Skocz do zawartości

sznib

Mod Team
  • Liczba zawartości

    11 535
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    325

Zawartość dodana przez sznib

  1. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/
  2. - Pojedziemy w góry? - A po co niby? Ja ci góry kupiłam, w lodówce się chłodzą
  3. Bo jeszcze nie wszystkie drzewa zielone.
  4. Bo przystanek malowany.
  5. Bo regeneracja w trasie.
  6. 80 milionów? Gdzie to mieścisz?
  7. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/
  8. Gwarancja jest na to, że działa. W przypadku elektryka ważny jest też stan akumulatora, bo wymiana to spory koszt.
  9. Shrader jest najlepszy i taniutki w stosunku do tych nowych "rewolucyjnych" pomysłów. Od lat używałem i minusów nie stwierdziłem. Ostatnio byłem zmuszony przejść na prestę, tylko z tego powodu że chińskie dętki TPU nie są dostępne w wersji ze Shrederem. IMO, jeśli chodzi o sam wenyl; spory downgrade.
  10. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.
  11. Bo tu jest plac a dalej las.
  12. Tu jest łąka, a tam las koniec przerwy, jechać czas.
  13. Bo chodzi ślimak koło drogi nie ma ręki, ani nogi ale, jak to dobrze wiecie, domek dźwiga na swym grzbiecie
  14. Bo na górze błękit, na dole zieleń a tam za krzakiem schował się jeleń.
  15. Jakbyś nie znalazł to mam akuratnie do sprzedania Deorkę za 190zł: https://www.olx.pl/d/oferta/korba-deore-m6000-1x12-CID767-ID19HnKR.html?reason=ip|cool%3Abase#1058824873 ewentualnie bez zębatki za 150 (zębatki możesz ze swojej przełożyć).
  16. Tu masz samo lewe ramię za 150zł: https://www.olx.pl/d/oferta/lewe-ramie-korby-shimano-deore-fc-m6000-t6010-sml-l-175mm-CID767-ID1a2iEE.html?search_reason=search|organic tylko się upewnij że masz 175mm.
  17. Bo truskawki 2026. Pierwszy
  18. Jak to jest prawidłowo skręcone nie ma szans żeby odpadło.
  19. Przebijam, tysiącpięćsetstodziewięćset. Tak mniej więcej, jak ktoś chce może policzyć dokładniej
×
×
  • Dodaj nową pozycję...