Skocz do zawartości

smw44199

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 091
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez smw44199

  1. Zacznij od pedałów, wlej do nich WD40, albo podmień na inne.
  2. Też taką kupiłem i w kosiarce sprawdza się rewelacyjnie: Nawet ją podwójnie nawinąłem, bo cenie sobie komfort 😁
  3. Może nieprecyzyjnie sie wyraziłem, ale wszystko sie wyjaśniło. Zwykły ściągacz i jakiś dystans pozwala na demontaż korby.
  4. Demontaż sie udał. Zewnętrzny gwint jest ok, natomiast trzpień był za mały i dorobiłem tulejkę z nakrętki 👍 Dziękuję za chęci i podpowiedź, choć sam do tego też doszedłem 😉👍 PS Ten system z łożyskami zewnętrznymi i tym mocowaniem korby jest naprawdę fajny 👍
  5. Dokładnie tak jak piszesz, wszystko pasuje i włożona doszlifowana nakrętka jako dystans:
  6. Mam taką korbę: Chce ją zdemontować. Odkręcam od strony blatów imbus. Pojawia mi się gwint na korbie i nieco mniejszy gwint wewnątrz. Ten gwint wewnętrzny jest większej średnicy niż standardowy ściągacz do zwykłych korb: Co muszę zrobić, żeby to zdemintoiwac? Może głupie pytanie, ale nie mogę sobie z tym poradzić. Jest jakiś dedykowany ściągacz? Taki: ? Jak sobie poradzić bez niego? Włożyć podkładkę do zwykłego?
  7. Nie wadzi jest ok. Nawet 1,5l butelka nie wadzi.
  8. Mam ten pod bidonem i też działa:
  9. smw44199

    [koło] 28 a 29

    Daveo, polecam. https://daveo.pl/ Zadzwoń na pewno się dogadasz, ja kupiłem do crossa zrobiłem prawie 3500ts km i złego słowa nie powiem.
  10. Oddaj ją jakiemuś elektronikowi do sprawdzenia.
  11. Nie wiem jak z jakością tej lampki, ale wygląd to odpust na całego 😉😁
  12. Tani chińczyk spełnia parametry, tylko trzeba takiego kupić (ludzie z premedytacja kupują mocniejsze, bo w zestawie jest naklejka 36V/250W 😁). Manetka jest, ale po co ją instalować? 250W idzie jak rakieta pod warunkiem, że nadal korzystamy ze zmiany biegów.
  13. Ja mogę polecić tą: https://www.aliexpress.com/item/1005006244036092.html (wersja 1l-1,2l to te same torby )duża pojemna wejdzie wszystko co autor chciał zmieścić. Mam takie przy 3 rowerach, jakość bardzo dobra, rzepy trzymają bardzo mocno. Do kupienia za ok 25zł.
  14. Jak w temacie, może być używana, rozmiar XL, kolor nieistotny. Rocznik od 2022.
  15. Podłącz na dłużej do ładowarki
  16. Niebieski klej do gwintów.
  17. Kup coś, ze sprężyna i nie kombinuj.
  18. Czyli już niezły wynik 👍
  19. Dopadło i mnie: Pacjent Giant Roam Disc 1 2024. Przejechałem 4500km Ktoś kto miał podobna przygodę podpowie jak to rozwiązać? Rozebrać i oddać tylko ramę do autoryzowanego serwisu? Bo chyba całego nie ma sensu wozić prawda? Kolor nowej dają losowy? Czy jest jakiś wybór?
  20. Wymień złącze i daj dodatkowo opaski na rzepy usztywniające baterię.
  21. W tych pieniądzach, to jeżeli jeździ skręca i hamuje, to jest ok👍
  22. Zrobiłeś zwarcie odwracając biegunowość i prąd zwarcia stopił część portu? Zmierz napięcie, czy jest prawidłowe na akumulatorze. Zobacz czy z blaszek w gnieździe cos zostało. Jak coś zostało, możesz je trochę poodginać, żeby miały lepszy styk.
  23. Szukaj na ali i wbijaj kody z peppera. Powinno Ci się udać kupić poniżej 170zł W bundle deals kupisz sobie czujnik kadencji i prędkości za ok 45zł Pierwsza lepsza aukcja bez wbijania kodów i:
  24. Land Cruiser ma tą zaletę, że są pancerne, ale to jednocześnie wada, bo komfort na nich jest średni. Zmieniłem na Schwalbe G-One Allround. Różnica jak niebo i ziemia.
  25. Czasami wystarczy ta znacząca różnica. Nie każdy jeździ kilkaset km miesięcznie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...