Skocz do zawartości

RabbitHood

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 970
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez RabbitHood

  1. A porównywalne to do starych go-pro?
  2. Jak masz suchą komórkę to kup po prostu WD i psikaj lekko w po zębatce jak będzie jakoś strasznie przemoczony. Lekką wilgocią bym się nie przejmował.
  3. Znam zawodników którzy zaczynali od 150kg na rowerach które teoretycznie powinny przyjąć 120 kilo. Jeśli będziesz spokojnie jeździł, uważał na dziury i krawężniki to nic złego się nie stanie. MAKS to pęknięta szprycha raz na te tysiąc km. Co więcej na twoim miejscu w życiu nie brałbym DROŻSZEGO roweru - z prostej przyczyny, im droższy tym bardziej "wylajtowany" (żeby zejść z wagi) a tobie potrzeba masywna maszyna z grubymi spawami.
  4. Jeździ ci się dobrze? To po co wymieniać. No chyba, że to jakiś 26'' - w takim przypadku zmiana na 28'' byłaby zauważalna. A jak nie? To kup sobie fajne, szybkie opony to będziesz się czuł jakbyś prawie wymienił rower.
  5. A język polski kiedy dodadzą? Dla mnie to wsio ryba ale mam kilku znajomków dla których to jest problem.
  6. No właśnie nie miałem go w rekach to się ostrożnie o cuesie wypowiadam.
  7. Przy używaniu roweru jako trekinga do śmigania po szosie: Deore 1x10 - zawsze dobry wybór i za części eksploatacyjne nie wydasz milionów zetów jak przy 1x11 albo 1x12 Inny nad którym bym się zastanawiał to nowe Cues - podobno bardziej wytrzymałe i z tego co widać po technologiach to właśnie takie stare deore 10rzędowe. Z przodu załóż blat 36/38 z tyłu 11-42 i na 90% polskich dróg będziesz miał przełożeń więcej niż potrzebujesz. Nie zastanawiaj się nad przejściem na 1 blat - dla każdego amatora to wystarczające rozwiązanie.
  8. Ja dorzucę do siebie - że u mnie nie do końca działa przelicznik szerokość w barach=szerokość kiery. Zawsze wolałem o te parę centymetrów węższe i nawet w swoim hardtailu do śmigania po wertepach jeżdżę na niemodnej kierce poniżej 700mm. W szosach dzisiaj podoba mi się moda na kompaktowe baranki i pewnie jak już wrócę na asfalt to taką wciągnę - bardzo fajnie mi się jechało na takich dropach.
  9. Gdybym był kobietą i mój mąż przytargał do chałupy rower za 500 zł to bym go wywalił z domu i poszukał innego męża.
  10. Trzymać rower/y w suchym pomieszczeniu. Znajomek nawet osuszacz wilgoci sobie zamontował w swoim lochu.
  11. Czyżbyś był ratownikiem GOPRu? Albo juhasem co na halę jeździ? Przejdź się do decathlonu i kup któregoś riversida albo elopsa.
  12. To pytanie to tak na serio? Co ma popularność do polityki w ustroju demokratycznym?
  13. Wy to w bajki wierzycie. Nie jest winny "kraj z tektury" wręcz odwrotnie. Winna jest zimna kalkulacja polityczna. Czy wy wiecie, jak niepopularne byłoby surowe egzekwowanie przepisów drogowych w Polsce? Dlaczego nie karze się wyprzedzania na trzeciego? Dlaczego nie karze się źle zaparkowanych samochodów? Dlaczego polikwidowano fotoradary, a w Polsce ten kto jeździ zgodnie z dozwoloną prędkością to dziwak i zawalidroga na którego trzeba trąbić? Polacy mają w nosie przepisy drogowe. Każdy kto im to odbierze straci władzę.
  14. A ja na łatanej potrafię przejechać kilka sezonów o ile robię to porządnie. Nie ma co przepłacać skoro załatanie gumy to kwestia kilkunastu minut.
  15. Jak nie w oponie to sprawdź obręcz.
  16. Po zaoraniu zbiorkomów przez ostatnie 10 lat - bardzo wielu wsiądzie za kółko. Kolejny "nieprzewidzany" efekt samochodozy.
  17. Czyli z 180cm spokojnie mogę brać M. Kurde stack wydaje mi się strasznie krótki - bardziej pod jakiegoś hard-taila a nie fitnessa..
  18. Czy nie wydaje się wam numeracja sporo zawyżona? Według kallysa M jest od 170-185 a L1 180-190. Jak dla mnie spokojnie można obniżyć te zakresy o 5 cm i zacząć L od 175.
  19. Kub sobie jakiegoś fitnesa. Jak ktoś pisze, że chce rower do lasu i na asfalt to i tak w końcu skończy się na jeżdżeniu po czarnym.
  20. Żyjesz w demokratycznym kraju cywilizacji zachodu. Tak czy inaczej do czegoś będziesz "dokładać komuś". Jeśli mam wybierać między dołożeniem komuś do ebsa a składką na kościół, polityka czy kolejne muzeum - to wolę więcej rowerów w narodzie.
  21. mhm. I całą tą obniżkę skonsumowałyby sklepy/dystrybutorzy/producenci. Ty płaciłbyś tyle samo.
  22. No no - jak zjeżdżam te 45h z "górki" to mi się mokro robi w spodniach jak pomyślę o tym "pęknięciu" a co dopiero mam je obserwować! Pół biedy jak się rozjedzie pode mną na jakiejś leśnej chopce.
  23. W sumie mam podobny problem więc się podepnę. W jaki sposób się najlepszej upewnić czy "pęknięcie" na spawie to uszkodzenie lakieru czy coś poważniejszego? Jedyny pomysł jaki mam to lekkie zeszlifowanie lakieru i dokładne obejrzenie pęknięcia. Co jeszcze? Na słuch - czy coś trzeszczy? Na czuja - czy coś się rusza?
  24. Wystarczy nie jeździć - to się nie zasyfi!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...