-
Liczba zawartości
967 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez Mandoleran
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
Mandoleran odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Racja nie dopatrzyłem że to są Terra Traile, no to mogą faktycznie być na tej słabszej mieszance. -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
Mandoleran odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
@ChuChu Tyle że jak patrząc na oficjalną stronkę, to Pure Grip jest tylko w tych wersjach : A skoro są to Terra Speedy, no to raczej będą z mieszanki Black Chili, no chyba że są jeszcze jakieś inne wersje o czym same continental nie informuje -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
Mandoleran odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Dobrze że nie gwintowane, bo jeszcze by się odrapało to i owo -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
Mandoleran odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Wystarczy zaworek sobie mocniej dokręcić, by tego problemu uniknąć. -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
Mandoleran odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Do trzech razy sztuka, może tym razem zostaną Tym razem bryle od Oakley, model Sutro Lite fotochromy. Najlepsza cena jaką znalazłem w sklepie co widać na fotce ( 649 zł ), nawet mi do ryjola pasują ale testy pewnie tradycyjnie na weekend będą. Ps. Miły gest od sklepu dając torbę w gratisie: -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Mandoleran odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Mandoleran odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
Mandoleran odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Szczerze to nie jest wcale jakaś okazja. O ile pamiętam, to kumpel za Magene dał poniżej 100 zł. ale było to już jakiś czas temu. Ja chyba bym postawił na Coospo, nawet sam się zastanawiałem tym bardziej że koszt mały, ale ostatecznie olałem temat. https://pl.aliexpress.com/item/1005005310630824.html?spm=a2g0o.productlist.main.25.71ab70e1N1qfMU&algo_pvid=42fc2115-1c82-4023-8e9f-71d870043aaf&algo_exp_id=42fc2115-1c82-4023-8e9f-71d870043aaf-12&pdp_npi=3%40dis!PLN!214.63!72.96!!!!!%402145280e16861790875005314d0749!12000032583025044!sea!PL!699024129&curPageLogUid=GhoxEvp7k64g -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
Mandoleran odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Nie mam i nie używam czujnika tętna, ale kolega ma od Magene i też nie narzeka, działa wszystko w porządku. O ile cena jest nie jest za mocna to śmiało można brać, najwyżej w razie czego nie ma szkoda wywalić. -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
Mandoleran odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Testuje. Kończy mi się obecne i pora na coś innego. Nie wiem czy są jakieś różnice między nimi a garminowskimi, ale mam jakieś 1,5 roku i nic się nie dzieje, z mojej strony z czystym sumieniem mogę polecić. -
[torba na rame] torba na telefon, powerbank, wyjscie na kabel
Mandoleran odpowiedział Kaloryfer → na temat → Sprzęt turystyczny
Nic nie będzie Ci się ruszać, tylko trzeba uważać na dość mocnych wertepach jak trochę się za dużo wsadzi i przesadzi ( zdarzyło mi się raz że przy mocnym terenie, przeładowaniu i mocnych wertepach mi się otworzyła ) Minusem Apidury jest, że łatwo przylega na niego kurz, ale równie łatwo się go czyści, no i jest całkowicie odporna na deszcz, tutaj nie ma się co martwić o smartfon czy powerbank, co swoją drogą jest też poprowadzony kanał na kabelki -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
Mandoleran odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Parę szpejów: 1. Nowe smarowidło dla Gryzonia 2. Szczoteczka, bo gdzieś stara się zgubiła 3. Szczypce do spinek łańcucha -
[okazje i promocje] w sklepach internetowych
Mandoleran odpowiedział TheJW → na temat → Sklepy rowerowe
Promocja 50% na wybrane produkty od Fizyka. https://www.fizik.com/eu_en/shop/summer-sale-fizik.html -
To już bym chyba szedł w minimum te 35 a bardziej nawet w 40 jak np. Pirelli P-Zero Race TLR i zbytnio nie martwił gdzie trasa nas poprowadzi. Pocisnąć też idzie, a komfort o wiele lepszy, no chyba że to ma być jazda dynamiczna wokół komina i do domu Wczoraj na swoich kotwicach jadąc 130km tylko po asfalcie ( bo jakoś do lasu po tych ulewach dałem się z nimi spokój ) też nawet nie było źle, ale było strasznie nudno. Nic tylko droga i asfalt. Mimo że 1 raz jechałem tą trasą, to nie czułem zbytnio satysfakcji.
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
Mandoleran odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Zgadzam się że szkła są dobre, ale też będę niestety zwracał. Dolna ramka mi mocno przeszkadza w szczególności gdy się patrzę do tyłu. Głowę muszę wtedy ustawić pod odpowiednim kątem by ramka nie zasłaniała mi pola widzenia. Same oprawki w mojej ocenie są też średnie, mój egzemplarz lubi sobie potrzeszczeć. Szkoda, bo to fajne bryle są, tym bardziej że można je wyhaczyć z kodami za 374 zł. Co za tą cenę ciężko chyba będzie znaleźć równie dobrego. -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Mandoleran odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
Mandoleran odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bryle od Trifoxa w wersji fotochrom, a dokładnie model Infinity Smart dark silver axiom. Testowane będą zapewne w weekend, o ile pogoda dopisze: -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Mandoleran odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Wisła Wielka -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Mandoleran odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[bidon] Kolejny sezon w poszukiwaniu najlepszego.
Mandoleran odpowiedział RabbitHood → na temat → Akcesoria rowerowe
Moja ocena nie będzie obiektywna, bo tylko używałem z izolacją. Obecnie używam systemu Fidlock, więc bidony poszły w odstawkę. Moje trasy opierają się na jeździe głównie turystycznej, więc nie ma problemów by zawsze po drodze spotkać stacje czy inną żabę by się zaopatrzyć w nowy zimny napój -
[bidon] Kolejny sezon w poszukiwaniu najlepszego.
Mandoleran odpowiedział RabbitHood → na temat → Akcesoria rowerowe
Ten akurat o dziwo też nie śmierdział ani ciekł i na plus znacznie łatwiej się go czyściło, bo szło ten wkład cały wyciągnąć i ustnik raczej nie należał do skomplikowanych. Minusem jak dla mnie każdego Camelbacka jest czyszczenie tego ustnika, na szczęście daje się to rozebrać na części, ale za dużo jak dla mnie było z tym zachodu. -
[bidon] Kolejny sezon w poszukiwaniu najlepszego.
Mandoleran odpowiedział RabbitHood → na temat → Akcesoria rowerowe
Używałem tylko z izotermicznych, ale np. decathlonowskie takie coś: To mniej więcej trzymał tak samo co Camelback. -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Mandoleran odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Mandoleran odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Mandoleran odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
No trochę pampers był pełny, tym bardziej że z górki się zjeżdżało i od razu wskakiwałeś na ten "most". Delówka normalnie była miękka, ciekawe doświadczenie
