-
Liczba zawartości
3 579 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
10
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez pecio
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
pecio odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Tak nie do końca przekonany ale kupiłem . Po pierwszych teścikach dzienno- nocnych jestem zachwycony . W dzień ma lepszy "wygar" niż Flarka i z tego co obiecuje producent będzie dłużej działać. W nocy też rozwala mini lampkę Treka. Ma port USB -C do ładowania i można bez problemów wymienić akumulator jak się jemu "zdechnie ". I fajnie dyskretnie montuje się ją na kierownicy . Jak dla mnie to idealne do błyskania w dzień . A na imię jej Lezyne Zecto Drive 250+ . -
@burz dobrze , że odświeżyłeś . To masz ustawienia Variatki "systemowe " Garmina. Teraz musisz dodać nowy ekran i nie wybierasz z menu "światła " tylko znajdź pozycję "Connect IQ 1/10 i to dajesz . Potem jak będziesz przewijał w trybie aktywności ekranami to któryś w kolejności się ukaże ten właściwy SBL do sterowania 515.
-
@Eathan po Twoim oświeceniu moich starczych komórek mózgowych anulowałem ten wężyk z "aja" . Lepiej się opłaca całą nową pompkę kupić. I tak też zrobiłem . Oczywiście Lezynka bo maszynka sprawdzona w boju . Przy okazji chyba się jeszcze tym nie chwaliłem .....😉
-
Bo od tego jest dobrze skalibrowany czujnik barometryczny . W idealnych ( stabilne ciśnienie atmosferyczne ) warunkach wykazuje się niezłą precyzją odnośnie wskazań wysokości . Na dłuższych trasach polecam okresową kalibrację w oparciu o znane punkty . GPS "cywilny" podaje namiary z dużym przekłamaniem .
-
[Nawigacja] Garmin Edge - pytania, problemy, jak to zrobić
pecio odpowiedział TurboRower_18 → na temat → Akcesoria rowerowe
Po otwarciu zakładki - "Sexy Time " przechodzimy do dodatkowych funkcji .....................🤣 Garmin bardzo dobrze to przemyślał . Najpierw medytacja - zrobić to czy nie ? Potem akcja a na koniec uspokajamy oddech .🤣😉 Golf to inna szkoła jazdy ........ kijem staramy się wbić dwie kulki do dołka...... -
[Nawigacja] Garmin Edge - pytania, problemy, jak to zrobić
pecio odpowiedział TurboRower_18 → na temat → Akcesoria rowerowe
Mnie Garmin wykrywa , że już nie mogę to oszczędzili tego typu " wyskoków" 🤣 Ale fakt , dowalili różnych z pupy wziętych aktywności , skanowania kotletów i decydowania czy mogę pić kawkę . Jak zaczną się rzucać do chlanego Martini to sprzedaje Garmina 😉😁 A z drugiej strony dobrze wiedzieć czy skakałem po mamusi w progu tlenowym -
[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18
pecio odpowiedział Odi → na temat → NIERowerowe forum na max!
@Patron920 Przy niskich ciśnieniach gdzie dętkę łatwo przyszczypać " maślanka " to idealne rozwiązanie. -
1040 ( ten sam soft bazowy 30.18 ) liczy idealnie . Można nawet pokusić się o stwierdzenie , że robi to z geodezyjną precyzją .
-
Mam w obecnej Lezyne wężyka nakręcanego na Prestę i za każdym razem szlag mnie trafia jak muszę walczyć z tym . Z kolei w innej pompce mam głowicę uniwersalną zaciskową i też jest ........nie najlepiej . Potrafi się samoistnie luzować i atmosfery lecą w plener. A w tym "kliku" wszystko szybko i bez pudła. Ta SKS jest ogromna 😉 w porównaniu do tych mini Lezynek. Z drugiej strony ma lepszy patent z wężykiem.
-
Kolejność nie ma znaczenia.
-
@burz nie dałeś opcji No GPS . Jak wiedziesz do ciemnego tunelu to dopiero radar aktywuje miganie a powinno przejść automatycznie na nocne lub jak sobie ustawiłeś peleton. @nctrns ja to wszystko wiem . A Garmin raczej niechętnie ( i ja to rozumiem ) będzie udostępniał tego typu "wodotryski " .
-
@Eathan Wyczaiłem na niemieckim "ebajcu". Bo tak normalnie to nigdzie w żadnym sklepie chwilowo nie jest dostępny .
-
@Eathan tą głowicę do CO2 z Twojego ostatniego linku nabyłem ostatnio w ramach szeroko zakrojonej akcji " Wisła " 😉😁. U Helmuta (bo u nas brak dostępności ) kupiłem ( dopiero jedzie ) wężyk zamienny do maleństwa . Ot taka maleńka wiosenna aktualizacja szpeju. Zresztą dzień bez zakupów do ukochanego roweru to dzień stracony ....🤣 tylko moja mamunia nie pojmuje doniosłości tego zjawiska......😉
-
Lezyne robi już malutką fajną przejścióweczkę na CD. Pewnie u "chinoli" na ali też się znajdą patenty. Mnie to rozwiązanie urzekło . O niebo lepiej i sprawniej pompuje się koła. Nawet w samochodach na zawór Schradera ponakręcałem "czubki" z CD . Oczywiście wiązało się to z wielką akcją wymiany głowic w pompkach. A na trasie , żeby kogoś poratować nie ma problemu bo Prestę bez problemu ogarniamy z końcówkami CD.
-
@burz podstawa w SBL to zdefiniowanie modelu licznika i lampki . Wrzuć w pliku tekstowym , napisz jaki licznik i jaka lampa .
-
Jak dobrze skonfigurujesz to wszystko działa genialnie.
-
@burz z Connect IQ pobierasz apkę do Garmina Edge - SBL najlepiej #2. Potem wrzucasz ten wsad i to wszystko.
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
pecio odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Takie małe a jak cieszy. A jak robotę usprawnia. Super patencik , zniwelowane wady dwóch innych rozwiązań. -
@PawelW84 zawsze warto wyczerpać wszystkie drogi prawne. W ostateczności jest opcja " spaceru do lasu" 😁😉
-
Jak ogarniasz sam temat to napisz i wyślij mu w wersji papierowej przedsądowe wezwanie do zapłaty. Jak nie orientujesz się w temacie to poproś jakiegoś prawnika.
-
[sklepy] ciekawa praktyka sklepu
pecio odpowiedział Eathan → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zmiana korby] z 175mm na 165mm najtańszym sposobem.
pecio odpowiedział PiotrBLZ → na temat → Napęd rowerowy
Najpierw zacznij od wizyty u ortopedy i diagnostyki problemu. Potem możesz "cudować " z rowerem ale mocno wątpię aby w twoim przypadku to coś dało. Obstawiam problemy natury medycznej. -
[sklepy] ciekawa praktyka sklepu
pecio odpowiedział Eathan → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Dane wskazują iż sklep mieści się w kawalerce.😁 -
[sklepy] ciekawa praktyka sklepu
pecio odpowiedział Eathan → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
@Eathan zgodnie z art. 3 ust 3 ustawy z 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług podając w taki sposób cenę podpada pod paragrafy. Faktycznie urwała się nowa "gazela biznesu " 😉 -
[sklepy] ciekawa praktyka sklepu
pecio odpowiedział Eathan → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Już dawno zauważyłem , że większość wyspecjalizowanego " towaru" chinole mają drożej niż u naszych rodzimych producentów i zaczynają walić w kulki. Podany przez Ciebie @Eathan przykład to wersja " soft" tego co miluśińscy zaczynają odwalać.
