Skocz do zawartości

spidelli

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    6 242
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    108

Zawartość dodana przez spidelli

  1. @pecio W oryginalny sposób zrozumiałeś bikerafitng
  2. Dzięki, myślę o raczej spokojnym spływaniu, żona nie pozwoli na ekscesy a jest moim kompanem Szczytem szaleństwa była Kwisa z półmetrowym progiem do zeskoczenia
  3. Mam taki sam rower i kupiłem go z myślą o turystyce. Jest nieco toporny ale nie jest to mój jedyny rower, więc mogłem iść w specjalizację. Wrzuciłem do niego balony 29x2" i jestem zadowolony. Za niecały miesiąc wrzucę bagażnik i ruszam na sakwy. Twój pomysł wydał mi się nieco dziwny - najpierw robić z niego "szosę" a potem - wkładać płaską kierownicę Ten rower ma potencjał do szwendania czy to asfaltem, czy poza nim Rama jest dość ciężka (mam 2 inne gravele i szosówkę Contenda więc jest materiał porównawczy) ale zakładam, że oznacza to wytrzymałość; sporo punktów montażowych. Minus - wg mnie OFC - nisko p[oprowadzona górna rura co w zasadzie wyklucza sensowną torbę w ramę.
  4. @bart50 Całkiem niegłupi ten bikerafting, mam już pomysł na Mazury w przyszłym roku Możesz coś polecić - jakiś ponton czy kajak?
  5. @kazafaza Brakuje lampki. O model zapytaj w dedykowanym watku 😉
  6. Bo jestem tu jedynym rowerzystą...
  7. Niech wreszcie otworzą te galerie handlowe w niedziele...
  8. Bo znowu się wp... akowałem...
  9. W dedykowanym wątku o rowerach w PKP zadeklarowałem się jako zwolennik samochodu ale ostatnio rozmawiałem z żoną, że chyba zaczniemy uskuteczniać takie one-way-ticket tripy z powrotem rowerami do domu.... Generalnie jazdy asfaltem po najbliżej okolicy to już odruch wymiotny, jeszcze gravelowanie pozwala odkryć zupełnie nowe szlaki w okolicy ale ostatnio mam spore problemy z mobilizacją na rower
  10. Bliitz - 10066 km (szosa, gravel, trenażer) Zigfir - 9700 km (mtb, szosa + trenażer) [5212 km outdoor] michalr75 - 4692 km (Terenówka, Mieszczuch (vintage MTB) bashey_pl - 4547 km (cross, trenażer 1.2kkm) provayder - 3239km (szosa, MTB) Zbyszek.k - 3105 km. (trenażer + gravel) Jacekddd - 3013 km (velomobil - rower poziomy) przeciSansei6etny 3000km (mtb,grv) dfq - 2771 km (MTB, gravel, trenażer) SpinOff - 2767 km (szosa, gravel, trenażer) ernorator (gravel, szosa, trenażer) - 2202 km smw44199 - 2107km (cross) thorcik - 1643 (mtb) CoolBreezeOne - 1609 km (MTB) Grochu -1545(gravel,szosa) JWO - 1416 km (MTB) Revolta - 1401 km (mtb) Lextalionis - 1318 km (gravel) Cross90 - 1304 km (Szosa, MTB, Cross, Trenażer) Sansei6 - 1225 km (MTB) szczupak56 - 1104km (cross 1027, mtb 77) spidelli - 1100 km (szosa: 754 gravel: 314, MTB: 32, trenażer: 1420 - nie liczę do dystansu) Electronite - 696km (szosa) TheJW - 573 km (MTB, dojazdowy) Joker86 - 225 km ( gravel) NeefMe - 183 (MTB) Eathan - 64 km (gravel) l2cz3k - 46 km (MTB)
