Skocz do zawartości

[Zawody]Wspólne starty


safian

Rekomendowane odpowiedzi

www.maratonykresowe.pl

 

Ja się piszę wstępnie na pół... Wraz z dalszym rozwojem mooooże na dłuższy dystans. Jeśli ktoś ma auto możemy się umówić już dziś. Inną opcją (dla tych co zniżek nie mają) będzie PolskiBus. Mogę się także z kimś ustawić na wspólną podróż, przy czym około 12 kwietnia najpóźniej chciałabym wykupić bilety i inne... PolskiBus jedzie dość sprawnie i jeśli bilety zakupi się wcześniej w dwie strony wychodzi naprawdę budżetowo. Bobiik? Safian? Pomirot? Someone else?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mod Team

Hej,

jak tam lenie? Jedzie ktoś w niedzielę na PB do Nowego Dworu? Generalnie rok temu trasa była fajna, tylko sucha, w tym roku fajna pewnie też będzie, ale co siędzieje to każdy widzi, niemniej podejrzewam, że jak zwykle będzie fajna impreza, no i słynna Wajsgórka (dobrze, że w tym roku kolce w butach...) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ruda

 

Masz nieaktualne informacje... Za mało żeśmy razem kręcili w tym roku. Ruszaj dupkę w temacie z ustawek ;-)

 

No i podtrzymuję propozycję Maratonu Kresowego 12 maja w Olsztynie, na starty późniejsze możemy się także umawiać, na wcześniejsze jednak odpada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ekhem... ja wprawdzie nietutejszy, ale pozwolę sobie ożywić temat.

 

Ktoś startuje w warszawskiej Skandii? 

 

Będę gościł w stolycy w ten łikend i wszystko wskazuje na to, że zaliczę start. Jak pogoda pozwoli na stosowny negliż, to zaświecę forumową koszulką. Rozglądać się za kimś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Obiecane info dotyczące trasy olsztyńskiej edycji Maratonów Kresowych:
Trasa została dziś oznakowana taśmami;
Tak jak pisałem przy innej okazji - będzie co robic, serio :)
Pętla liczy sobie 18,3 km(tak pi razy oko bo mieliśmy tylko jeden licznik) i w większości prowadzi przez las miejski. Obfituje w interwałowe jak i całkiem długie podjazdy, ale każdy dłuższy podjazd zostanie nagrodzony zjazdem :)
Początek dosyc łatwy - szeroko i płasko przez pierwsze kilka km, dalej dojeżdżamy do Łyny i zaczynają się single. Pierwszy(zaczyna się w momencie gdy ujrzymy rzekę) charakteryzuje się dośc technicznym zjazdem po korzeniach i tu należy uważac. Oczywiście achtungi pojawią się w miejscach gdzie szczególnie należy się skupic co nie oznacza że można się rozluźnic.
Na trasie jest kilka trudnych podjazdów ale każdy da się podjechac ze względu na stabilną nawierzchnię.
Ogumienie - koledzy jechali np na Geax Saguaro, ja obskoczyłem na Schwalbe Rapid Rob'ach, Mateusz Kownacki jechał na rowerze miejskim, ale to jest stary wymiatacz z naszego Bikeparku Wąwóz :)
Należy obserwowac pogodę bo po opadach deszczu na singlach sytuacja może się, nie przesadzając, mocno zmienic i płytki bieżnik nie poradzi sobie.
W trakcie objazdu pojedziemy sobie spokojnym tempem, bez zarzynania się :0

Oficjalny objazd trasy będzie miał miejsce w sobotę tj 04.05 br o godzinie 11. Start ze Stadionu Leśnego. Oczywiście ktoś zaczeka przy CEiIK - jest to dośc charakterystyczne miejsce, u wylotu z Olsztyna w kierunku na Dobre Miasto, po przeciwnej stronie znajduje się stacja paliw Orlen. Przy CEiIK czekamy od 10:45 do 11:00, zaś na Stadionie leśnym od 11:00 do 11:45. Spóźnialscy mogą śmiało jechac trasą oznakowaną żółto- czarnymi taśmami a pod koniec czerwono-białymi taśmami bhp.
Serdecznie zapraszam
Józek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też objechałem trasę PB w Legionowie i naprawdę była super, zwłaszcza te single z muldami.

 

Btw, Safian masz szczęście z okularami, dobre się trafiły? :) akurat już właśnie zawijałem z kumplem do domu i zobaczyłem Ciebie :)

 

Wysłane za pomocą Tapatalk.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...