Skocz do zawartości

[Sklep internetowy] Focus (centrumrowerowe.pl) - opinie


frak

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Gość lukasm

Ja również polecam, zrealizowałem już dwa zlecenia, jestem w trakcie trzeciego. To naprawdę bardzo elastyczny sprzedawca, oby więcej takich na naszym rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja kupilem tam zestaw sigma mirage evo +evo X pro a dostalem wersje bez pro. Tak wiec zadzwonilem tam natychmiast, sprzedawca tlumaczyl sie pomylka i zobowizal sie wyslac mi to za co juz zaplacilem wczesniej nastepnym kurierem. na razie czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na Allero od Focusa TM kupiłem kasete, łańcuch i mostek. Ksaeta była ok :P , mostek również :) , ale łańcuch miał w opisie aukcji 114 ogniw a ja dostałem z 112 :P , ale co tam i tak skróciłem łańcuch o pare ogniw poza tym zapłaciłem za łańcuch bez opakowania a dostałem go w pudełku :P , a na mostek tak jak i na pozostałe części czekałem trochę przy długo :D ,ale to mi w niczym nie zaszkodziło i wystawiłem pozytywy :) . a i łatwo się do Focusa dodzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

TOTALNY PROFESJONALIZM

 

w przeciwienstwie do Bikestacji u Focusa jest świetny kontat, czlowiek z ktorym rozmawialem 30min , dogadalem sie co do ceny w 2h po rozmowie korba zostala wyslana. Towar w domu za 2 dni

Zarowno po zaksiegowaniu pieniedzy na koncie jak i o wysylce zostalem poinformowany mailowo.

 

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde jeszcze raz moge POLECIC ten sklep

 

Po kupnie korby przy dokrecaniu jej pekla mi sruba "z dziurka" :)

 

bez najmniejszych klopotow po napisaniu maila na drugi dzien mialem list polecony z nowa sruba za totalne FREE

 

Focus Rulezzzzzzzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również gorąco polecam. Wzorowa obsługa, poważne podejście do klienta. Kupiłem chwyty ritcheya, okazało się, że nia ma korków do kiery więc zadzwoniłem do nich i bez problemu jeszcze tego samego dnia mi je dosłali. można by powiedzieć, że pierdoła a jednak widać dobre podejście do klienta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam jeden z najtanszych co prawda za pierwszym razem czekalem na czesci ponad tydzien(w dodatku data wysłania była taka sama jak doręczenia) ale rachunek opiewał na 20 zł mniej więc nie narzekałem

Za drugim czas dostawy ok a w dodtaku zamias przedniej przezutki deore dostalem deore lx placac tyle co za deore wiec też sie nie awanturuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...