Skocz do zawartości

[rower] Romet 29er, czyli pretekst do dyskusji o stali


Wiewiór

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Mnie to Satori zaczęło chodzić po głowie. http://www.satoribik...d=112&cid=6&f=2 Tylko gdzie to dostać?

 

To jest dokładnie taka sama kierownica jak Genetyk. Satori to producent a cała reszta to rebrandowane wersje.
Nie wiem czy gdzieś dostaniesz w Europiw akurat Satori, tę sztukę zamontowana na O1 ściągałem z Taiwanu od producenta.

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to nie tajemnica handlowa, to jaki to koszt?

nie tyle tajemnica co nie do końca przydatna informacja - ja ściągałem tę kierownicę w cenie OEM bezpośrednio od producenta, czyli właśnie Satori. A jak wiadomo cena dla klienta końcowego będzie zupełnie inna.

Już zasiałem ten pomysł u człowieka z O1 ale myślę że jak jest zainteresowanie to skontaktujcie się z 7ANNA żeby to wyrazić.

Na pewno rozważą wprowadzenie tego modelu do oferty (z dyskretnym logo o1 oczywiście)

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Jeśli ci się podobają rowery wyglądające jak poniższy to jest to jakieś wyjście ;)

524399744_1_644x461_velosiped-mtb-firebi

https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/velosiped-mtb-firebird-gtx-1000-shimano-xl-IDux2K2.html

 

Jeśli chcesz, to mam na strychu amortyzator który wygląda ciut jak powyższy. Duotrack cośtam, chyba 50mm skoku, sprężyna, nie ugina się prawie w ogóle, za to jest ciężki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

 

Mam pytanie, w sumie w temacie. 

Ile można by zawołać za ramę Gary Fischer Ferrous 29 w rozmiarze 17,5"? Rama w dobrym stanie, ma minimalne odpryski lakieru przy tylnych hakach, poza tym stan oceniam na bardzo dobry.

 

GaryJPG_qxpwaqa.jpg

 

Rama z suportem na mimośrodzie, także można i singla zrobić, albo ostre nawet :D

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Czekaj, czekaj... Ale Ty nie należysz do niskozawieszonych ludzików. To ma być dla Ciebie?

 

Raz że bedziesz wygladał na tym jak na szynszylu siedząc okrakiem - już nawet nie na psie - a dwa najprawdopodobniej szybciuteńko zaczniesz jeżdzić w fulfejsie i nakolanninkach. 

 

Aby nie wybić sobie zębów kolanami i nie ponabijać sobie siniaków o szczękę  :icon_mrgreen:  :icon_mrgreen:  :icon_mrgreen:

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie odpuśćcie ... wiecie jaką ładną taczkę do wożenia węgla można by na tej ramie zbudować?

Wstawiasz tylne koło 26 cali, kierownicę na stałe zamocowaną w mostku wpuszczanym, jakieś pudło na górnej rurce i gotowe.

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tylko Marin nie miał takiej dziwnej rozmiarówki, 600 ETT to grubo za dużo dla mnie :/

o nie nie nie, przy takim kominie z przodu nie mozna oceniac na tego marina przez pryzmat geometri klasycznej szosy.

 

a w temacie stalaka, to Panowie... wincyj dystansu. mimo ze do wielkanocy daleko to zajawka taka bardziej dla jaj. chociaz akurat na taczke by styknal. ja konkretnie myslalem o nim w kontekscie doskonaleniu rzutu rama na odleglosc. co by was zdeklasowac na stalowym zlocie w tej konkurencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...