro i tak jakos ten wpadł mi w oko, teraz tylko jest pytanie czy jak na ta cene to dobry rower czy lepiej zebym rozejrzal sie za czyms lepszym?

WYSOKA PÓŁKA MOCNY ROWER____KANDS 1300 FULL ALIVIO (2451809058) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

Jezeli rower byl by juz naprawde super to te 50 zl moge dorzucic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj

kands ma najleprzy osprzęt jaki można dostać za 1050zł i fajnie wygląda markowe rowery na alivio kosztują ponad 1500... jest to dobry i solidny rower polecam. ja mam 180cm i wziąłem rame 19'' i jest ok. idź do sklepu przjedź się na 19'' i na 21'' i zobaczysz która rama ci bardziej odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówcę:

Kands Energy 1300 ma rewelacyjny osprzęt, biorąc pod uwagę cenę. Dla porównania: Kross Level A2 ma bardzo zbliżony osprzęt (żeby nie powiedzieć prawie taki sam) a kosztuje 1699!

Nic tylko kupować :)

Ewentualnie jeszcze zaproponowany przez Tomas81PL : Lazaro Evolution V3 osprzętowo to bliźniacze rowery (zauważyłem tylko różnicę w piastach), inna rama tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli rower byl by juz naprawde super to te 50 zl moge dorzucic.

 

Pojęcie obiektywne "naprawdę super". Gdzie zamierzasz jeździć tym rowerem, że jesteś pewny roweru MTB? Nie zastanawiałeś się nad crossem?

 

Poza tym jest cały temat o rowerach za 1000zł i nic innego niż tam byś przeczytał na kilku ostatnich stronach ,tutaj nie zostało powiedziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie uzywka nie wchodzi w gre iteresuja mnie tylko nowe rowery.

 

Oglądałem sobie rowerki na allegro i tak jakos ten wpadł mi w oko, teraz tylko jest pytanie czy jak na ta cene to dobry rower czy lepiej zebym rozejrzal sie za czyms lepszym?

WYSOKA PÓŁKA MOCNY ROWER____KANDS 1300 FULL ALIVIO (2451809058) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

Jezeli rower byl by juz naprawde super to te 50 zl moge dorzucic.

 

 

w takim razie nie zastanawiaj sie tylko bierz teko kandsa, ewentualnie poczytaj jeszcze cos o ich ramach na forum bo niewiele o nich slyszano (chyba), sam kupowalem rower na alivio i dalem 1500zł... wiec oferta jest bardzo kusząca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...