Skocz do zawartości

[rower] do 5000zl


koxygen

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w tym przedziale cenowym rozważam Canyona np:

Canyon | Mountainbikes | Grand Canyon AL 29 7.9

 

Moim zdaniem w tym przedziale cenowym to bardzo dobra propozycja, ubiegłoroczna wersja (była testowana na bikeworld.pl, o tu: http://portal.bikeworld.pl/rower/artykul:a15/8701/Grand+Canyon+AL+9.9/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w przedziale około 4.2-4.3k PLN lepiej wziąć Mondrakera Podium 29er z polską GW (z tegorocznym modelem zjechali ładnie z ceną) czy Radona Race 6.0 SRAM 29er z GW u zachodnich sąsiadów.

 

Wizualnie bardziej podoba mi się rama Mondrakera, choć Radon ma lepszy osprzęt. Jak z geo i który rozmiar brać?

Mam 186cm, noga 80-81cm, waga 115-120kg (zależy od pory roku).

 

Ciekawi mnie szczególnie opinia nabiała, który bardzo chwalił Mondrakera w teście na team29er.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aktualnym rowerze mam koła, jakieś no name, za 350zł i kręcą się już drugi rok, myślę, że jeden sezon by chociaż wytrzymały. Choć na przyszły sezon chciałbym zacząć jazdy w jakichś maratonach.

 

A hamulce Magury z Radona będą dużo lepsze od Elixirów z Mondrakera? No i Mondrakerze nie ma manetki do blokady amortyzatora :(

 

PS. Koła Sun Ringle z Radona też raczej polecane są dla lekkich zawodników.

Edytowane przez JKX89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podium 29er - Mondraker.pl - Oficjalna polska dystrybucja rowerów firmy Mondraker

620mm w rozmiarze 520mm (XL), akurat mnie interesującym, ale reszta ma się podobnie względem na przykład:

Cube Elite Super HPC CUBE�Elite Super HPC SL 29

 

623mm przy 515mm podsiodłówki

 

z tego co patrzyłem, to nowe Mondrakery mają być dłuższe. I to już będzie ok, ale na razie rozmowa dotyczy rocznika 2012, który jest krótki, jak choćby Alma, czy Cube

Edytowane przez BbartekK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam. Tez myslalem o tym modelu, ale ta cena... Nie wiem co ma na nia taki wplyw (chyba rama musi byc warta ze 2k). Wyglada super:)

W tej cenie gleboko bym sie zastanowil nad tym rowerem http://www.bike-discount.de/shop/k1275/a78464/zr-race-29er-6-0.html.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Radon prezentuje się całkiem konkretnie. Tylko czy się opłaci sprowadzenie?

 

Ogólnie znalazłem jeszcze takie coś: http://allegro.pl/rower-univega-29-alpina-ht-29-5-big-nine-er-21-i2732765652.html

 

Scott chyba ma trochę gorszy amor od Cube i Radona, nie?

 

W Moondrakerze nie podoba mi się geometria ramy, ogólnie dla mnie dziwnie te rowery wyglądają z tak wygiętą ramą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Radon prezentuje się całkiem konkretnie. Tylko czy się opłaci sprowadzenie?

 

Cena u polskiego dystrybutora http://bikecenter.pl...-blue-lime-2013, po sprowadzeniu jestes jakies 5 stowek do przodu :)(przy obecnym kursie ojro).

Ten radon ma lepszy amor od scotta o dwie klasy...

Edytowane przez cr4zylucky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podium 29er - Mondraker.pl - Oficjalna polska dystrybucja rowerów firmy Mondraker

620mm w rozmiarze 520mm (XL), akurat mnie interesującym, ale reszta ma się podobnie względem na przykład:

 

I tu Orbea dała dupy, rozmiar 18,5" (ten rozmiar jest OK) a następny 20,5" trochę duża rozpiętość :down: ...

Edytowane przez Rulez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...