-
Liczba zawartości
967 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez Mandoleran
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Mandoleran odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Średnia prędkość] Średnia prędkość początkującego na szosie
Mandoleran odpowiedział Adam19_91 → na temat → Szosowe
Trzeba by poszukać czy ktoś dałby w ogóle radę tyle jechać na trekkingu i nie ważne ile ten rower waży Waga roweru jest istotna, głównie to czuć na podjazdach, ale dla mnie najważniejszą istotną różnicą jest pozycja. W życiu bym nie wysiedział 150 km będąc wyprostowany jak na kiblu i pewnie ci wielcy na szosach też Jestem ze Śląska - więc jak najbardziej idzie się weekendowo gdzieś zgadać. Jak coś to zapraszam na priva -
[Średnia prędkość] Średnia prędkość początkującego na szosie
Mandoleran odpowiedział Adam19_91 → na temat → Szosowe
Po dość górzystym terenie to powiedzmy że tak, ale po płaskim to bardzo przeciętnie, nawet jak na 20kg hebla Co do elektryków, to jedynie "cfaniaki" na speedboxach, albo "roweropodobnetwory" na manetkach, a tak to tylko na mocnych podjazdach legal elektryki mają przewagę. -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Mandoleran odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Mandoleran odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Mandoleran odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Nie byłem, ogólnie to już się trochę spieszyłem do domu -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Mandoleran odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
Mandoleran odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Mandoleran odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Mandoleran odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Lampka] Co kupisz jak masz 50 a co jeśli masz 150zł
Mandoleran odpowiedział PoleK → na temat → Akcesoria rowerowe
Knog+ -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Mandoleran odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Recenzja] RockShox Rudy, czyli w pogoni za gravelem idealnym
Mandoleran odpowiedział kipcior → na temat → Amortyzatory rowerowe
@kipcior Ogólnie to wielkie gratki za realizacje swoich potrzeb, najważniejsze jest by czerpać z tego jak najwięcej, a się nie przejmować się krytyką. Co prawda w takich terenach co Jeździsz, chwaląc się fotkami, to ja bym raczej poszedł W: -
Jak nie jesteś pewny, to zrób sobie test. Przy myciu roweru przez parę minut strumień wody bezpośrednio nakieruj na zamek, nie musi to być mocny strumień i wtedy zobaczysz czy będzie przeciekać czy nie. Nie zawsze się da tego deszczu uniknąć, czasami jedziesz tylko do pobliskiego sklepu i łapie cię taka ściana że w 2 minuty jesteś mokry jakbyś w ubraniu wyszedł z jeziora. No to już deszczoodporne będzie, pytanie czy nie będzie się o nią zahaczać kolanami na stójce, bo taka konstrukcja jest już trochę odstająca. Druga rzecz ja z wygodą, idea takiej torebki to łatwy i szybki dostęp do jakiś przekąsek czy szybkiego luknięcia w telefon, albo szybko cyknąć fotkę kompaktem i schować. Byłem nią zainteresowany, ale jak zobaczyłem że w opisie jest 7 cm szerokości, to sobie dałem z nią spokój no chyba że to jakiś błąd w opisie. Dla porównania podobna Apidura którą mam ma 4,5 cm. i jest praktycznie równo z moją górną rurą, nic nie odstaje, dobrze się trzyma i wygląda
-
Wszystko co ma na górze zamek prędzej czy później przemoknie, przy długim deszczu nie ma szans żeby to wytrzymało . Szukać należy czegoś bez zamka i bez szwów, zgrzewane i najlepiej na magnes, Apidura taka właśnie jest ale swoje kosztuje.
-
Tylko od sprawdzonych sklepów kupuje się tego typu szpej . U majfrenda to se można kupić lampkę do gruza bez większych obaw że zajumają jadąc do sklepu po piwo
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Mandoleran odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Mandoleran odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[e-bike] Wybór roweru all-mountain dla emeryta
Mandoleran odpowiedział MikeSkywalker → na temat → Elektryczne - e-bike
Jeden na elektryku pod górkę wjeżdżając chce wkładać w to jak najwięcej z siebie, inny musi zwiększyć wspomaganie bo nie daje rady, a jeszcze ktoś inny korzysta z wyciągu i śmieje się z tych na dole . Filmik raczej miał pokazać jak to wygląda z jego strony. Szczerze to nie wiem czy on ten rower dostał, kupił czy ukradł, wiem że wcześniej jeździł na Specu i też ma coś o nim jak narzeka i punktuje na wiele rzeczy prócz geometrii, w rowerze za bodajże 25 tyś. -
[e-bike] Wybór roweru all-mountain dla emeryta
Mandoleran odpowiedział MikeSkywalker → na temat → Elektryczne - e-bike
Można sobie oblukać z ciekawości, akurat to jeden z tych gości co za bardzo nie słodzi. -
[smarowanie] Zalety i wady olejów do łańcucha
Mandoleran odpowiedział Maciek764 → na temat → Naprawa i konserwacja roweru - zrób to sam
Po blisko 3700km skończyła się 50ml butelka od Muc-Offa Hydrodynamic. - Nie zalicza się do czystych specyfików, ale też nie brudzi tak fest jak typowe olejki - Napęd chodzi cichutko, jak na fabrycznym smarze - Średnie dystanse to ponad 220km na jednym smarowaniu - W deszczu co prawda nie jeździłem, ale w zimie na innym rowerze owszem - gdzie wszędobylski syf leciał prosto na napęd i nie było problemów. Odporność na warunki jest - Jeżeli ma to jakieś znaczenie, to fajny zapach Zużycie nowego łańcucha na poziomie 0,4 przymiarem P. Bronisława przy jeździe dość mocnej ( mocnej jak na mnie ) często w bardzo pylnych warunkach, po każdej jeździe łańcuch wycierany na sucho szmatką. Teraz testowany/używany Dynamic Speed Potion Wax 100ml i jak na wosk, to jeszcze nie widziałem by był taki rzadki, jest rzadszy od Hydrodynamica a woskiem nie był. Póki co nalatane ma jakieś 100 km, jest czysto i cicho, zobaczymy na jak długo. -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
Mandoleran odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
W Canyon było trochę promo, więc kupiło się parę rzeczy. 1. Mostek 90mm 2. Jakieś tam koszulki, były tanie więc wziąłem Na plus, to szybka wysyłka 2 dni z Koblencji -
[e-bike] Wybór roweru all-mountain dla emeryta
Mandoleran odpowiedział MikeSkywalker → na temat → Elektryczne - e-bike
Może więcej ciągnie przez ten smart system od Bosha? W sumie to bardzo ciekawe że na 400wh wychodziło o 50km mniej niż na 750. -
[czapka] co pod kask latem
Mandoleran odpowiedział pierotez → na temat → Ochrona, dodatki, akcesoria
Czapeczka czy jakaś bandana się przydaje i nie tylko z powodu potu lecącego do oczu czy po okularach, ale z powodu robactwa. Jakiś czas temu jechałem bez, to jakiś robal akurat mi się wplatał we włosy, a że kask na głowie to trzeba się zatrzymać, odpiąć kask i wywalić intruza. -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Mandoleran odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
