@burz Pewnie jakaś zwiecha w sofciku Explorera. Tego nie przeskoczysz chyba ,że aktualuzacją do nowszej wersji. Rozumiem ,że po ponownym uruchomieniu " zestawu " znowu wszystko na chwilę działa.
A tak nawiasem ja mam wyłączone powiadamiania dźwiękowe bo bym pi........ca dostał. 😁 Kątem oka widać zmiany na ekranie jak wyskakuje boczna belka .
@Eathan tak . Zaczyna mrugać jak radar wykryje ruch z tyłu biznesu . Można wiele zaoszczędzić pracy akumulatora w ten sposób. Po wykryciu mruga normalnie a jak już jest bardzo blisko to częstość mrugów się zwiększa.