Skocz do zawartości

pecio

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3 577
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    10

Zawartość dodana przez pecio

  1. Sprawdzić czy hak przerzutki jest prosty . Po za tym regulacja.
  2. @burz Pewnie jakaś zwiecha w sofciku Explorera. Tego nie przeskoczysz chyba ,że aktualuzacją do nowszej wersji. Rozumiem ,że po ponownym uruchomieniu " zestawu " znowu wszystko na chwilę działa. A tak nawiasem ja mam wyłączone powiadamiania dźwiękowe bo bym pi........ca dostał. 😁 Kątem oka widać zmiany na ekranie jak wyskakuje boczna belka . @Eathan tak . Zaczyna mrugać jak radar wykryje ruch z tyłu biznesu . Można wiele zaoszczędzić pracy akumulatora w ten sposób. Po wykryciu mruga normalnie a jak już jest bardzo blisko to częstość mrugów się zwiększa.
  3. @burz w lesie nie gonią Ciebie samochody to światło się nie pali. Działa sam radar . Jak wjedziesz na drogę i radar wykryje pojazd to zaczyna mrugać . Czyli de facto w lesie się nie świeci.
  4. @smw44199 dokładnie. Ściskamy oponę do " dołka " w feldze a potem " wygibas" przez gumę i mamy zdjętą.
  5. @Eathan poczytaj wątek o Varii tam nie dawno wklejałem wsad do SBL koledze @burz https://www.forumrowerowe.org/topic/267752-radar-garmin-varia/?&page=6#comments
  6. @Rybus85 zrobić dobry smart "wkład " do SBL i sama w lesie się wyłączy a na drodze jak wykryje auta to zacznie walić po oczkach.
  7. @delfin150 niecały miesiąc temu też zmieniałem z Terra Speedów i fakt mocno wklejona ale mam szczypce do ściągania opon więc zeszły bez problemów . Zakładanie ich ....... mocno spasowane ale też bez mocowania się . Generalnie ta opona należy do moich ulubionych. Continentale są mocno spasowane ale dzięki temu fajnie trzymają ciśnienie bez mleka i zaraz po założeniu nie trzeba walić z kompresora aby się uszczelniły . Ja pompuję zwykłą podłogówką.
  8. Ja osobiście jak już widziałem , że na uszczelkach zebrało się " kupa" syfu to wtedy przecierałem szmacianką . I tak przez cały sezon aż do corocznego zimowego serwisu. Po za tym nie lubię cudować z rowerem po za tym co muszę - smarowanie łańcucha i mycie napędu .
  9. @Eathan Z Bontragerem /Trekiem jest / był ( bo obecnie nie wiem czy coś się zmieniło po stronie Treka ) problem , że po każdym ładowaniu Flarki trzeba było robić jej reset aby poprawnie pokazywała poziom baterii w Edku. Tak po za tym bardzo miło wspominam " zadnią " Flarkę . Jak wiadomo chadzam z duchem czasu 😉 ( staram się być postępowy 😁 ) i mam tego lampiona z tyłu co mam .
  10. @Eathan nie pchałbym się obecnie w Treka . Poczekałbym na nową wersję ( o ile wypuszczą ) bo obecna " konstrukcja " trąci wiekiem " . Złącze micro , tylko dwanaście (12 ) godzin dziennych " mrugów " i znane komplikacje kooperacji z Garminem .
  11. https://ride.lezyne.com/collections/all-smart-connect/products/ktv-pro-smart-pair
  12. @Nemrod82 gdzie ta setka ? Ja tylko " pięciu " widzę . 😉
  13. Tak jak @emski napisał " wsiąka " baterię . A jak dowalisz czujników to nawet słonko nie pomoże.😁 Słonko doładuje Tobie może raptem kilka minut na cały cykl akumulatora. A z tymi 40 dniami kolejna wielka bajka. Mój endurak ma trzymać wg . Garmina 90 dni . Powiem tak , większej ściemy to już nie mogli walnąć.
  14. @Eathan Nie mniej tego ja już mam dylemat którą nerkę sprzedać .🤣 W podsumowaniu ( bo zrobiliśmy małe budello ) jak kolega @Adam40 kupi ten https://framesandgear.com/products/framesandgear-aero-computer-mount-for-scott-foil-aero-1-5-st-r300-al-st-r100-al-stem?variant=53448254128451 w wersji LARGE to spokojnie założy Edka 1050 do swojego mostka Syncros ST-R300
  15. Po pierwsze klucz ma nastawy w niutkach i funtach . Dobrze mu nastawiłeś parametry ? Po drugie tego typu ( brak zaufania ) klucza jak nie sprawdzę to nie biorę się za takie delikatne operacje . Po trzecie zrobiłeś potworny błąd kręcąc tandem śrub od razu z docelowym momentem . Kręcisz po troszku każdą ze śrub. Efekt docelowy taki jak u Ciebie. Znam takich mecenasów co mufę suportu potrafili zmiażdżyć wkręcając Tokena Ninja .
  16. W tym konkretnym przypadku już tylko może pomóc amputacja stopy. 😉 A tak serio to kiedyś z powodzeniem stosowało się takie coś o nazwie LAPIS.
  17. @Eathan jak tak wybiegasz myślami to już za chwilunię ..........1060.😉 Będzie drogo i przez pierwszy rok same poprawki ...........jak nie kochać Garmina.😁 Ale dorzucą dzwonek , a nie to już było 😉 A ten uchwyt będzie za krótki i trzeba będzie XL.
  18. @Eathan faktycznie jest wersja large i spokojnie wchodzi Garmin Edge 1050.
  19. Dokładnie do twojego mostka jest to mocowanie Syncrosa https://www.syncros.com/pl/pl/product/syncros-mt-r-211-al-front-comp-mount?article=4269810001222 .......ale czytaj niżej !! Mocowanie w Garminach we wszystkich modelach Edge jest to samo niezależnie czy to 1000 /1030 /1040 /820 /830 czy 1050 itd. Cały szkopuł leży w tym iż to mocowanie w Edge 1050 jest przesunięte i nie jest kompatybilne z mocowaniami "podmostkowymi " które tego nie uwzględniły. Na chwilę obecną z tym mostkiem nawet butikowy Framesandgear nie obskoczy 1050.
  20. @RabbitHood spokojnie tym "obsługuje " kółeczka z "plastiku " . Nie ma żadnych możliwości uszkodzenia ...... no chyba , że dam napranemu i napakowanemu przedszkolakowi 😉😁 Wklejone na mleku gumki schodzą "jak miło " . Przedtem to było mocowanie / łacina / ziółka chmielowe na uspokojenie 😁
  21. Nie aktualne . Do zamknięcia.
  22. Nowa cena 60 zł .
  23. Nie aktualne. Do zamknięcia.
  24. Jak przy Stravie jesteśmy ...............................https://the5krunner.com/2026/03/20/strava-leak-war-nuclear/
  25. @chrismel te plastikowa zabawka to dobra do zabawy w piaskownicy. Coś takiego polecam ......można tym targać opony od Jelcza.😉😁
×
×
  • Dodaj nową pozycję...