Skocz do zawartości

smw44199

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 091
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez smw44199

  1. Ja tym nabijam: https://pl.aliexpress.com/item/1005006715591851.html Aukcja przypadkowa.
  2. Lepiej jak nalejesz w pancerz trochę silikonu w sprayu, albo plaka, nie będzie "ciągnął" brudu
  3. Kupiłem u DAVEO komplet DT-Swiss na piastach Novateca 36 szprychowe. Zrobione 2tys km i wszystko ok. Może u Ciebie będzie dobrze, ja dosyć intensywnie po szutrach "nie premium" je użytkowałem. Pękały szprychy (tylne koło). Przód ok. Natomiast drugi rower "zimowy" przerabiałem na tarcze i kupiłem najtańszy zestaw kół za 300zł i o dziwo są lepsze od fabrycznych Giantowych. Też nic sie z nimi nie dzieje.
  4. Daj znać, czy po przejechaniu 1000km koła nadal wycentrowane? Moje do pierwszego centrowania (tył) wytrzymały 800km. Potem drugie i trzeciego już nie robiłem, kupiłem inne😉
  5. Weź miarę i zmierz sobie swoje koło z oponą, jak nie ufasz tabeli. Masz miarę w domu?
  6. 5s szukania w Google! Po **** musk wysilać, skoro można zapytać prawda?
  7. smw44199

    [Nowości] Garmina

    Przyciski w tym Wahoo kojarzą mi się z autami z drugiej połowy lat 90 XXw
  8. Trzeba odróżnić tryb stroboskopowy od zwykłego migania lampki.
  9. Bo jeżeli lampka jest "mocna" to bardzo mocno oślepia jadących z przeciwnej strony. Mam Sofirm sc18 i używam tego trybu jako "długie", żeby skutecznie zniechęcić kierowców do oślepiania mnie drogowymi światłami.
  10. smw44199

    [Kierownica] Trek fx3

    Skręca w lewo. Hmmm, to nie jest czasem rower do treningu żużlowego? Sprzedawca nic o tym nie wspominał?
  11. Jednorazowo się nada jak każdy inny.
  12. Co Cię skusiło na montaż tego wynalazku: ?
  13. Przykro patrzeć jak ocieplenie klimatu tak szybko postępuje. Góry po 8tyś, a śniegu brak 😁 Do tego jakimś g... zarosły😁
  14. Dziękuje za propozycje😉
  15. Dobre, podoba mi się👍
  16. Czy naładujesz je do 80%, czy 100% to już nie ma znaczenia (właściwie jakieś mam, ale może być pomijalnie małe), ważne aby nie przechowywać aku lipo/life/lion w stanie rozładowania. W "profi" ładowarkach funkcja storage to ok 75% pojemności nominalnej.
  17. Samochód już dawno przestał być dobrem luksusowym stąd i większa liczba patologii na drogach, bo każdego stać na auto. Do tego większy ruch, więcej stresu i łatwo o spięcia.
  18. Bo wszystko chińskie, tylko jezioro polskie😁
  19. https://www.aliexpress.com/item/1005007044149874.html?spm=a2g0o.productlist.main.7.62bf5a83kpqAOG&aem_p4p_detail=20250407062459865632223072960017226959&algo_pvid=c05adb67-d822-4de7-951c-286c431c5e7d&algo_exp_id=c05adb67-d822-4de7-951c-286c431c5e7d-3&pdp_ext_f={"order"%3A"912"%2C"eval"%3A"1"}&pdp_npi=4%40dis!PLN!11.39!11.39!!!2.85!2.85!%402103985c17440322989994642e8130!12000039204809644!sea!PL!726715761!X&curPageLogUid=57nZwBALZaXL&utparam-url=scene%3Asearch|query_from%3A&search_p4p_id=20250407062459865632223072960017226959_1
  20. Polska jenzyk tródna jenzyk?
  21. Tak: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.onelap.fitness&hl=pl
  22. Z zagranicznych wystawek można przywieźć fajne wynalazki.
  23. Przejrzyj sam co oferuję sklepy i co Ci się podoba 👍
  24. cross/trekking/fitness
  25. Ciśnienie Cyclami zielone trzymają tak dobrze, że zapominam pompować 👍😉
×
×
  • Dodaj nową pozycję...