Skocz do zawartości

FigoiFago

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 631
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Zawartość dodana przez FigoiFago

  1. Mam Whispbar WD200. Co chcesz wiedzieć?
  2. Bo Tolkmicko nad Zalewem Wiślanym
  3. Z ostatnich 7 dni. Szlak Green Velo Malbork-Elbląg-Braniewo-Lidzbark Warmiński-Węgorzewo-Gołdap-Suwałki.
  4. Wczoraj najpierw 16 km. z domu do stacji PKP. Po tym jak wysiadłem z pociągu 41 km. z Malborka do Elbląga.
  5. W instrukcji samego uchwytu rowerowego jest informacja, że prędkość maksymalna to 130 km/h. Nie wiem jak jeżeli masz na dachu same belki. Dwa czy trzy raz jak musiałem wyprzedzić szybko na autostradzie jechałem 150 km/h. Jechałem z okolic Łodzi do Giżycka i wszystko było ok. 130 km/h to chyba jedna z wyższych prędkości przy której da się komfortowo i ekonomicznie jechać.
  6. Sprawdź belki Cruz. Mam takie w mojej Toyocie CH-R i daje radę.
  7. @szy Jak zwykle kawał porządnej roboty. Wpisy na Twoim blogu zachęciły mnie do dłuższych wypraw.
  8. Zobaczę co mają ciekawego i dam znać.
  9. W sobotę 20 km przy temperaturze powietrza +11 stopni. Dzisiaj rano -2 i 15 cm. śniegu
  10. @shotgun no nie ma śniegu i co mi Pan zrobisz
  11. Wczoraj mimo lekko niesprzyjających warunków udało się wykręcić 30 km.
  12. 4 w tym roku 100 km. Więcej nie przewiduję.
  13. W Słowackim Raju byłem tydzień przed Tobą i też trochę pochodziłem: https://www.strava.com/activities/1830463279
  14. Wczoraj wziąłem udział w X rajdzie rowerowym OrientAkcja.
  15. Spójrz jeszcze na belki Cruz.
  16. Jeżeli chodzi o belki uniwersalne to niech się wypowie @Sansei6 Jego kolega miał takie i nie sprawdziły się.
  17. Bo prosimy o ostrożną jazdę
  18. Od czwartku do wczoraj 280 km. po Podlaskim Bocianim szlaku rowerowym na odcinku Tykocin-Suwałki.
  19. W przyszłym tygodniu będę tam jeździł
×
×
  • Dodaj nową pozycję...