Skocz do zawartości

[Sklep internetowy] Focus (centrumrowerowe.pl) - opinie


frak

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dostałem paczkę ze sklepu CentrumRowerowe.pl i jej zawartość NIE zgadza się z tym za co zapłaciłem :)

 

Zamówiłem m. in. łańcuchy Rohloff'a i dostałem o jeden za mało!

 

Telefonów podanych na stronie nikt nie odbiera, więc wysłałem maila. Zakładam, że wyprostują sprawę szybko czyli doślą priorytetem łańcuch :angry: Dam znać co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek skontaktowali się telefonicznie, a dziś dostałem łańcuch. Niby OK, ale na 3 zamówienia z dwoma był problem - tym razem brakowało łańcucha, a poprzednim dostałem przerzutkę o innej średnicy niż zamówiłem :confused: Po komentarzach z allegro widzę, że nie tylko ja miałem takie przygody.

Nad ewentualnym kolejnym zamówiniem u nich będe musiał dobrze się zastanowić, choć trzeba przyznać, że niektóre części mają super ceny - np wspomiany Rohloff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Też pochwalę centrumrowerowe.pl

Ceny fajne - za obręcz, którą u nich kupiłem w niektórych sklepach internetowych życzono sobie nieraz 30 zł więcej. Kontakt bardzo dobry. Jakieś małe niejasności bezproblemowo wyjaśniłem telefonicznie, a o każdym etapie transakcji (wpłynięcie kaski - płaciłem przelewem, wysłanie towaru) byłem informowany mailowo.

Tempo wysyłki też świetne - pieniądze dostali w poniedziałek, a już we wtorek obręcz była u mnie.

Wkrótce planuję kolejne zakupy u nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Bardzo dużo u nich kupowałem i nie było żadnych problemów. Nawet można dogadać się z ceną. Teraz trafiła mi się sprawa najtrudniejsza czyli reklamacja hamulca Hydraulicznego. Niestety sprawa się ciągnie ale tak się spodziewałem bo jak wszyscy wiedzą biorą towar z niemiec i tam tez reklamują. Powiedzieli , że potrwa to 4 tygodnie ale i pocieszyli ze żadko im się zdarza żeby reklamacja nie została uznana. Na szczęście mam w zapasie inny i mnie to nie boli , spokojnie czekam.

Ogólnie bardzo polecam i potwierdzam fachowy kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minął tydzień od realizacji poprzedniego zamówienia (Mavic XM321) i dzisiaj sfinalizowałem kolejną transakcję z centrumrowerowe.pl. Tym razem kupiłem hamulce BR-M525. Tak jak poprzednim razem sprawa została załatwiona błyskawicznie i bez najmniejszych komplikacji. No i ta cena.. mniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Niestety. Ja ich nie polecę.

Zamówiłem sobie linki, pancerze i takie pierdoły to nie dość że wysłali mi nie kurierem, jak zaznaczyłem tylko pocztą, to jeszcze skasowali 12 zł za przesyłkę zamiast 5 i wysłali 2 metry pancerze hamulcowego za mało.

dla mnie to brak profesjonalizmu.

zobaczymy jakie rozwiązanie wymyślą panowie z CR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Składałem u nich niedawno koła. Przy okazji mieli zrobić hamulec Formula ORO K24 (klamka nie odbijała). Koła zrobili bardzo szybko, jednak powiedziałem żeby wysłali całość razem z hamulcem. Z tym był największy problem. W końcu odgięli jakąś sprężynkę odpowiedzialną za odbijanie (co dało jakiś efekt, ale średnio zadowalający), ale nie mieli jak go odpowietrzyć. Nigdzie nie szło dostać odpowiedniej końcówki! W końcu dorwali końcówkę w jakimś sklepie narzędziowym i jeszcze musieli ją przekombinować żeby pasowała. Chwała im za to, że się chciało w to bawić, bo było trochę zachodu. Jedyne poważne zastrzeżenia jakie mam to czas oczekiwania - ponad półtora miesiąca! Fakt, że były komplikacje z hamulcem, że mieli dużo roboty, w dodatku serwisant przez tydzień był na urlopie. Nie miał bym im tego za złe gdyby nie to, że wiele razy pytałem mailowo, dzwoniłem i byłem zwodzony "tak tak w tym tygodniu wyślemy sprzęt". I tak kilka razy, a ja jak dureń z wielką niecierpliwością czekałem patrząc na słońce i ludzi na rowerach. A wystarczyło postawić sprawę jasno, wyznaczyć od razu późniejszy termin, albo powiedzieć, że nie wiadomo kiedy będzie zrobione. Natomiast zdecydowana pochwała należy się za złożenie kół. Kupowałem u nich szprychy i piastę tylną, resztę części przysłałem. Koła zostały złożone perfekcyjnie, od razu widać, że robił to prawdziwy fachowiec. Są idealnie proste a przeszły już kilka razy ostrą jazdę w terenie.

