-
Liczba zawartości
2 855 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
4
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez Brombosz
-
[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...
Brombosz odpowiedział SovaLTD → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Tym razem nie w internecie, ale w realu. Miejsce takie, że akurat byłoby ten rower tam oprzeć. -
[Druciarstwo] Największe rowerowe druciarstwo
Brombosz odpowiedział djwiocha → na temat → Druciarstwo rowerowe
Ostatnio coś tam dłubałem przy swoim i tak jak zawsze o tym zapominałem, tak tym razem przypomniałem sobie, że sterówkę o 1cm miałem skrócić. Minuta roboty bo rurka alu, to wziąłem brzeszczot i coś tam wcześniej zaznaczając jadę z tematem... I jadę... I jadę... Czas się ciągnie, ręka puchnie, aż zastanawiałem co ja taki słaby jestem po weekendzie. Dopiero jak łepek odpadł, to ogarnąłem co się dzieje. Kiedyś uciąłem kawałek sterówki razem z gwiazdką. Tym razem o gwiazdce pamiętałem. Następnym razem będę pamiętał też o śrubie.- 2 159 odpowiedzi
-
- 9
-
-
- Druciarstwo
- rower
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[ciekawe aukcje] Allegro, E-bay i in. Dalszy ciąg dalszy.
Brombosz odpowiedział Puklus → na temat → Sklepy rowerowe
Co wy chcecie? W dobrym kierunku młody kombinował. Skoku jest więcej, a geometria troszkę kosmetycznie tylko się unowocześniła... Metody może nowatorskie, ale ważne, że opory są mniejsze i trakcja zadowalająca. -
[pedały spd] wymiana pedałów w naprawianej korbie
Brombosz odpowiedział szm → na temat → Sprzęt rowerowy
I trochę siły w dłoni. -
Może masz źle ustawione klocki do obręczy. W manualu jest że max 1,5mm odstępy. Obręcz musi być całkiem prosta.
-
[Gniew rowerzysty] Co cię wkurzyło na rowerze?
Brombosz odpowiedział Borsuczy → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
No ale... ...wszyscy to robią. -
Przy takiej zmianie to raczej rodzaj bieżnika ma większe znaczenie. Weź po prostu coś z drobnym bieżnikiem, a rozmiar opony zostaw bez zmian. Jechało się będzie dokładnie tak jak wcześniej sobie napompujesz.
-
[Wybór roweru] Wymiana miejskiego na lżejszy
Brombosz odpowiedział zyzyrafa → na temat → Miejskie i trekkingowe
No już nie przesadzaj. Połowa z tego i będzie dobrze. @zyzyrafa Na taki rower dodatkowy bardziej się nadaje coś sportowego, jak np. XC, czyli to co wszyscy potocznie nazywają "góralem". Ewentualnie jakiś rower fitness czy cross... Chodzi o to, że jak większą część twoich codziennych potrzeb ogarniesz jednym rowerem, to żeby ten drugi był w ogóle przydatny, to musi być rowerem do zadań specjalnych, takich jak np. sport albo wycieczki. -
[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...
Brombosz odpowiedział SovaLTD → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Zderzenie czołowe https://www.itemfix.com/v?t=cg05x6 -
[Amortyzatory] 160/140 vs 130/120 jazda rekreacyjna + sporadycznie góry
Brombosz odpowiedział izusek → na temat → Amortyzatory rowerowe przód/tył
Ja tylko tak wtrącę, że każde zawieszenie buja. Jak bardzo to raczej zależy od tego jak mocno się korbę depta i czy pod górę, czy nie. W przypadku elektryka skokiem zawiechy się przejmować nie należy... a przynajmniej nie w kontekście ludzkiej wydajności. Co najwyżej bateria się będzie zużywać szybciej. To bardziej pozycja w siodle, waga roweru i rodzaj opon będą miały odczuwalne znaczenie. Wielkość skoku dotyczy bardziej terenu niż napędu. -
[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...
Brombosz odpowiedział SovaLTD → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Wiem, że to będzie teraz nie-rowerowe, ale mimo wszystko... Ja pie***le. On się chyba żegna z tym światem śpiewając, bo innego wytłumaczenia nie wymyśliłem na taką jazdę. -
[Spodenki luźne] dystanse ok 150km do 200zł
Brombosz odpowiedział mateuszbst → na temat → Odzież dolna
No to chyba temat wyczerpany. Endura Hummvee i tyle. Pozostało szukać dobrej ceny za XL. -
[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...