  11. Tak jak pisze @Mihau_ - to były patenty do przełajówek, tutaj niby do gravela... Jak ktoś czuje taką potrzebę, to czemu nie? Jest dedykowane rozwiązanie... Nie potępiałbym w czmabuł, skoro jednak owijkę prowadzimy tak daleko, to po to, żeby tam kłaść łapki Do jazdy na lekko mogłyby się przydać, przy turystyce to już nie wiem, właśnie się wczoraj męczyłem z porządkowaniem kokpitu w Revolcie - on ma nie dość, że D-Fuse, to jeszcze odgięcie do tyłu co wybitnie utrudnia mocowanie czegokolwiek, chyba że komuś nie przeszkadza mocowanie na kable. Jak już jakoś pogodziłem licznik, eTreksa i lampkę, to okazało się, że torby Topeak Frontloader nie powieszę na kierownicy, bo nie ma jak. Jedyne rozwiązanie to dodatkowa grzęda. Piszę o tym dlatego, że te klamki mogą dodatkowo komplikować mocowanie szpeju do turystyki. Edyta: Jeszcze jedno - to też dodatkowe cięcie i sztukowanie przewodów więc znacznie więcej roboty i ryzyka dla niewprawnych rąk. Trzeba mocno potrzebować tych klamek, moim zdaniem ale fajnie, że są
  12. Pisałem o nich co nieco w dedykowanym wątku i nawet nagrałem amatorski film z komentarza na gorąco Jak jutro pogoda pozwoli, to powinno pyknąć 100 km z przewagą pozaasfaltu...
  13. Możesz zobaczyć PolarBeat - tak na szybko patrząc ma jakieś wskazówki głosowe. Tylko, że wejdziesz w ekosystem Polara - nie twierdze, że to wada, aplikacja PolarFlow po www to całkiem fajna baza danych. Siedzę w tym od lat, tylko że przez dedykowane urządzenia (zegarki, licznik, pas H10), PolarBeat mam zainstalowaną, to jest właśnie taka alternatywa dla PolarFlow, z tym że nie używam, więc jest to strzał na oślep.
  14. Zgadzam się, że R wyjątkowo mało elegancko to robi. A co do innych aplikacji - dokładnie jak piszesz @szajbna, zobaczymy jesienią. Chyba jestem już zmęczony trenażerem....
  15. Mówiłem, że się wkurzyłem 😁
  16. @dfq Rouvy daje radę, tyle mi wystarczy 🙂 Pieniążki to mam pomysł inaczej wydać 😎
  17. Tam są nawet dwie instalki - dla mocnych i słabych PC-tów, oczywiście ja dla słabych zainstalowałem, bo to tylko laptop na Ryzenie. A i tak skrzeczał. Natomiast VTP nie skrzeczy ale widać, że się laptop gotuje, mimo ustawienia przeciętnych detali.
  18. @zekker krówka czyli skrót od królowa mrówka?
  19. U mnie już przy instalacji miałczał o nieaktualne sterowniki grafiki i przekierowuje na stronę AMD, niby zaktualizowałem ale znowu miauczy i przekierowuje, przy czym strona AMD wywala, że błąd
  20. @szajbna aplikacja się wysypała czy "tylko" wywaliło Cię z wyścigu? Mnie nerwy puściły, chciałem się chwilę przejechać, choćby regeneracyjnie, bo dnia szkoda a tu... @pecio ja wyłączam te wszystkie "treści", które nachalne wciskają, jakieś newsy z ...py, notowania i prognozy... Odgrażałem się w swoim wątku o windowsie, że wrócę do linuksa, tylko lenistwo mnie powstrzymuje - zostawię windowsa na laptopie, tylko po to, żeby odpalać R/VTP i chętnie wrócę do systemu, którym to ja zarządzam.... Edyta: VTP jest strasznie ciężki - laptop się grzeje i mimo pracy na kablu, baterię mi zjada Chyba że to ten g..niany sklep w tle się mielił, bo do końca się nie naprawił, zanim wyłączyłem komputer, to próbowałem go włączyć ale leżał...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...