damianste1 Napisano 16 Kwietnia 2012 Napisano 16 Kwietnia 2012 Witam! Składam napęd do roweru pod rame accent el norte, widelec sr Axon. Do rzeczy czy to się zgra: Kaseta+łańcuch: http://www.rowerowy.pl/produkt/prd,1,rid,1278.html Przerzutka tył: http://www.rowerowy.pl/produkt/prd,1,rid,16176.html Przerzutka przód: http://www.rowerowy.pl/produkt/prd,1,rid,16078.html Korba: http://www.rowerowy.pl/produkt/prd,1,rid,1413.html Czy Korba z linku jest kompletna z suportemm i z drugim ramionem? Proszę o ocene sensowności zestawu
redbull1 Napisano 16 Kwietnia 2012 Napisano 16 Kwietnia 2012 będzie bez problemu śmigać,co do korby to na pewno komplet prawa i lewa plus suport
bigos97 Napisano 16 Kwietnia 2012 Napisano 16 Kwietnia 2012 Co do korby to 2 ramię jest na pewno, nic nie pisze o suporcie musisz się dopytać. Napęd się zgra jeżdżę na prawie takim samym ( mam xt z tyłu) i pięknie chodzi. A jakie masz manetki do tego zestawu ?
damianste1 Napisano 16 Kwietnia 2012 Autor Napisano 16 Kwietnia 2012 Co do korby to 2 ramię jest na pewno, nic nie pisze o suporcie musisz się dopytać. Napęd się zgra jeżdżę na prawie takim samym ( mam xt z tyłu) i pięknie chodzi. A jakie masz manetki do tego zestawu ? Opłaca się dorzucić 100 do xt na tył? Manetki nie wiem, chcę wyrwać używki deore 3x9. Nie uśmiech mi się płacić 180zł za komplet...
bigos97 Napisano 16 Kwietnia 2012 Napisano 16 Kwietnia 2012 Poszukaj może wyrwiesz manetki SLX na allegro używki. Na początku śmigałem na pełnym alivio i teraz mam manetki SLX i tył XT i trzeba przyznać że szybsza,płynniejsza zmiana. Ale SLX powinno Cię zadowolić w zupełności jeśli wolisz zaoszczędzić.
damianste1 Napisano 16 Kwietnia 2012 Autor Napisano 16 Kwietnia 2012 Coś spróbuje jednak na allegro wyrwać albo w dziale sprzedam. Lepiej tę stówkę zamiast w przerzutki to w koła wrzucę Ktoś się wypowie odnośnie zmodyfikowania zestawu w odrębie tego sklepu?
Eper Napisano 16 Kwietnia 2012 Napisano 16 Kwietnia 2012 Mam na sprzedaż używane deorki 3x9. http://allegro.pl/ma...2282641995.html Pozdrawiam
damianste1 Napisano 17 Kwietnia 2012 Autor Napisano 17 Kwietnia 2012 A może ktoś by polecił doobry i lekki napęd za około 600-700 złotych?
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.