A i jeszcze przyczepić się muszę do kontaktu mailowego. Tu sprawa wygląda kiepsko. Odpowiadają z dużym opóźnieniem, a czasem niestety wcale. Myślę że pracowników jest za mało, a roboty za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kolega 6 kwietnia dokonal przelewu - zamowil obrecze, szprychy i i nyple. w srode po swietach zadzwonil do nich i okazalo sie, ze nie maja nypli alu (info na stronie mowilo co innego). nawet nie pofatygowali sie, by zadzwonic, poinformowac, zaproponowac jakas zmiane. no nic. paczka miala byc wyslana w piatek 13 kwietnia... niestety w poniedzialek nic nie doszlo... we wtorek tez nie... w srode kumpel zadzwonil z pytaniem o co chodzi... mily pan powiedzial, ze wlasnie wyslali paczke kurierem - podal numer. kumpel czekal. w piatek zadzwonil do firmy kurierskiej, jednak tam dowiedzial sie, ze nie maja przesylki o takim numerze... w poniedzialek bedzie dzwonil do sklepu i zarzada potwierdzenia nadania przesylki, jezeli go nie dostanie zarzada zwrotu pieniedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega 6 kwietnia dokonal przelewu - zamowil obrecze, szprychy i i nyple. w srode po swietach zadzwonil do nich i okazalo sie, ze nie maja nypli alu (info na stronie mowilo co innego). nawet nie pofatygowali sie, by zadzwonic, poinformowac, zaproponowac jakas zmiane. no nic. paczka miala byc wyslana w piatek 13 kwietnia... niestety w poniedzialek nic nie doszlo... we wtorek tez nie... w srode kumpel zadzwonil z pytaniem o co chodzi... mily pan powiedzial, ze wlasnie wyslali paczke kurierem - podal numer. kumpel czekal. w piatek zadzwonil do firmy kurierskiej, jednak tam dowiedzial sie, ze nie maja przesylki o takim numerze... w poniedzialek bedzie dzwonil do sklepu i zarzada potwierdzenia nadania przesylki, jezeli go nie dostanie zarzada zwrotu pieniedzy.

 

bardzo mnie zaskoczyła Twoja wypowiedź. Ja również miałem problemy z CR gdyż zamias manetek przysłano mi klamki, ale odesłałem je i po tygodniu przysłali mi manetki (troche długo, ale doszły), myślę że twój kolega nie pwoinien sie martwić bo napewnoe wszystko zostanie wyjasnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, jestem pewien, ze w koncu wszystko by przyszlo, jednak sposob potraktowania klienta jest zaskakujacy. nie spodziewalem sie tego po CR, w koncu ma tu tyle pozytywnych opinii. jakies dziwne obiecywanie, fikcyjne numery przesylek... cos zawiodlo... a konkurencja jest, wiec osobiscie chyba nie skorzystam z uslug tego sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z poczatkiem lutego 2007 kupilem amortyzator bombera mx pro eta 120mm. Puściłem przelew i bardzo szybko otrzymałem przesylke tyle ze z mx comp eta. Sprawe wyjaśniłem, odesłałem compa i z przeprosinami otrzymałem zamówiony model pro.

 

Niestety amortyzator po 100km(!) uzytkowania w XC pod jeźdźcem 90kg dostal sporych luzów uniemożliwiających dalsze uzytkowanie. 4 maja złożyłem wiec reklamacje za pośrednictwem formularza na stronie WWW sklepu. Jeszcze tego samego dnia otrzymałem telefon ze naprawa i ile będzie możliwa potrwa ok. 1miesiaca i z takim czasem musze się liczyc. Ponieważ wiedziałem ze nie przyspiesze tego terminu pogodziłem się z rozlomka. W poniedziałek miałem przesłać kurierem amortyzator ale otrzymałem kolejny telefon ze sklepu ze ewentualna naprawa będzie trwala ok. 2miesiecy ponieważ zawoza sprzet do niemieckiego serwisu w którym się zaopatruja w sprzet. Uznalem ta informacje jako głupi zart i wstrzymałem wysyłkę widelca. Równocześnie zasiegnelem informacji u znajomego mecenasa i skonstruowałem pismo w którym powołałem się na ustawe i zażądałem nowego widelca zdając sobie sprawe oczywiście ze w ustawowym czasie to sprzedawca wybiera czy naprawi czy wymieni. Reklamacja dotyczyla niezgodności towaru z umowa(a nie z tytulu gwarancji). W dniu dzisiejszym mija 14dzien kiedy zostal dostarczony amortyzator do sklepu a ja nadal nie otrzymałem informacji czy reklamacja zostala uznana. Ponieważ sprzedawca nie ustosunkowal się do reklamacji zgodnie z art. 8 pkt 3 ustwy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego(Dz. U. z dnia 5 września 2002 r.) po upływie 14dni bez ustosunkowania się sprzedawcy reklamacje automatycznie uznaje się za uzasadniona a w przypadku reklamacji z tytulu niezgodności z umowa sprzedawca przyznaje się do wydania artykulu który posiadal od nowości wade!

 

Ciekawe co Panowie z centrum powiedza na pismo które otrzymaja w dniu jutrzejszym. Rozwala mnie ich ignorancja. Mam wrazenie ze to jest kolejny sklep który przerosla ich wlasna popularność!

 

Niestety amortyzator po 100km(!) uzytkowania w XC pod jeźdźcem 90kg

 

Sorki miało być 80kg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupowałem w centrum. W sumie było tego ze 2 tys... Polecam, bo mają tanio, choć jest problem z otrzymaniem polskiej gwarancji na niektóre części (np. siodła Selle Italia - tak jakby pochodziły z jakiegoś drugiego obrotu). Z dobrych sklepów polecam też <a href="http://www.erowery.pl">www.erowery.pl</a> i <a href="http://bikeman.pl">www.bikeman.pl</a> - można łatwo negocjować ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...