Skocz do zawartości

pecio

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3 580
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    10

Zawartość dodana przez pecio

  1. Bez "dekielków " na łożyskach jak masz stery słabo uszczelnione momentalnie zaczniesz mielić cały syf , piach .
  2. Dzisiaj mamusia miała "wieczorek zapoznawczy " z moją nową kochanką😉 . Jedyne co wydusiła z siebie przed nadobnym obliczem mojej nowej dziewicy .... " na mnie to nie wydajesz kilku tysięcy " i poszła sobie . 😁
  3. U mnie mapy ściągają się błyskawicznie i bez problemów. To samo aktualizacje softu .....nawet nie wiem kiedy się pobrały zarówno w Edku jak i na busolę . Czasami Garmin tak ma , że ich serwery strasznie mulą .
  4. Muszę zapytać naszego szanownego docenta Towota 😉 vel @LUKULUS 'a o odniesienie się do porównania smaru polimocznikowego Park Toola PPL-1 do litowego Mobil XHP 222. Myślę , że ten pierwszy będzie lepszy. Kolejne porównanie to Park Tool HPG-1 kontra Mobilith SHC 220. Tutaj mam mieszane uczucia. Mógłbyś Waść rozwinąć temat zostawszy przywołany do tablicy . 😁 Co generalnie sądzisz o " chemii " brandowanej marką Park Toola.
  5. A ja proponuję aby FR wykupiło Zwifta i w ramach jednego abonamentu był zestaw połączonych uslug 🤣 Mnie obecna forma nie przeszkadza . Z ciekawością obserwuję rozwój FR.
  6. Przy 40 kN to ten bębenek razem z piastą zwinie w śrubkę 😁
  7. Panowie czy macie taką przypadłość - w trakcie jazdy zrywa połączenie z AT1600 i zostaje sama Varia w SBL na placu boju. Po ponownym wduszeniu fizycznego przycisku na Magence wszystko wraca do normy aczkolwiek nie zawsze chce zatrybić .
  8. Na Jensonie promki na Garminy https://www.jensonusa.com/sale/garmin?trk_msg=8E60CQF40BUKH549HBBLQ02UM4&trk_contact=KVDUBI9G7AETRUBLOMPB9MDILK&trk_sid=HUOK6U3PSRPIN2H3HT7CLPROI8&trk_link=38KRTBJD8D0KRAR5NGBBK1SD3C&utm_source=listrak&utm_medium=email&utm_term=Garmin+promo&utm_campaign=garmin+4.29
  9. W filmie mówił , że cena się nie zmieni. .......przez dwa miesiące 😁 a potem dowalą. 🤣 Teraz praktycznie nie ma alternatywy po za tym niedorobionym " wielbłądem " za którego też mogą sobie krzyknąć w każdej chwili. No nic , zostanie walić kilosy do pornola 😉 albo odmrażanie klejnotów koronnych na zimówce.
  10. Z odklejeniem nie ma problemu a w zależności od jakości lakieru potem widać ślad po mniej wypłowiałym miejscu gdzie była folia. Obecnie nie bawię się w oklejanie bo i tak krótko śmigam na rowerze z reguły dwa sezony i na żyletki .
  11. Kuśka mać to teraz z Rouvy zrobią simsy jak ma Zwifcie. 😉 Teoretycznie to dobrze , że się obie platformy integrują a w praktyce zobaczymy co z tego wyjdzie.
  12. pecio

    [2026] Epic 9

    Bardzo dobry i bardzo fajnie wyceniony ..... Merida S- works za 63 klocuszki.....lżejszego złożę za 40 .😁
  13. pecio

    [2026] Epic 9

    Jak ja kocham ten marketing Speca .......... Epic Ewolucja najszybszego Najszybsze rowery XC na świecie, łączące niezrównaną efektywność, wszechstronność i niską masę.
  14. @Eathan ta nasadka a raczej zgrubienie na wentylu raczej mnie nie przekonuje. Jestem estetą i lubię rozwiązania "przy kości " . Nie mniej tego będę z zainteresowaniem śledził twoje doświadczenia w tej materii. Jeszcze dodam , że po bajecznie prostej i skutecznej metodzie pompowania przez CV jakbym miał znowu walczyć z "analogowymi " 😉głowicami pompek to mi się odechciewa wszystkiego 😁
  15. Najlepiej prezentują się wykresiki faz mocy itp . z obustronnego pomiaru - jazda z wpiętym butem vs nie wpiętym . Widać duży wpływ ciągnięcia ( oczywiście przy dobrze ukształtowanej przez lata jazdy technice )
  16. @keltu niezbadane są wyroki garminowskie. Po kolejnej aktualizacji mogą usunąć przycisk "power" 😉
  17. A tak z ciekawości co to za szajs ta rama ......chińczyk jakiś ? Odpowiedź może rzucić światło dlaczego to się tak sypie. Z drugiej strony to ja bym ją na śmietnik wywalił .......chciałbym jeszcze pożyć trochu.
  18. U mnie na najnowszej betce " fifi " łapie sporo przed domem i transfer jest błyskawiczny oraz bez problemów.
  19. Brzydko to wygląda . Jakby ją już ktoś kiedyś w tym miejscu naprawiał.
  20. Ja może za miesiąc będę namawiał na solara jak wyjdzie 1060......jakby co 😉😁
  21. Ja na 45 wlałem po 60 bo tyle miałem w starej butelce na dnie. Na razie ładnie trzyma choć wiem , że z deczka po bandzie poleciałem . Optymalnie leje tak jak koledzy pisali wyżej po 80 oczywiście do dobrej gumy . Bywało , że do papierowych musiałem lać nawet po 150.
  22. @Turysta05 mało finezyjnie to wygląda..... to raczej szpej Włada Palownika .😁 Aż mi się .......mocniej zacisnęły......🤣
  23. pecio

    [suport] Bikone

    I tutaj muszę się w 100% zgodzić . Kulki kulkami ale przy ceramice to najważniejsza jest bieżnia . W XD-15 wiadomo jak jest wykonana i z czego . W Bikone biorę TYLKO pod uwagę stalówki ABEC 5 . I tu znowu wiem , że w przysłowiowym Enduro normy są zachowane a jak to u Hiszpanów wygląda ?
  24. pecio

    [suport] Bikone

    @ernorator klasyka 😉 czyli tego ich DCTech BB86-92PF pod ośkę 24 . Zawsze śmigałem na Krzysiach , Hope i ostatnio Tokenie Ninja który mnie trochu rozczarował nie do końca przemyślaną koncepcją "mocowania" . Uszczelnienia w tym Bikone wyglądają zacnie , ciekaw jestem czy te ceramiki są coś warte i czy ABEC 5 jest w rzeczywistości tym za którego się podaje
  25. Nie wyrywaj . Najpierw spróbuj wepchnąć tam dopasowany śrubokręt i tak wykręcić . Śrubokręt możesz złapać dodatkowo kombinerkami aby mieć lepszą dźwignię .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...