Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

@ tomaczos i @ erzurum

Wasze zdjęcia są dla mnie niewidzialne - pojawia się darmowy hosting i d ...

Zdjęcia zamieszczane bez logowania wygasają po trzech dniach - WTF ?!

@ maczet190399

Co to za błotnik z tyłu ? Podobny trochę do Zefala.

Przedni sprawdza się tylko osłaniając twarz i golenie amora - no właśnie, w jakim stopniu, bo klata pewnie już schlapana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ tomaczos i @ erzurum

Wasze zdjęcia są dla mnie niewidzialne - pojawia się darmowy hosting i d ...

Zdjęcia zamieszczane bez logowania wygasają po trzech dniach - WTF ?!

 

może teraz wytrzyma zdjęcie dłużej

993_img_20170127_144209685_hdr.jpg

Edytowane przez erzurum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cannony zazwyczaj są mocno oblepione napisami, dość jaskrawe, taki maja urok, w odróżnieniu od np Canyonów które zazwyczaj są ascetyczne, czarne i matowe.

Ale strona wizualna w przypadku roweru nie jest najważniejsza, choć oczywiście musi się podobać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Zobacz jak to powinno wyglądać profesjonalnie

 

Ale święta były miesiąc temu :) Ja tam swoją choinkę dawno spaliłem :devil: 

 

 

Dlaczego? Rower ma służyć mi do lokalnych ustawek szosowych...

aha...  :D

 

 

 

o i zdecydowanie szybszy od wielu, wielu, wielu szos!

heheheehe...

 

Taki szary dzień a tu Kolega od razu wprowadza ludzi w dobre samopoczucie! Dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

erzurum, to malowanie Twojego Cannona jest w stylu trochę jakby sprzed 10 lat. Generalnie rower fajniejszy niż malowanie. Podobnie ze zdjęciem "treść" lepsza od jakości wykonania ;)

 

O rowerze Stu najlepsze co można powiedzieć, to że jest idealnie dobrany do wizji jego właściciela ;)

Osobiście wolę na szosie jeździć z barankiem i SPD, mieć większy blat, gładsze opony oraz nie mienić się tak kolorami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ma to malowanie taki charakter sprzed dobrych kilku lat, ale tak jak pisałem cannon takie pstrokate rowery ciągle robi :) ma to swój klimat i ja raczej jest za.

A zdjęcie, telefonem, pod słońce, nic nie widziałem stąd horyzont się wali ale przynajmniej rower bardziej prosto jest :)

Aparatu fotograficznego już od dawna nie wożę, takie czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...