Skocz do zawartości

Eathan

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2 143
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12

Zawartość dodana przez Eathan

  1. No to tym bardziej nie dostaniemy tego w innych wersjach EDKA. Pewnie będzie x60, może z łaską dadzą do x50 i tyle. Nie czuję się przekonany do zakupu Na dzień dzisiejszy o zmianie EDKA nie myślę do czasu aż następca będzie oferować czas pracy na poziomie 1040 albo mój obecny wyzionie ducha i nie będzie innej drogi.
  2. Śledzenie serwisowe od dawien dawna ogarniam w https://www.probikegarage.com/ Łączysz to ze Stravą i śmiga. Jest świetna, ma ogromną bazę części, można dodawać swoje. Interwały serwisowe, przebieg, mieszanie częściami, etc. Wszystko da się ogarnąć. Tam nawet masz przedefiniowaną żywotności części. Na przykład dodałem tam baterię AXS z interwałem serwisowym co 1000 km. Dzięki temu mogę śledzić jak często ją ładuję (ostatnie ładowanie po 950km). Fajnie, że to wpadnie do Garmina, ale znając życie: będzie dla nowych komputerków, będzie wymagać connect+ I w każdym przypadku wybiorę ProBikeGarage, które w darmowej wersji daje więcej niż trzeba
  3. Wczoraj pojeździłem. Nie wiem co ta zmiana miała wnieść ale poprawnie zmieniają się podświetlenia trybów pracy lampek na panelu sterowania. Wcześniej nie podświetlało sie dla Variatki.
  4. A idź Pan... Wolę swoją nerkę :D
  5. @pecio no to pięknie dziękuję i to piwo to chyba musimy ogarnąć. Powiem Ci, że pojawienie się tego Radaru w Światła mnie zaskoczyło. Kasuję a to wraca. Poza tym SBL#2 nie zwracało czujnika SBL RD. Dopiero SBL (bez #2) zwróciło czujnik SBL RD. Dobrze, że łysy jestem bo bym wyłysiał przez tego Garmina
  6. Jeszcze raz na koniec: usunąłem Radar Varia Światła / RADAR nie miałem SBL więc nie kasowałem, usunąłem pole SBL wyłączyłem i włączyłem Garmin i Varię. wyszukałem wszystkie czujniki, znalazł: RADAR Varia i SBL, dodałem RADAR, ponownie wyszukałem wszystko, znalazł SBL dodałem SBL, wyłączyłem i włączyłem Varię, dodałem pole SBL. Mam oba panele. Tyle, że jak sobie wejdę do czujników to widzę: Radar Varia SBL RD coś tam Światła / Radar @pecio i tak mam. Tyle, że w Czujniki / Światła mam Radar którego nie dodałem
  7. Dobra... Powiem tak! Już zapomniałem po co to zmieniam ale nadal nie wygląda to tak jak opisałeś. Zainstalowałem SBL bez dopisku #2, dodałem konfig z odpowiednią opcją. Teraz jest tak: wykrywa radar i sbl coś tam i samo światło, dodaje radar, dodaję SBL cośtam. W czujnikach widzę radar i SBL coś tam. W Światła mam tylko przednie światło. nie ma tam SBL ani nic innego. Dodaje pole SBL (bez #2) i nie mam panelu od Variatki. Jest tylko panel od Magene. Dodałem więc to światło to się wykrywa, poza SBL, wskoczył do światła. Mam sterowanie w panelu SBL I tak to zostawię. Zwłaszcza, że już nie wiem o co toczy się ten bój
  8. Dodam jeszcze, że jak szukam tylko czujników Connect IQ to też nie znajduje
  9. Wszystko jest jasne, ale u mnie nie znajduje lampki opisanej jako SBL. Po prostu przy dodaniu Radaru dodaje się lampka opisana w sekcji Światła jako RADAR. Ma otwarty kłódkę i napis ANT+. Jak to kasuje i szukam to znajduje się po prostu coś opisane jako światło i jakiś ID. Jak to dodam to w Światła pokazuje się RADAR. Nie ma żądnego SBL PS Mam zainstalowane Smart Bike Lights #2
  10. Niby jest SBL 0.32.1 - z wczoraj. Zrobiłem aktualizację. Potem kroki opisane powyżej. I za chiny nie chcę złapać żądnego czujnika opisanego jako SBL. Co ciekawe po tym jak skasuje światło tylne + radar i szukam nowych dostaję Varię. Dodaje i ona z automatu dodaje się ze światłem
  11. @Punkxtr mnie ciekawi jak to działa przy niskim ciśnieniu. Zwłaszcza jak już masz dziurę, powietrze powoli schodzi ale jeszcze sobie jedziesz. Pytanie, czy niskie ciśnienie nie powoduje, że to "zamknięcie" traci szczelność
  12. @pecio usunięcie pola danych oznacza odinstalowanie danej appki IQ, czy po prostu kasujemy pole na ekranie i to wszystko?
  13. Jeszcze nie. Zrobiłem aktualizacje, po południu pójdę pokręcić
  14. Dobra, ogarnięte. Pięknie dziękuję.
  15. hm No to Error 10, Wgrałem: Co popsułem? Zmiana dotyczy włączenia opcji do radaru i nic ponad to...
  16. @pecio czyli rozumiem, że mam wywalić varię (radar + lampę) w Edku i potem na nowo sparować i na koniec wgrać nowy konfig do SBL?
  17. czyli czekamy na nowe SBL
  18. Dokładnie tak jak napisał @wr81 - branding dla GasGas, ale to formalnie narzędzie Milkit https://milkit.bike/hassleoff/ zawiera ono klucz Daysavera + bonus od Milkita.
  19. @Talrand to jest dokładnie Daysaver w wersji z modyfikacjami Milkita. Dodatkowo ma lepszą cenę niż https://www.szumgum.com/zestaw-naprawczy-milkit-hassle-off-multitool.html bo to wersja brandowana pod kogoś tam (nie pamiętam bo oznaczenie było na kartoniku).
  20. @gnomon musimy się z @pecio na testy organoleptyczne umówić. Jeden ze scenariuszy wartych sprawdzenia to, czy varia wykryje siekierę goniącą Cię po minięciu kierowcy ubezpieczonego w PZU (tutaj pije do ostatniej akcji PZU)
  21. A tak swoją drogą to appka do liczenia działa. Przy okazji zauważyłem jeszcze coś. Siadłem na chwile nad wodą i Varia co chwile pikała. Okazało się, że ona wykrywała ludzi spacerujących za rowerem. Tak ma być?
  22. O tym narzędziu jest sporo na forum. Jest bardzo fajnym i minimalistycznym rozwiązaniem. Do kupienia na allegro za ok 100 zł. Normalnie dużo, dużo drożej
  23. Ja to już ustawiłem z samego rana. Po robocie pójdę pojeździć to sprawdzę jak to w praniu wygląda.
  24. @pecio widziałeś jaki fajny wynalazek => https://www.mybiketraffic.com/ Kolejne dane się zbierają a jazdy
  25. @leotdipl Chiny są coraz droższe, my zarabiamy coraz więcej, wszystko na około drożeje. Czasy, gdzie było tanio mijają. Chiny po zajęciu pozycji na rynku również nie będą płacić frycowego i będą chciały zarabiać. Normalna sprawa.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...