Brombosz odpowiedział SovaLTD → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Spodenki luźne] dystanse ok 150km do 200zł
Brombosz odpowiedział mateuszbst → na temat → Odzież dolna
O takich jeszcze myślę: https://militaria.pl/p/szorty-helikon-uts-11-polycotton-rip-stop-black-98979 Niby branża inna, ale jakby nie czytał to by się nie domyślił. -
[Spodenki luźne] dystanse ok 150km do 200zł
Brombosz odpowiedział mateuszbst → na temat → Odzież dolna
@revolta Będę szukał. Dzięki. Te 200pln to i tak już o 50 poza budżet, ale co tam... @RabbitHood Takie mam, nawet kilka, tyle że bez zapinanych kieszeni. Teraz, kiedy nowy telefon mi się tam nie mieści, muszą to zapięcie mieć. Ogólnie spoko, ale są krótkie trochę. Ubiorę ochraniacze i będzie wyglądać słabo. -
[Spodenki luźne] dystanse ok 150km do 200zł
Brombosz odpowiedział mateuszbst → na temat → Odzież dolna
Podpinam się pod temat. Jakieś spodenki bez pieluchy do 200zł z zasuwanymi kieszeniami. Ktoś coś widział? Fajnie jakby nie były za krótkie, bo czasami z ochraniaczami kolan jeżdżę. -
[zfor] Zbędna Fotografia Około Rowerowa
Brombosz odpowiedział Sobek82 → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Tylko jaki to sens poluzowaną nakrętkę piasty kluczem udarowym odkręcać?- 1 437 odpowiedzi
-
- rower
- fotografia
-
(i 9 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[Stery] Jakie stery do prostej ramy aby wszedł tapered widelec.
Brombosz odpowiedział Pawie → na temat → Renowacje rowerów i części rowerowych
Jak to dolną bieżnię skracać? Szlifowałeś ją? Jeżeli tak to którą krawędź i czego? -
[zfor] Zbędna Fotografia Około Rowerowa
Brombosz odpowiedział Sobek82 → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Moje doświadczenia z odkręcaniem piast w aucie są takie, żeby jednak dać to do zrobienia mechanikowi. Robiąc to bez narzędzi wyślesz siebie samego na L4. @marvelo To jest powód do uśmiechu. Rower w ten sposób zakomunikował, że ma dosyć i już nie chce być eksploatowany. Inny by pękł bez ostrzeżenia.- 1 437 odpowiedzi
-
- rower
- fotografia
-
(i 9 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[Gniew rowerzysty] Co cię wkurzyło na rowerze?
Brombosz odpowiedział Borsuczy → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
@Tyfon79 Tylko nie czuj się z tego powodu jakiś wyróżniony, bo to jest prawidłowe zachowanie. U mnie kilka dzikich ścieżek zarasta. Ludzie z ekipy dbają coraz mniej, bo kilka lat temu dogadali się z gminą na "oficjalne single", które teraz pożerają większość ich uwagi. Wkurza mnie to, bo sam pół lasu z wiatrołomów nie posprzątam... ani też nie wiem co takiego oni widzą w zwykłych, równiutkich, wysypanych drobnym żwirkiem "singlach". 😕 No nie mam pojęcia. Dzieci się teraz tam nawet nudzą, a żeby te ścieżki w ogóle powstały, to poświęcono (czyli zrównano z ziemią) kilka fajnych dzikusów dobrych dla każdego. -
[Gniew rowerzysty] Co cię wkurzyło na rowerze?
Brombosz odpowiedział Borsuczy → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
O właśnie. O paranormalnych zjawiskach z butelkami po wódzie to dwie strony napisali, ale o tym kto ile podniósł to nic. Chyba odkryłem coś niesamowitego. Butelki leżą razem w skupiskach, bo wyrzucają je tam ludzie, którzy się wstydzą tego że piją, a nie tego czego się wstydzić powinni. Zwierzęta wódki nie piją, a kosmity jeszcze nie widziałem, to nie biorę pod uwagę. -
[Gniew rowerzysty] Co cię wkurzyło na rowerze?
Brombosz odpowiedział Borsuczy → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Ooooo, tak. Albo jak ci na mostku ktoś stanie, albo przed dropem... Nie masz czasu typa zj**ać, bo ratujesz swoje życie/ -
[e-bike] jaki rower wybrać i silnik
Brombosz odpowiedział Meridius7 → na temat → Elektryczne - e-bike
Już nie dramatyzujcie tak. 40 kilometrów do pracy brzmi dosyć niewinnie, jeżeli będzie to legalny e-bike. Większość użytkowników sklepowych 250W wyprzedzam zwykłym rowerem, a deb*ile wcale nie muszą mieć e-bajka żeby być deb*lami. @Meridius7 Pamiętaj, że bezawaryjność, to bardziej kwestia tego jak dbasz, niż ceny. Na 40km do pracy spokojnie wystarczy silnik 500W z pojemną baterią. Większa moc to większe przeciążenia napędu i częstsze ładowanie baterii. Jak kupisz zestaw do konwersji, to niech bazą będzie jakiś normalny rower, a nie chińskie, tanie g*wno. Taki powiedzmy na Shimano Deore albo wyżej/podobnie. Starym, nowym bez znaczenia... Aby było przygotowane na te kilka tyś. przebiegu zanim coś klęknie. Koszta większe na starcie, ale oszczędniej w eksploatacji. -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
Brombosz odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Oj tam... Żeby podstęp zwęszyć trzeba jednak węszyć. -
[tylni hamulec] Zastanawiam się jaki tylni hamulec wybrać do 400zł
Brombosz odpowiedział Daniel1945 → na temat → Shimano
Mi się zdarzyło przegrzać 180mm Magurę Storm HC. To znaczy chyba przegrzać... bo ma taki lekko odbarwiony kolor i jak bym jej nie czyścił, jakich klocków nie założył, to zawsze piszczy. Znosiła moje nauki jazdy fullem, to zakładam, że jest to realna hipoteza.
