-
Liczba zawartości
6 242 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
108
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez spidelli
-
Kuzyn miałby radochę jakby dostał voucher do agencji towarzyskiej. Kamizelkę to sobie na emeryturze kupi 🤣
-
[humor] czyli brak sztywności na forum :)
spidelli odpowiedział next → na temat → NIERowerowe forum na max!
-
[humor] czyli brak sztywności na forum :)
spidelli odpowiedział next → na temat → NIERowerowe forum na max!
-
[Nawigacja] Jaka nawigacja dla gravela?
spidelli odpowiedział martin_1001 → na temat → Akcesoria rowerowe
Można w pewnym uproszczeniu przyjąć, że nawigacja jest tak dobra, jak mapy, które do nie wgrasz. To w mapie zaszyte są informacje, takie jak adresy, POI czy poziomice. Ma to mniejsze znaczenie, jesli nie routujesz trasy w locie (jak w nawi do auta) a poruszasz się po uprzednio wyrysowanej kresce. Ta metoda jest bardziej czasochlonna ale wg mnie - pewniejsza. Mowa oczywiście o dluzszych trasach turystycznych, w tym kilkudniowych. Na jazdy wokół komina wystarczy nos i ew. rzut oka na aplikację typu Konoot czy Osmand. Przy czym osobiście nie mocuję telefonu do kierownicy rylko po prostu zatrzymuję się i wyjmuję go z płetwy żeby ustalić kierunek -
[Odchudzanie] Jazda na rowerze a spadek masy ciała
spidelli odpowiedział Gruby120 → na temat → Dieta i odżywianie
Mnie wystarczą 3 jajka na bekonie na śniadanie fakt, że przyjadę wściekle głodny ale przyjadę -
[klamkomanetka] wyjmowanie zablokowanej linki
spidelli odpowiedział Eathan → na temat → Naprawa i konserwacja roweru - zrób to sam
@Eathan Też sobie takiego psikusa kiedyś zrobiłem i pamiętam, że wybrnąłem ale nie pamiętałem, w jaki sposób -
[Statystki] Dystans 2025
spidelli odpowiedział smw44199 → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bliitz - 9480 km (szosa, gravel, trenażer) Zigfir - 9158 km (mtb, szosa + trenażer) [4764 km outdoor] bashey_pl - 4547 km (cross, trenażer 1.2kkm) michalr75 - 4314 km (Terenówka, Mieszczuch (vintage MTB) provayder - 3239km (szosa, MTB) Zbyszek.k - 3105 km. (trenażer + gravel) Jacekddd - 3013 km (velomobil - rower poziomy) przeciSansei6etny 3000km (mtb,grv) dfq - 2771 km (MTB, gravel, trenażer) SpinOff - 2767 km (szosa, gravel, trenażer) ernorator (gravel, szosa, trenażer) - 2202 km smw44199 - 2107km (cross) thorcik - 1643 (mtb) CoolBreezeOne - 1558 km (MTB) Grochu -1545(gravel,szosa) JWO - 1416 km (MTB) Revolta - 1401 km (mtb) Lextalionis - 1318 km (gravel) Cross90 - 1304 km (Szosa, MTB, Cross, Trenażer) Sansei6 - 1225 km (MTB) szczupak56 - 1104km (cross 1027, mtb 77) spidelli - 946 km (szosa: 754 gravel: 160, MTB: 32, trenażer: 1390 - nie liczę do dystansu) Electronite - 696km (szosa) TheJW - 573 km (MTB, dojazdowy) Joker86 - 225 km ( gravel) NeefMe - 183 (MTB) Eathan - 64 km (gravel) l2cz3k - 46 km (MTB) -
[zrzeszenie hodowców chomika] mielenie kołowrotka
spidelli odpowiedział pecio → na temat → Trening rowerowy
"Lejkersi" 😎 -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
spidelli odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[zrzeszenie hodowców chomika] mielenie kołowrotka
spidelli odpowiedział pecio → na temat → Trening rowerowy
Powstaje podgrupa "W Jezioranach" 😎🤔 -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
spidelli odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Skoro mowa o częściach to przedłużki do pedałów: O dziwo na moją płetwę powinny pasować lepiej NW ale cisną od góry, jak poluzuję sznurówki to stopa lata. Sidi niby węższe ale lepiej dopasowane, więc to one zostaną. -
[zrzeszenie hodowców chomika] mielenie kołowrotka
spidelli odpowiedział pecio → na temat → Trening rowerowy
@dfq A wiesz jak jest rozwiązane? Chociaż jak papierek zwykły działa, to nie ma o co rwać spodenek... W razie W mam biały lakier zaprawkowy do auta Generalnie słaby pomysł, żeby coś kleić na wirującym kole, które się w dodatku nagrzewa; pewnie dlatego taśma dwustronna tak szybko puściła - została na kole a sticker odleciał... -
[zrzeszenie hodowców chomika] mielenie kołowrotka
spidelli odpowiedział pecio → na temat → Trening rowerowy
