Skocz do zawartości

[maratony] Cykl MTB Maraton Cup


Rekomendowane odpowiedzi

Potencjal z pewnością jest w miejscach, które wybierają, ale jako organizatorzy są bardzo bardzo słabi. Wiele punktów z obiecanych świadczen nie jest dotrzymanych, a numer z brakiem trasy jest absolutnie niesamowity. I to nie, że ktoś pozrywał, tylko na 30 km przy zamku Goraj stał organizator, który powiedział,że koniec bo dalej nie ma trasy, bo ON nie zdążył oznakowac. Nawet jak nie chcieli tego robic w piątek, to przecież w sobotę od 6 rano mieli mnóstwo czasu - w sobote wystartowalismy o 11.45 (a może opóźnienie wyscigu było celowe?) I najważniejsze - kto w takiej sytuacji chowa głowę w piasek (po powrocie na miejsce startu nie sposób było spotkac kogoś z organizatorów, biuro zlikwidowane a wszyscy podobno zaczeli nagle coś zbierac na trasie) i nie potrafi wyjśc i powiedziec "przepraszam". Nie chcę darmowego następnego startu. Na dzisiaj MY (około 10 osóB) do nich się już nie wybieramy. A numer ze skocznią - CUD że nikt tam się nie połamał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie wszystko w temacie zostało napisane. szkoda i wstyd dla organizatora.

Spier****ć zawody to jedno ale schować głowę w piasek to już dno.

Osobiście ukończyłem mini ale końcowej klasyfikacji nie ufam za grosz.

śmiech przez łzy: widok wjeżdżającej na metę czołówki mega... z drugiej strony lini mety! ;)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie są już kompletnie skończeni .na pewno już nie przyjedziemy na ich maraton. Jeszcze jak by powiedzieli dlaczego tak sie stało i wytłumaczyli to całe zajście to można by było to przeboleć (wiadomo różne sytuacje sie zdarzają) a tu poprostu mają nas w DUP... ani na stronie organizatora żadnej informacji, nawet wyników z MINI nie ma na stronie, jakby nie Kurek i xc-mtb to nikt by nie miał wyników. Panie Kurpisz i Panie Główczewski wstyd i żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś gdzieś znalazł wyjaśnienia organizatora odnosnie tego co wydarzyło się w Czarnkowie?

 

 

Oto i odpowiedź.

 

http://www.xc-mtb.info/

 

Dla mnie całkowicie banalna. 'my' jesteśmy świetni ale 'źli ludzie' wszystko zepsuli.

Pewnie osoby odpowiedzialne za ten chaos tu zerkną, więc parę słów ode mnie:

 

Drodzy organizatorzy, w myśl jakże pasującego tu przysłowia:

"Chciałeś rower to pedałuj" jak się za coś bierzecie to albo jesteście w stanie to zrobić albo nie.

Myślę, że po prostu cykl imprez Was przerósł co było widać w wielu aspektach organizacyjnych a nie tylko w "sprawie zrywania oznakowania trasy" .

Pierwszy przykład z brzegu z regulaminu:

-pamiątkowy, imienny dyplom uczestnictwa z wynikiem uzyskanym podczas danej edycji MTB Maraton Cup 2012

- bezpłatny serwis techniczny w miasteczku zawodów MTB Maraton Cup 2012

- możliwość umycia roweru po zakończeniu danej edycji MTB Maraton Cup 2012 (chyba w fontannie lub stawie w Owińskach)

 

niby drobnostki ale chyba w powyższych przypadkach nikt nie sabotował Waszych imprez?

 

W Owińskach było wiele niedociągnięć ale jakoś udało się przeprowadzić zawody, tym razem już niestety szczęścia (podobnie jak organizacji) zabrakło.

i to tylko my uczestnicy możemy się cieszyć, że nikomu nic się nie stało!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długo to trwało no i się doczekaliśmy. Nie chcę oceniac w tej chwili orgów, ale z rozmów w Czarnkowie z ich lokalnym wsparciem (ONI sie pochowali) wyglądało to trochę inaczej: bałagan,chaos,itp. Ekipy wspierające np.strażacy też coś na ten temat mieli do powiedzenia. Wjazd na skocznie : w takim newralgicznym punkcie stawia się człowieka a nie przywiesza się zwykłą taśme, którą każdy rozpędzony zawodnik zerwie - a w tym miejscu nie było innych oznaczeń. Ale najsłabsza była "zlewka" organizacyjna po wszystkim - nie stac Was było na żadne "przepraszam" prosto w oczy. O problemach rodzinnych (przykra sprawa) nie powinno sie w takiej sytuacji pisac. W Hermanowie byłem i w 2010 i 2011 , teraz nie przyjadę. Macie mojego maila, zadeklarowaliście indywidualny kontakt, podam Wam konto do przelania opłaty startowej plus opłaty za numer (ta opłata dotyczy 8 osób z zespołu), bo już się więcej nie przyda, o innych kosztach wyjazdu czarnkowskiego nie wspominam. I jeszcze jedno: w jednym z wczesniejszych wpisów ktoś wypunktował pozostałe wasze uchybienia: brak myjki, serwisu rowerowego, brak pamiątkowych dyplomów dla każdego, itd. Te rzeczy były czy tutaj też działała nieuczciwa konkurencja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jeśli nawet 100m w linii prostej od mety ktoś zmieni oznakowanie, to to powinno być natychmiast wykryte. Zresztą tam nie było oznakowanie zmienione, było zerwane przez kolarzy na ostrych zakrętach, rzecz całkowicie normalna.. Po prostu stawia się ludzi na takich miejscach, albo choćby wysypuje strzałki z mąki. Nie chce mi się wierzyć, że poranne poprawki trasy zajęły tyle czasu. Po prostu strzałek było tak mało że wieszanie ich nie mogło trwać długo :). Na pętli mega strzałki co kilometr i po jednej na zakręcie. Znakowanie przez jednego człowieka trwałoby tyle, co powolne przejechanie pętli na rowerze - 2-3h. Tak jak w Czerwonaku - ludzie nie gubili się dlatego że strzałek nie było, tylko dlatego że były zawieszone źle - słabo widoczne, mało i w nieoczywistych miejscach.

A strzałek wskazujących drogę do biura zawodów w Owińskach i Czarnkowie nikt chyba nie pozrywał? :)

W Owinskach kręciłem się pół godziny zanim sprawdziłem położenie w necie - zero oznaczeń. Już to było niezłym prognostykiem na ten cykl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie to pisanie o sobie że jesteście organizatorami największych imprez MTB w wielkopolsce jest troche przesadzone, więc darujcie sobie tego typu teksty.

Po drugie to co przeczytałem w tym oświadczeniu to według mnie jest jakieś śmieszne. Robicie z siebie coraz większych IDIOTÓW ! wszystko w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...