Skocz do zawartości

[rower] do 5000zl


koxygen

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze powiedzcie mi, że Agang 7.29 jest za######istym rowerem i warty jest 3500zł...nie do XC, bardziej na długie kręcenie nie po asfalcie.

Bo co znajomych spytam to Agang - CO to jest?! Kup Speca/Scotta...

 

HELP!

 

Jutro muszę zdecydować. 3500 to max co mogę mieć.

 

Ok, ochłonąłem trochę :) Mam 182cm wzrostu i rama Aganga jest na styk (19").

 

Znalazłem jeszcze coś takiego:

Scott Scale 29 rozm. L XT SLX DT Swiss 2012 okazja (3068781564) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

I ten rower o którym nigdzie nic nie piszę:

Rower LEADER TWENTY 9R-2 29er' 18,5" 2013 (3049385640) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

Opinie bardzo mile widziane.

Edytowane przez skwarek2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skwarek jeśli agang jest dla Ciebie na styk, to scott tak samo albo nawet za duży (długi) będzie, chociaż to ciekawa propozycja. Ja na Twoim miejscu brał bym tego http://www.mudserwis.com/kross-level-b6-p-2306.html?osCsid=b5e40c3f326a3675358290a0c498afbb

w rozmiarze M, będzie idealny dla Ciebie a za różnice w cenie kupił porządny amortyzator.

Na stronie którą podałem jest błędna rozmiarówka w krossie L to 19,5", a M to 18" i to właśnie M będzie dobra na Ciebie.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem scotta scale 29 Mkę z górną rurą 600mm i mostkiem 90mm, a teraz mam SC higballa z górną rurą 585mm i mostkiem 100mm i rower znacznie lepiej się prowadzi.

 

A ile masz wzrostu/noga jeśli mozna spytać, też mam scale 29 M przy 182/84 i mam wrażenie że jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic, chciałbym podziękować tutaj za namieszanie w głowie, za milion rowerów które oglądałem, które brałem pod uwagę. Za zwrócenie uwagi na geometrię roweru...i tak nie rozumiem ocb w tych kątach!

Za pokazywanie coraz to fajniejszych Waszych sprzętów i podnoszenie ciśnienia na kombinowanie hajsu na nowego pomykacza. Przepracowana zima na nartach się opłaciła, gdyż...

 

Wybrałem Krossa B6 2012. Więc mogę oficjalnie i bez bicia pisać w dziale 29er-ów.

 

Tylko ja się pytam gdzie ten kurier i czemu do 17 tyleeee czasu (tak kończę pracę) :D

I znów będę musiał patrzeć na paczkę z niezłożonym rowerem przez okno...pracując nad kolejną fascynującą tabelką exelowską.

Buziaczki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

jakbym porozmawiał .... bo jest opcja kupienia 2 rowerów, to w takim przypadku mógłbym szukać do 5000zł

 

A taki rabat masz na modele tegoroczne?

Zerknij jeszcze na to Radon Bikes » ZR Race 29er 5.0

Słyszałem już dobre opinie na temat tej marki, ale z tego co wiem, to nie można go znaleźć w polskich sklepach, a jazda testowa byłaby wysoce wskazana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szału nie ma lepiej poszukaj canyona , w tej cenie powinno byc cos lepszego , ktos zamawiał ostatnio na forum .

Chyba o mnie mowa, zamówiłem takiego Canyona http://www.canyon.com/_pl/mountainbikes/bike.html?b=3006 i w poniedziałek powinien być, bo już u mnie w mieście w magazynie jest :D Szukałem trochę i w cenie do 5000zł myślę, że jest to najlepszy wybór jeśli chodzi o komponenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wspanialy sprzet .

 

Taki rower u innych producentow 29er kosztuje ok 7000-8000 , sam moglem kupić , ale nastepnym razem

 

Ostatnio mi pokazywal koles w magazynie rowerowym jakiegos canyona 29er za 8000

SID

X9 full

CrossRide

Rama Carbon

Elixir5

10,5 kg

To chyba najlepsze opcje na rynku i jezeli cos dobrego za niewielka kase to canyon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za około 4300zł (999€) jest Radon 6.0, ma Rebę ;)http://www.bike-discount.de/shop/m52/k1275/radon.html?od=&ft=1

Jeśli chcesz przymierzyć to może znajdź jakiś rower o podobnej geometrii dostępny w Polsce i przymierz, zawsze coś.

 

 

Możliwe że w tym sklepie mają na stanie, jak będzie w moim rozmiarze i będzie się można potargować ze sprzedawcą to chyba się przejadę zobaczyć ;)

 

http://bikecenter.pl/index.php?p7365,radon-zr-race-29er-6-0-sram-lime-blue-white-2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...