@pecio @szajbna Powiem tak - nie ze mną te numery, Brunner. Że kawałek papierka? No fekin łej. Wziąłem co było pod ręką, akurat metka od kasku się walała, obciąłem nożyczkami, wkleiłem na kropelkę, trochę się pociapało, chciałem poprawić ale już wszystko nie zeszło, a papierem nie będę szlifował, bo koło przecież wyważone przez NASA; wkleiłem drugi kawałek, odpaliłem wielbłąda i dojechałem te cholerne Ardeny, bo nikt mnie nie będzie robił w Wahoo1a -
[zrzeszenie hodowców chomika] mielenie kołowrotka
spidelli odpowiedział pecio → na temat → Trening rowerowy
Apka całkiem fajna, chociaż ciągle mam przed oczyma R jako punkt odniesienia i po ostatnich zmianach ciężko się przyczepić. W Wooshu trochę się jeszcze strzela oczami. Kurcze, tym razem z klejem zlazła część farby z tego g wienka, spróbuję przykleić na kropelkę ale chyba przyjdzie czekać na oryginalną naklejkę. Słabo to rozwiali, przecież mogli to namalować, dużo lepsze rozwiązanie. Ciekaw jestem jak w innych trenażerach to rozwiązują - też w tak kiepski sposób, że jest naklejka? Ten Directo wygląda ciekawie, do 24% nachylenie ale czujnik optyczny wzbudza moją czujność Nie no dajcie spokój - kawał żelastwa za xxxx cebuionów a wszystko psu w ... jak puści kropelka kleju? -
[zrzeszenie hodowców chomika] mielenie kołowrotka
spidelli odpowiedział pecio → na temat → Trening rowerowy
A Ty gdzieś skręciłeś czy zawróciłeś po mnie, marudera? bo miałeś ponad km więcej dystansu a potem mi wyskoczyłeś zza plec? Jak ochłonę to spróbuję teraz na kropelkę to wkleić ale nie widzę tego. To powinno być namalowane a nie klejone.... Dobrze że się sezon indoor kończy ale chyba trzeba coś innego kupić.... Tylko bez naklejek... Myślałem, że mi korek od bidonu strzelił, bo sobie Muszynianki nalałem a to ta naklejeczka i poleciała w kierunku telewizora, chwila konsternacji i okazało się, że jednak nie korek Edyta: Najgorsze, że to teraz jest pora na wyprzedaże chomików A gdzie ten piniondz.... -
[zrzeszenie hodowców chomika] mielenie kołowrotka
spidelli odpowiedział pecio → na temat → Trening rowerowy
mój nick to Pan Spidelli -
[zrzeszenie hodowców chomika] mielenie kołowrotka
spidelli odpowiedział pecio → na temat → Trening rowerowy
-
[zrzeszenie hodowców chomika] mielenie kołowrotka
spidelli odpowiedział pecio → na temat → Trening rowerowy
@szajbna Masz jakąś trasę na oku? -
[zrzeszenie hodowców chomika] mielenie kołowrotka
spidelli odpowiedział pecio → na temat → Trening rowerowy
@szajbna Ciągnie gigabajty, muszę się jeszcze poparować z trenażerem i czujnikami, tak koło południa będzie ok? -
[zrzeszenie hodowców chomika] mielenie kołowrotka
spidelli odpowiedział pecio → na temat → Trening rowerowy
No dokładnie, korki, elektryczne samochody i rowery, wodorowe autobusy stojące w zajezdni i od razu się poprawiło 👍 Pora to odkręcić, bo jeszcze nastanie epoka lodowcowa! -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
spidelli odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Odmleczona, na chamskich butylowych dętkach Conti i oponach GP 5000 = 1,4 kg Ale opony nie nowe, zeszły sezon jeżdżone na innym rowerze, pewnie stąd "defekt masy" -
[zrzeszenie hodowców chomika] mielenie kołowrotka
spidelli odpowiedział pecio → na temat → Trening rowerowy
Dzisiaj nie było czasu, jutro z rana się zamelduję z zagrody z wielbłądami. Contend stoi już na docelowym secie i o dziwo - zdziwko - z dętką waży 1,4 kg koło przednie Gestalt dostał na przód druciaka z Revolta a tył czeka na zakopanie chomika -
Faktycznie, rozkleiła się jak Marszałek Hołownia nad Konstytucją
- 4 odpowiedzi
-
- torba pod ramę
- topeak
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
spidelli odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
@pecio I tak bym się nie przyznał 😎 -
[Opony] na asfalt/ ścieżki rowerowe do RR expl 500
spidelli odpowiedział Andareia → na temat → Koła rowerowe
Ten szwalbiak wygląda na oponę bardziej odporną ale nie wiem jak się toczy po asfalcie, raczej dobra opona na ścieżki rowerowe z potłuczonym szkłem Żartuję, możesz sobie w tabelkach porównać. To opona drutowa, Conti - zwijana - ale nie wiem czy to ma dla Ciebie znaczenie. Wagowo są dość podobne, w zasadzie chyba tylko kwestia bieżnika - jak się ten wyraźniejszy ząbek toczy. No i pytanie, co jest dla Ciebie ważne.
